Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 13. 11.
Stanislav
6°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
06.09.2019, 11:25 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Ficove výroky o odsudení Mazureka rieši aj NAKA: Expremiér čelí trestným oznámeniam

519 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
greenhorse
6.9.2019 13:23 | |
+5 -4
Reagovať
ESte ma Fico ochranku,abz ho mohli podopierat,ked sa ozere ???
DnesPjekne
+2 -3
Zneužity kôň ako africký prezident
juraj
6.9.2019 13:22 | |
+17 -4
Reagovať
NAKA bude mat vela roboty,lebo ked riesi Mazureka a Fica, tak potom bude musiet riesit aj 90% obyvatelov Slovenska.
jojano1
6.9.2019 16:49 | |
+2 -2
juraj...ale 90% obyvatelstva nie je verejnym cinitelom. to je len asi 1% zvolenych. a ked nieco povie zvoleny a akoze najlepsi poslanec /byvali premier/ tak to nieco znamena. to nie je nazor väcsiny naroda ale vyplod choreho cloveka ktory citi ze straca moc a tak kope ako zdochinajuci kôn.....
greenhorse
+7 -2
Reagovať
:) Fico je proti migrantom ??? A preto ich nanucoval obyvatelom Gabcikova ???
DnesPjekne
6.9.2019 13:24 | |
+2 -3
Klameš ako kon
greenhorse
6.9.2019 13:21 | |
+6 -4
Reagovať
Povedal pravdu ???? A co spravil ,za poslednych 12r proti zneuzivanie socialneho systemu ????
DnesPjekne
+7 -5
To čo vy neurobíte ani za 50 rokov
pupusykosic
6.9.2019 13:25
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
DnesPjekne
6.9.2019 13:27 | |
+3 -5
Koľko??? Len tvoje trepaniny 🤣🤣🤣
juribald
6.9.2019 13:20 | |
+16 -4
Reagovať
všetci, čo majú iný názor na "tú" menšinu, ako fico, nech si zoberú do záhrady, alebo do jednej izby nejakú rodinu z osady na východe a nech s ňou žijú, keď sú takí skvelí. A môžu si od nich pýtať nájomné polovicu z toho, čo si oni zarobia vlastnou prácou. Nehláste sa všetci, toľko ich zase v tých osadách nemáme! A kto ich nechce, tak nech teraz drží hubu a krok a nech sa postaví pred zrkadlo a vynadá tomu pokrytcovi, ktorého tam uvidí...
pupusykosic
6.9.2019 13:25
bobor8
6.9.2019 13:25 | |
+1 -4
zase úbohé návrhy typu - zober si svojho moslima???
juribald
6.9.2019 13:33 | |
+5 -0
pupuš, aj komunisti mali svoje zákony a vysvetľovali si ich po svojom, - neopatrne si sa ozval v krčme a hneď si si pár rokov posedel, teraz sa to k tomu približuje, dúfam, že všetci terajší "demokrati" sa vytešujú, že gestapácko-liberálne úderky sa vracajú...
Xxxxo
6.9.2019 13:12
greenhorse
+6 -0
Myslel tym asi nocnu schodzu parlamentu :)
diesel_effect
6.9.2019 13:12 | |
+5 -5
Reagovať
Vidíte ako somich uzemnil SOČKY zderacke. To je klidek pohoda vanek. Zase som im dal chrobáka do hlavy. Teraz tu už nepáchnu!!!! A ja idem tiež do kantiny dnes mame kuracie stehná s ryžou. Bye PUTLERbanda!!!! :))))
DnesPjekne
+2 -0
Voe zase ta vyslali paparazzovat denne menu🤣🤣🤣🤣
Xxxxo
6.9.2019 13:10
SLIMBOYFAT
6.9.2019 13:13 | |
+7 -4
Ak ste si nevsimli, idu volby. Cele toto je len divadielko pre ovecky.
