Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 17. 11.
Klaudia
15°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2019, 15:15 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Hubové šialenstvo! Z fotiek od čitateľov sa vám budú zbiehať slinky: Plné stoly aj kufre hríbov

111 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
taksatunga
2.9.2019 15:46 | |
+86 -26
Reagovať
potom sa necudujte, ze diviaky a medvede vam chodia po sidliskach
VALFAR33
2.9.2019 16:03 | |
+17 -6
lebo nemaju co jest alebo koli comu ? :DDD
XXSXSM
2.9.2019 16:14 | |
+12 -21
taksatunga..si si isty? ci len trepes nezmysly
old-debo
2.9.2019 16:15 | |
+39 -9
Niektorí "hubári" sa snažia ľudí presviedčať, že len ľudia sa živia hubami, takže ich neoberajú o potravu.Opak je pravdou, lebo nimi nepohrdne ani medveď, raticová zver a podobne.
VALFAR33
2.9.2019 16:23 | |
+25 -19
medved zozerie hubu iba nahodne pri paseni .. kebyze sa nazerie hubami pred zimnym spankom tak zdochne od hladu lebo huby nemaju skoro ziadnu energeticku hodnotu .. si ozaj len debo :P
kveci
2.9.2019 17:21 | |
+20 -20
Ďalší, čo si myslí, že medveď potrebuje zožrať kilo húb, 3 kilá malín a 5 kg čučoriedok, aby bol šťastný. Medveď zožerie hríb len výnimočne, zoológovia!
old-debo
2.9.2019 18:00 | |
+41 -6
Takže ešte raz pre blbcov.Medveď je všežravec t.j.zožerie všetko na čo natrafí.Čiže aj huby, ak na ne natrafí, ale to neznamená, že sa na nich bude "pásť" v kuse.Pochopili blbci, alebo potrebujete "priateľa na telefón", alebo pomoc z publika.Keď vám chodí na kukuricu, jablká do záhrad, tak sa kŕmi, že mu to chutí? Nie, lebo na nič iné nenatrafil, tak žerie to na čo natrafil.Keď už nemá čo, tak aj zdochlinou nepohrdne
old-debo
2.9.2019 18:39 | |
+22 -3
Medveď hnedý-Citát z netu-Aj keď je aj mäsožravcom, prevažne prijíma rastlinnú potravu, ako je tráva, púčiky a semená krov a stromov, korienky a huby; rád hoduje na malinách, čučoriedkach, brusniciach, jarabine, ktoré zväčša rýchlo strávi a nestrávené zvyšky sa potom hojne objavujú v jeho truse.
old-debo
2.9.2019 18:43 | |
+20 -3
Citát z netu-Srnčej zveri najlepšie vyhovujú listnaté a zmiešané lesy s lúčkami, rúbaňami a priľahlou poľnohospodárskou pôdou, kde rada zájde na pašu. V potrave je veľmi prieberčivá a vyhľadáva len vysoko výživné rastliny. Spása listy a konáriky drevín a krov, byliny, trávy, lišajníky, huby, rôzne plody ako plánky, žalude, bukvice, gaštany a poľnohospodárske kultúry.
kveci
2.9.2019 20:44 | |
+5 -17
Oldík, a na nete si nenašiel, čo sa stane, keď medveď nájde muchotrávku zelenú? donesie ti ju domov? Nepísali, čo? Tak sa skús vybrať do prírody a pozeraj. Dnes už ani diviak huby nežerie! :))))))))
camilxxx
2.9.2019 15:33 | |
+107 -6
Reagovať
nazbierať si za košík húb je fajn, ale tie plné kufre áut, to je masaker. Budete tu provokovať s takými fotkami, až príde zákonom nejaké obmedzenie zberu húb, ako je to v susedných krajinách - 2 kilá na jeden zber. To chceme? Potom už budete spokojní, čo? Všetci ostatní hubári sa vám iste pekne podakujú.
XXSXSM
2.9.2019 15:37 | |
+19 -44
a kto to bude kontrolovat? hubove hliadky od kotlebu?
andronicvs
2.9.2019 15:45 | |
+18 -14
"Hubové hliadky"+++:-) V mikinách farby muchotrávky zelenej:-D
Pepo858
2.9.2019 15:53 | |
+56 -6
presne ako píšeš tak to je v zahraniči,max 2 kg zber,a tu plne kufre áut to už je velká nenažranost a cielenie v vytvoreniu takeho zákona o ktorom píšeš
pl-wlm999
2.9.2019 16:10 | |
+13 -6
pár rokov do zadu sme išli rodina do Tatier tak v nedeľu sa previezť a pred Telgartom,plno cigánov po krajnici cesty a krásne huby na táckách tak to mi nedalo,zastavili sme a nakupila som krásne kuriatka,bran,hlavy,,dubáky za 600 sk,,ešte nebolo euro,,a ideme do tatier bola horučava tiež,,prideme večer,,domov ta s radosťou vyberám tie huby s kufra že na zajtra navarím,nasmažím,bude hostina,,dačo dam do mrazaku a tie huby všetké sčerňané,jak špongia spolu zrastne,a čierna voda pod nimi plno,,rovno do kontaknera som ich odniesla,,,a bolo po hubovej hostine,,,úplne nič z nich nebolo,,,
kveci
2.9.2019 17:36 | |
+26 -0
Nuž, ak si ich prezieravo strčila do igelitovej tašky, potom sa nediv... :))))
milan5321
2.9.2019 15:32 | |
+85 -18
Reagovať
kedy sa skonci drancovanie lesov?NČ to vo svojej hluposti este podporuje.neuveritelne.mal by existovat predpis,ake maximalne mnozstvo hribov moze navstevnik lesa nazbierat.
