Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 18. 11.
Eugen
13°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2019, 15:15 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Hubové šialenstvo! Z fotiek od čitateľov sa vám budú zbiehať slinky: Plné stoly aj kufre hríbov

111 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
sitap
8.9.2019 20:53 | |
+51 -16
Reagovať
zlodeji, nuž nečudujte sa, že zvieratá si začínajú hľadať potravu po domácich kontajneroch
VALFAR33
9.9.2019 06:11 | |
+14 -20
Diviak ci medveď žerie huby? To ste pekne mimo 🤭😉
sitap
9.9.2019 12:04 | |
+6 -1
Valfar diviak nepohrdne ničím a medveď v prípade nedostatku potravy nepohrdne ani hubami
VALFAR33
9.9.2019 14:34 | |
+1 -1
ano a aj medved a hlavne pred zimou kedze huby maju minimalnu energeticku hodnotu ;) je logicke najest sa niecoho z coho skor schudnes ako priberies :D asi mate milne predstavy o tom co zeru zvierata :p
sitap
10.9.2019 18:51 | |
+1 -0
Val, nezmysel. Také ľahké neviete, že je rozdiel medzi čerstvými a usušenými alebo napr. že huby majú výživovú hodnotu v kJ, kcal, tuky (g),bielk.(g), sach. (g)? Huby rastú celoročne, hovoríme o diviakoch a medveďoch ?
APRIL81
8.9.2019 20:47 | |
+67 -10
Reagovať
malo by sa to obmedzit na dve kila na osobu a den. Toto je rabovacka na slovensky sposob.
a258
8.9.2019 19:55 | |
+42 -3
Reagovať
bolo za košík,a ešte omnoho viac tam ostalo..viac by vas malo hnevat,-ako sa drancuju SLOVENSKE lesy,-videl som na vlastne oči,-mlade stromy,všetko vyrubane na pen,-tam kde stala hora,-je teraz hola plán.To by vas malo hnevat.Takto sa potichu drancuju lesy,-snad si niekto mysli,-že tam vysadia mlade stromčeky?..kto to zaplati?...a to drevo,-povalane ,tam kde spadlo..hrubšie odvlešene,-a ostane ponechane svojmu osudu.. ..no katastrofa,važený,.
APRIL81
8.9.2019 20:48 | |
+9 -1
podaj trestne oznamenie
kov3
9.9.2019 12:15 | |
+3 -0
nebuď naivný s tým trestným oznámením...Kde to žiješ?
cardiff2006
8.9.2019 18:49 | |
+21 -0
Reagovať
No neviem cez tyzden som bol 2 krat po 5 hod. na severe a vzdy po pol tasky.Hriba umenie najst.
ziry
8.9.2019 18:40 | |
+74 -13
Reagovať
Vážení nenažranci, spamätajte sa! Nie je jediný dôvod zbierať všetko čo sa pozbierať v lese dá. Na uvedených foto vidím min. 2 trestné činy, za spáchanie ktorých, v nafotenom množstve, je vysoká POKUTA! Už zvieratá v lese a potravu ani nespomínam, ako dnešnú banalitu ku ktorej "hubári" dnes všetci sú ľahostajní. Za plný kufor auta plný hríbov by sa malo pravom rovno zatvárať na 15 dní, VYCHOVNE, ako kedysi. Tie ksichty na foto NIE sú hubári ale lesní ZAŠKODNICI-DRANCOVAČÍ. Tak odsúďme spoločne všetci heten na foto a podobný NEĽUDSKÝ prístup ku nášmu spoločnému SVK lesnému bohatstvu.
a258
8.9.2019 20:01 | |
+16 -10
zaškodnici su majitelia lesov,-ktorý SAMI drancuju drevenu hmotu.Hriby porastu,-a rovnako zas o svoj čas..ale strom nevyrastie,-do mohutnosti,ani za pár rokov.Nerad to hovorim,-teda píšem,-ale brešete na zlý strom..chodte sa pozriet do lesov,-a udvidite REALNE NA VLASTNE OCI čo sa tam deje...zaškodnik,-dnes je sám zahranik...cap.