Rebelka2018
+7 -4
V tomto state mozes vsetko okrem pravdy!Kto potom riadi tuto krajinu a aky tu vladne rezim?Cize ked nesuhlasis s nami hoci nemame pravdu tak si proti nam si fasista a vsetko mozne.Nech povedal Fico co chcel sami cigani vedia ze nie su vsetci stejni a sami tvrdia ze im robia ostatni hanbu.Tak ako sa mali za vlady Smeru sa uz mat nebudu.Oni nie su tak sprosti a ich silou je jednota.Spojenie progresivcov a liberalov je koniec rozdavaniu penazi za nic.Ked sa daju oklamat ich vec!
pupusykosic
6.9.2019 13:22
bobor8
6.9.2019 13:28 | |
+3 -2
rebelka- Ficov mafiánsky režim tu vládne.. všímaj si..
kotelna007
6.9.2019 13:10 | |
+8 -11
Reagovať
Fica by mali riesit doktory na Prednej Hore .... 🥃🥃🥃 .... popripade justicna straz Leopoldove 🙇‍♂️🙇‍♂️🙇‍♂️
zdraveovocie
6.9.2019 13:01 | |
+18 -9
Reagovať
Povedal pravdu.Aj predošlé vlády sa zastrájali ako sa len budú zaoberať rómskou problematikou žiaľ ,nedokázali to.Neviem prečo toto rieši NAKA a nezaoberá sa skutočnou trestnou činnosťou,napr.Truban.Som otrasená z tejto akože "demokracie".
pupusykosic
6.9.2019 13:03
igor.yebuchin
6.9.2019 13:05 | |
+8 -7
ja som otraseny tupostou Ficovych oveciek :)))
pupusykosic
6.9.2019 13:07
SLIMBOYFAT
6.9.2019 13:09 | |
+2 -1
pupusykosic, 10000 za par preferencnych percent je super obchod :)
kotelna007
6.9.2019 13:11 | |
+3 -2
... myslis Pelegriniho „spartko“ 😀😀😀
pismeno0987
6.9.2019 13:12 | |
+9 -5
Pupusik tebe ye be a paradne tito dvaja povedali pravdu pravducu prvom rade a preto v demokratickej spolocnosti je nemozne odsudit cloveka za pravdu z toho vyplyva ze tu demokracia nie je ale totalita a ty zastavas totalitu co je na zamyslenie a otazka je ci taky ludia ako ty by mali behat po slobode lebo si este horsi nez komunisticky rezim pi mpek
jojano1
6.9.2019 13:18 | |
+3 -3
zdraveovocie...za poslednych cca 12 rokov tu vladol ficko .a co spravil? kriminalizuje romov ale mafiu ako vadalovci, kocnerovci, basternakovci,siroky....atd to su ctihodny obcania. neviem o tom ze by romovia okradli stat o stamiliony na podvodoch, ale vysie spominany pani to urobyli a za velkej podpori celnych politikov tocto statu. a ked im tecie do topanok tak za vsetko je zodpovedna opozicia a najnovsie aj romovia ved oni okradli tento stat o stamiliony eciek. a smeracke ovecky to zozrali aj s navijakom. ved len ficko je ten najcistejsi clovek na svete, ale doteraz byva u danoveho podvodnika na ktoreho doplacali a doplacaju vsetci obcania SR. som otraseny ako volici apodporovatelia SMERU*ZDER sa stavaju k faktom a este obvinuju druhych ze to spôsobyli oni ved ficko to urcite nespravil. zial bohu ale toficko spravil.......
pupusykosic
6.9.2019 13:19
zdraveovocie
+3 -2
Pupusy&igor.ye.-Povedali liberálne ovečky...Keby tu nejaká vkáda bola aj 20 rokov,nevyrieši tento problém je to v nich hlboki zakorenené.
bobor8
6.9.2019 13:26 | |
+1 -3
ydraveovocie, konkrétne akou trestnou činnosťou Trubana? až tak si hlúpa?