XXSXSM
2.9.2019 15:38 | |
+11 -35
podaj navrh, bud iniciativny
milan5321
2.9.2019 15:53 | |
+9 -3
nestras ma.to by som sa musel stat poslancom.az tak zle na tom naozaj nie som,aby som siahol po takom extrémnom rieseni :))
VALFAR33
2.9.2019 16:05 | |
+24 -24
drancovanie koli comu ? tu hubu ktoru nenajdes zvieratko nespapa ta huba zhnije alebo ju zozeru cerviky ;)
XXSXSM
2.9.2019 16:13 | |
+3 -15
milanko, nie je pravda, podas podnet tvojmu poslancovi za obvod a ten to bude dalej posuvat az do parlamentu a parlament tvoj "genialny" podnet schvali, taka je postupnost, drzim ti palec
milan5321
2.9.2019 16:17 | |
+10 -6
VALFA."Ak chceme zničiť les, tak z neho nosme domov desiatky kilogramov húb," ironicky dodal Lukáč.....pozri https://www.tvnoviny.sk/domace/1934055_dvaja-hubari-nazbierali-za-styri-hodiny-60-kil-duba­kov-co-na-to-lesoochranar-lukac
milan5321
2.9.2019 16:22 | |
+2 -4
XXSXSM.skutocne si myslis,ze by moj navrh hranicil s genialitou?kurnik,vedel som,ze nieco vo mne drieme,ale ze génius?ale preco byt skromny,no nie?dakujem,ze mi fandis :))teraz vazne:ani prvu reakciu som nemyslel vazne :))
VALFAR33
2.9.2019 16:25 | |
+21 -14
vymenuj mi 2 zvierata ktore zeru huby okrem cervika a slimaka a potom trieskaj p.coviny o drancovani ;)
milan5321
2.9.2019 16:32 | |
+8 -8
VALFA.keby si si laskavo precital doporuceny clanok a az nasledne sa rozculoval,bolo by to v poriadku.ja som netvrdil,ze zvierata konzumuju hriby.len som napisal,ze lesy su drancovane hubarmi.
kveci
2.9.2019 17:23 | |
+11 -7
Milan, keď sa dajú dokopy všetci hubári na SK, tak nikdy nebudú drancovať lesy tak, ako jediný Žiga!
44mann
2.9.2019 17:25 | |
+14 -4
Vymenujem tri. Medveď, jazvez, veverička...
milan5321
2.9.2019 17:33 | |
+9 -2
kveci.Ziga je smeracky odpad.ked si spomeniem,ze ten clovek bol ministrom zivotneho prostredia,tak sa mi otvara sarajevo.samozrejme je to len slovny zvrat.skutocnost,ze ho tam smer dosadil,bol pluvanec do tvare obcanom.
20WEST
2.9.2019 15:32 | |
+12 -25
Reagovať
Huby neberiem do huby
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
ONLINE: Ľudia si výročie Nežnej revolúcie pripomenú aj na námestiach Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Celý rok chodil naboso a býval v malom domčeku so záhradou.
Američan sa rozhodol žiť vo veľkomeste iba z prírody: Z jednej veci, ku ktorej sa uchýlil, vás napne
Hráč Liverpoolu Sadio Mane  (uprostred dole) oslavuje s Robertom Firminom úvodný gól do bránky Salzburgu v zápase
Sláva mu nestúpla do hlavy: Hviezdny futbalista nemá problém nosiť balíky s vodou z autobusu
Na snímke tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Pavel Hapal.
Foto
Ako vyzerá Hapalove pôsobenie na lavičke Slovenska? Nevyrovnané výkony a málo výhier
Zatiaľ nie je možné určiť presný rozsah škôd na lietadlách (ilustračné foto).
Dramatické chvíle na letisku vo Frankfurte: Na pristávacej dráhe sa zrazili lietadlá
Na spoločnej tlačovej konferencii to oznámili ministri obrany oboch krajín.
USA a Južná Kórea odložili spoločné vojenské cvičenia: Ide o gesto dobrej vôle?
Prekročila hranicu nepriateľských štátov: Pakistanci ju odpratali neuveriteľným spôsobom
Prekročila hranicu nepriateľských štátov: Pakistanci ju odpratali neuveriteľným spôsobom
Diváci sa rozutekali na všetky strany.
Chvíle hrôzy na zápase v Amerike: Muž v hľadisku začal strieľať do davu!
Šéf parlamentu Andrej Danko
Danko o dezinformáciách: K nárastu extrémistických síl môžu prispieť aj politici
Peter Weiss: S výkonnou politikou skončil, dnes je už dvojnásobným veľvyslancom.
Bývalý komunista a dnes veľvyslanec Peter Weiss: Za Jakeša a Biľaka som sa hanbil!
Pápež pozval 1500 chudobných ľudí na obed.
Pápež František nešetril kritikou: Chamtivosť niekoľkých zhoršuje chudobu iných
Adam Lapšanský premieňa nájazd.
Aj na slovenských klziskách uvidíte parádičky ako z NHL: Útočník Trenčína vymyslel gól mesiaca
Khloe Kardashian (34)
Foto
Tentoraz úplne prestrelila! Keď uvidíte Kardashianku pred a po, budete sa chytať za hlavu