Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 14. 10.
Boris
10°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2019, 15:15 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Hubové šialenstvo! Z fotiek od čitateľov sa vám budú zbiehať slinky: Plné stoly aj kufre hríbov

111 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
rapid12
27.9.2019 13:16 | |
+1 -0
Reagovať
čo sa tu hadate, jeden s tým suhlasí druhy nie. Osobne si myslim, že by mal každy nazbierat iba tolko kolko zje - a nechat aj pre ostatných a zvierata. niekedy mi je na smiech ako niektotí nechcu prezradit kde chodia na huby - ako keby to bolo ich uzemie. Ja napríklad nemam rad huby, nechutia mi a ani ma nezaujimajú.
Nilsine
9.9.2019 16:51 | |
+9 -1
Reagovať
To naco je komu plny kufor hub??? Iba preto, aby mohli do NC poslat foto mnozstva hub, ktore urcite ani za rok neskonzumuju??? Ludia su sialeni, drancuju prirodu a potom sa cuduju, ze zver sa stahuje k ludskym obydliam.
skratko
9.9.2019 14:06 | |
+10 -3
Reagovať
Tupe media ich v tom drancovani podporuju ze to zverejnuju.. Ale jeden drancuje pre zisk druhy zverejnuje tiez pre zisk a vraj krestania
skratko
9.9.2019 14:04 | |
+8 -4
Reagovať
V rakusku mozes nazbierať max 2kg u nas by to mali zaviest tiez..
Sorbon105
9.9.2019 12:52 | |
+20 -3
Reagovať
primitivizmus niektorých Slovákov........voľakedy ľudia chodili na čučoriedky, maliny, jahody, huby....pre vlastnú potrebu.....a vedeli, že toto je potrava pre zvieratká....neboli nenažraní ako *** a už vôbec na týchto daroch lesa nezarábali........Mozog vraj "homo sapiens" však viac a viac svoje závity začal narovnávať, konzumná spoločnosť z ľudí urobila hyeny a supov........grcať sa mi z toho chce......vy ***, ktorí nechápete, čo týmito svojimi priblblými selfie, spôsobujete..........nech sa vám toto všetko vráti, ako má....
skratko
9.9.2019 14:03 | |
+6 -2
Presne ako pises tieto prasiny to je des hnus co robia.. Keby si nazbieral do polievky zopar ale potrebuju na alkohol tak ddancuju predavaju sebci nehladia na zvieratka
DnesPekne
9.9.2019 12:04 | |
+13 -3
Reagovať
Hubárske svi.ne nenažrané...
bodeka
9.9.2019 10:08 | |
+18 -4
Reagovať
To je fakt zbieraju hriby len aby na tom zarobili,potom sa cuduju ze im medvede chodia vyzierat kontajnery pretoze nemaju co jest,ked im to ludia vyzbieraju a vy sa tiez na tom podielate ked to uvadzate,miesto toho abyste varovali ludi z k takym cinom su sami nebezpecni
andronicvs
9.9.2019 12:45 | |
+1 -6
Medvede hriby nezeru.
ondro.ondrovic
9.9.2019 13:36 | |
+4 -1
andronicvs žeru takých chorých hlupakov ako si ty
andronicvs
9.9.2019 14:13 | |
+1 -0
Nie, ondro ondrovic. Zelu len "expertov" na vsetko. Hriby urcite nie...
Ventotto
9.9.2019 07:38 | |
+43 -9
Reagovať
Pažravosť niektorých ľudí nemá hranice, a ešte sa aj odfotia to je ako keby sa sám udal, toto by už mal byť trestný čin.
brnki
9.9.2019 08:40 | |
+13 -18
Aj závisť niektorých ľudí nemá hranice.V niektorých prípadoch je nebezpečnejšia ako ,,pažravosť,,...