zdraveovocie
6.9.2019 13:31 | |
+7 -1
Jojano-vyjadrila som sa k téme o cigánoch,ostatné je debata na dlhé lakte.Asi tak,my sa tu žereme a napádame ore odlišné názory a niekto kto stojí za týmto mediálnym humbukom sa teší.A stále si myslím,že táto vláda aj napriek kauzám je to menšie zlo.
jojano1
6.9.2019 13:35 | |
+2 -2
zdravevovocie... zabit niekoho je mensie zlo ako chitit podvodikov? tak mam tomu chapat?
zdraveovocie
6.9.2019 13:36 | |
+3 -0
bobor8-dobré ránko,veď to už aj vrabce na streche čvirikajú.😀
zdraveovocie
6.9.2019 14:10 | |
+2 -2
Jojano-kto ,koho kedy...Máš dôkazy,alebo si naletel na nejaké konšpirácie?!ČO sa týka vraždy Kuciaka bolo vyvrátené,že je to v spojitosti s Vadalom,atď.Kiska a ostatná opozícia to zneužila v politickom boji o moc.A čo sa týka Kočnera,stýkal sa aj s opozičnými politikmi.
jojano1
6.9.2019 16:43 | |
+1 -2
zdraveovocie.. som nevedel ze mas take informacie ze sa neprihlasis na NAKA. som nevedel ze pracujes v NAKA ale informacie mas. dobre a teraz nam napis kto bol objednavatel. ved ti vsetko vies a si informovana. tak KAPNI BOZSKOU. alebo len taras tak ako aj ten tvoj guru ficko....
zdraveovocie
6.9.2019 17:04 | |
+1 -2
Jojano-,trefa vedľa nikto nie je môj guru a nemusím byť príslušníčkou NAKA,len niekto sa derie k moci a bez dôkazov sa všetkého chytá čo chorobne baží po nej.Bodka a viac s Tebou nie je o čom.Len toĺko ,že u prestaviteľov "Kiska, Truban ...je toho viac a oveľa závažnejších vecí,kde sú aj dôkazy,Končím,aby som neurazila tvojich guru.😣☹🙄
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Ladislav Bašternák
Bašternákovci môžu prísť o luxusné majetky. Čudné prevody preverí súd Aktuality.sk
Americký
Spŕška kritiky z úst Donalda Trumpa: O obchodnej politike EÚ si myslí svoje
Kráľovský pár
Tak toto tu ešte nebolo: Španielsky kráľ Filip VI. začal historickú návštevu Kuby
Prezidenti
Putin nevylúčil stretnutie so Zelenským v Kazachstane, má len jednu podmienku
Jurgen Klopp.
Klopp sa na seminári UEFA vyjadril k horúcej téme: Čo si myslí o technológii VAR?
Moderátorka
Foto
Moderátori Diana Hágerová a Roman Juraško to už netaja: Veľká novinka!
Na snímke sprava
Foto
Slovan predĺžil šnúru víťazstiev: S Novými Zámkami to však belasí nemali ľahké
(ilustračné foto).
Autobusár sa pokúsil znásilniť tínedžerku, tá ho dobodala na smrť: Súd rozhodol o jej osude
2019: Vľavo je
Foto
Hugh Grant a Guy Ritchie napodobnili predkov: Ich otcovia slúžili v rovnakej jednotke
(ilustračné foto)
SHMÚ bije na poplach, situácia začína byť vážna: Hrozba pre viaceré okresy Slovenska!
Švédska
Foto
Umelec sa rozhodol namaľovať XXL portrét Grety, kritikom to hneď udrelo do očí: Veď to je...!
Je rozhodnuté: Polášek s Dodigom stratili šancu na postup na turnaji majstrov
girl watching
Foto
Hororový pohľad v Južnej Kórey: Rieka sa sfarbila na červeno