Kritik
8.9.2019 17:39 | |
+37 -15
Reagovať
Nech sa stým nechvastá! Ľudia drancujú čo sa len dá,zakázal by som aspoň na päť rokov vstup do lesa!
a258
8.9.2019 20:02 | |
+11 -23
čo drancuju,-plody?..ved su na jedenie..ci lepsie by bolo keby zhnili?..
FANUSIKSK
8.9.2019 17:08 | |
+29 -3
Reagovať
Pozrite si portál-NAHUBY a zistíte ako klamú redaktori,na Záhorí skoro nič ale klamanie vám ide dobre ako o politike !!!Redaktorko,choď na Miletičku a keď tam bude viac ako 10 cigánok,potom vrav ,že rastú!!
hd007
8.9.2019 17:14 | |
+23 -1
Vcera som bol v okoli Terchovej.Bol to len dozber ,nic nove ,mlade nebolo.Takze tiez tym fotkam moc neverim.
FANUSIKSK
8.9.2019 17:02 | |
+13 -1
Reagovať
Všade? zo Záhoria sa veľmi nechvália tak neprovokujte ľudí !!!
Jozef221977
8.9.2019 16:59 | |
+39 -6
Reagovať
Toto sa nedá inak povedať ako nenažratosť.
hokejkaMHK
8.9.2019 16:53 | |
+34 -2
Reagovať
Mňa by urvalo, nech to mám čistiť.. keď idem tak nazbieram max za košík, aby mali naši doma (ja hríby nejem, lebo mi nechutia).. ale toto je už veľa
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Andrej Martoš s Jurajom Soboňom, vpravo Soboňa pri poslaneckom sľube
Kradol práčky, stal sa z neho asistent poslanca za SNS Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Guardiola má povesť najprísnejšieho trénera na svete.
Guardiolov poradca: Je reálny návrat Pepeho na lavičku Bayernu Mníchov?
(ilustračné foto).
Hrôza v bratislavskom prístave! Mladá žena bojovala o život, nepodarilo sa ju zachrániť
Zuzana Smatanová
Foto
S týmto by ste speváčku Smatanovú nečakali: Vymenila gitaru za...?
Large lake or river in good Sunny weather
Deti z Nemecka prekvapili policajtov: Z rybníka pomocou magnetu vytiahli granáty
V roku 2005 sa postrelil, pravdu o tom povedal až teraz.
Neprítomnosť Pavla Ruska na súde: Prokurátor a Daniel Lipšic ho obviňujú z obštrukcií
Dojímavé zábery boja o život: Koale sa podarilo utiecť z hrozivých lesných požiarov
Dojímavé zábery boja o život: Koale sa podarilo utiecť z hrozivých lesných požiarov
Opitá 21-ročná Trnavčanka kopala do policajtov a pľula na nich.
VIDEO zo šialeného vyčíňania mladej Trnavčanky na BMW: Ožratá vodička kopala do policajtov a pľula na nich
2019: Napriek tomu, že sa mu v Nemecku darilo, rozhodol sa vrátiť domov.
Michal emigroval z ČSSR ako posledný: Neveril som, že sa prevrat podarí
Pes Benny na korčuliach a s hokejkou.
Vegas pripravil divákom v prestávke zážitok: Psík Benny hokejistom!
SCORPIONS vystúpia v Bratislave: Bujará párty po koncerte v centre mesta!
Luka Modrič
Foto
Luka Modrič exkluzívne pre Nový Čas: Ja že som mal ísť do Žiliny?!
Ján o pracovné ponuky nemá núdzu.
Hviezda filmov a seriálov Ján Jackuliak má herectva už po krk: Nové zamestnanie?