190619
9.9.2019 10:06 | |
+13 -4
ľudia sú nenažraní. ja som iba zvedavý, načo im toľko hríbov je. je to ako s dovolenkou all inclusive. Síce ma už bolí brucho, je mi na grcanie, ale však keď to na tých stoloch je, tak sa nažeriem a keď nezožeriem, tak vyhodím. A čo tak nechať niečo aj pre iných? napr. pre zvieratá?
pa224
9.9.2019 14:23 | |
+5 -0
brnki, preco zavist? Ved potom dovolme aj polovnikom, nech strielaju na vsetku lesnu zver, na ktoru natrafia. Alebo dovolme rybarom, nech chytaju ryby, kym ich maju kam davat. A preco sa "postihuju" ludia, ktori chodia s "hrebenmi" na cucoriedky a odnasaju z lesov plne vedra? Ved nech si tiez naberu kolko vladzu odviezt...
Hjurem
8.9.2019 21:06 | |
+31 -5
Reagovať
Pekne ulovky. Hned by som si dala. Ja som maximalne hubovy stravnik. Huby mam rada vsetky a na vsetky sposoby. Polievky, omacky, vyprazane, grilovane, plnene, v prazenici ..... Moje najoblubenejsie jedlo je: Karlovarska knedla a k tomu omacka z zo zltych kuriatok (myslim huby) a dubacikov ...jezisi to je dobrota. Viem, ze to nikoho nezaujima, to len tak :) Mozno ako tip na skvely obed.
Ded_Santa_Moroz
8.9.2019 20:58 | |
+52 -3
Reagovať
Co keby dal niekto fotku, kolko odpadkov vynieslo z lesa?
Jerdna
9.9.2019 07:30 | |
+6 -3
Odbočil si od témy , toto je o hubách nie o vynášaní odpadkov z lesa . Aj také akcie sú a rozhodne ich uznávam !
Sorbon105
9.9.2019 12:55 | |
+4 -0
Jerdna - ale pointu to spoločnú má....že namiesto drancovania lesa - lebo aj toto je drancovanie, keby sa tak ľudia začali pýšiť selfiečkami, ako prírode pomáhajú....
skratko
9.9.2019 14:08 | |
+2 -0
Presne ako pises nech sa niekto odfoti kolko odpadu odniesol z lesa
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Prieskum: Kto by volil koalíciu PS/SPOLU/Za ľudí Aktuality.sk
Netradičnú mušľu
Foto
Žena našla mušľu s podobizňou známeho muža: Zistíte, o koho ide, strasie vás od hrôzy
Flag of poland
Aktualizované
Voľby v Poľsku majú výsledok: Na čele krajiny zostáva strana PiS
Fire engines and
Aktualizované
Peklo na diaľnici: V Česku po hromadnej havárii horí auto, hlásia mŕtveho aj zranených!
Záber Jágra
Foto
Jágr ostal v kostole sedieť sám aj po skončení Gottovho pohrebu: Pravda o dojímavom zábere
Petr Čech
Debut v hokejovej bránke ako hrom! Petr Čech sa stal hviezdou zápasu
Na snímke zľava
Foto
Zvolen sa presadil na ľade nováčika, Slovan zastavil rozbehnutú Detvu
Nemecká
Merkelová a Macron sa zhodli: Vojna v Sýrii nás môže ohroziť
Mali byť obeťami
Tri mladučké ruské sestry znásilňoval vlastný otec: Krvavá pomsta kladivom a nožom
Maďarskí
Rusi sa tešia z postupu na EURO, Maďari zvládli zápas s Azerbajdžanom
Tréner Hapal
Hapal proti Paraguaju poriadne zamiešal zostavu: Nastúpi rozlúčkové trio hneď na úvod?
Bojovníci
Aktualizované
Sýria sa začala brániť: Na sever krajiny tiahne vládna armáda
Tajfún si
Aktualizované
Povolali armádu: Japonci evidujú už 33 obetí tajfúnu