Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 11. 12.
Hilda
1°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2019, 15:15 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Hubové šialenstvo! Z fotiek od čitateľov sa vám budú zbiehať slinky: Plné stoly aj kufre hríbov

111 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
rapid12
27.9.2019 13:16 | |
+1 -0
Reagovať
čo sa tu hadate, jeden s tým suhlasí druhy nie. Osobne si myslim, že by mal každy nazbierat iba tolko kolko zje - a nechat aj pre ostatných a zvierata. niekedy mi je na smiech ako niektotí nechcu prezradit kde chodia na huby - ako keby to bolo ich uzemie. Ja napríklad nemam rad huby, nechutia mi a ani ma nezaujimajú.
Nilsine
9.9.2019 16:51 | |
+9 -1
Reagovať
To naco je komu plny kufor hub??? Iba preto, aby mohli do NC poslat foto mnozstva hub, ktore urcite ani za rok neskonzumuju??? Ludia su sialeni, drancuju prirodu a potom sa cuduju, ze zver sa stahuje k ludskym obydliam.
skratko
9.9.2019 14:06 | |
+10 -3
Reagovať
Tupe media ich v tom drancovani podporuju ze to zverejnuju.. Ale jeden drancuje pre zisk druhy zverejnuje tiez pre zisk a vraj krestania
skratko
9.9.2019 14:04 | |
+9 -4
Reagovať
V rakusku mozes nazbierať max 2kg u nas by to mali zaviest tiez..
Sorbon105
9.9.2019 12:52 | |
+20 -3
Reagovať
primitivizmus niektorých Slovákov........voľakedy ľudia chodili na čučoriedky, maliny, jahody, huby....pre vlastnú potrebu.....a vedeli, že toto je potrava pre zvieratká....neboli nenažraní ako *** a už vôbec na týchto daroch lesa nezarábali........Mozog vraj "homo sapiens" však viac a viac svoje závity začal narovnávať, konzumná spoločnosť z ľudí urobila hyeny a supov........grcať sa mi z toho chce......vy ***, ktorí nechápete, čo týmito svojimi priblblými selfie, spôsobujete..........nech sa vám toto všetko vráti, ako má....
skratko
9.9.2019 14:03 | |
+6 -2
Presne ako pises tieto prasiny to je des hnus co robia.. Keby si nazbieral do polievky zopar ale potrebuju na alkohol tak ddancuju predavaju sebci nehladia na zvieratka
DnesPekne
9.9.2019 12:04
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
bodeka
9.9.2019 10:08 | |
+18 -4
Reagovať
To je fakt zbieraju hriby len aby na tom zarobili,potom sa cuduju ze im medvede chodia vyzierat kontajnery pretoze nemaju co jest,ked im to ludia vyzbieraju a vy sa tiez na tom podielate ked to uvadzate,miesto toho abyste varovali ludi z k takym cinom su sami nebezpecni
andronicvs
9.9.2019 12:45 | |
+2 -6
Medvede hriby nezeru.
ondro.ondrovic
9.9.2019 13:36
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
andronicvs
9.9.2019 14:13 | |
+1 -0
Nie, ondro ondrovic. Zelu len "expertov" na vsetko. Hriby urcite nie...
Ventotto
9.9.2019 07:38 | |
+43 -9
Reagovať
Pažravosť niektorých ľudí nemá hranice, a ešte sa aj odfotia to je ako keby sa sám udal, toto by už mal byť trestný čin.
brnki
9.9.2019 08:40 | |
+13 -18
Aj závisť niektorých ľudí nemá hranice.V niektorých prípadoch je nebezpečnejšia ako ,,pažravosť,,...
190619
9.9.2019 10:06 | |
+13 -4
ľudia sú nenažraní. ja som iba zvedavý, načo im toľko hríbov je. je to ako s dovolenkou all inclusive. Síce ma už bolí brucho, je mi na grcanie, ale však keď to na tých stoloch je, tak sa nažeriem a keď nezožeriem, tak vyhodím. A čo tak nechať niečo aj pre iných? napr. pre zvieratá?
pa224
9.9.2019 14:23 | |
+5 -0
brnki, preco zavist? Ved potom dovolme aj polovnikom, nech strielaju na vsetku lesnu zver, na ktoru natrafia. Alebo dovolme rybarom, nech chytaju ryby, kym ich maju kam davat. A preco sa "postihuju" ludia, ktori chodia s "hrebenmi" na cucoriedky a odnasaju z lesov plne vedra? Ved nech si tiez naberu kolko vladzu odviezt...
Hjurem
8.9.2019 21:06 | |
+31 -5
Reagovať
Pekne ulovky. Hned by som si dala. Ja som maximalne hubovy stravnik. Huby mam rada vsetky a na vsetky sposoby. Polievky, omacky, vyprazane, grilovane, plnene, v prazenici ..... Moje najoblubenejsie jedlo je: Karlovarska knedla a k tomu omacka z zo zltych kuriatok (myslim huby) a dubacikov ...jezisi to je dobrota. Viem, ze to nikoho nezaujima, to len tak :) Mozno ako tip na skvely obed.
Ded_Santa_Moroz
8.9.2019 20:58 | |
+52 -3
Reagovať
Co keby dal niekto fotku, kolko odpadkov vynieslo z lesa?
Jerdna
9.9.2019 07:30 | |
+6 -3
Odbočil si od témy , toto je o hubách nie o vynášaní odpadkov z lesa . Aj také akcie sú a rozhodne ich uznávam !
Sorbon105
9.9.2019 12:55 | |
+4 -0
Jerdna - ale pointu to spoločnú má....že namiesto drancovania lesa - lebo aj toto je drancovanie, keby sa tak ľudia začali pýšiť selfiečkami, ako prírode pomáhajú....
skratko
9.9.2019 14:08 | |
+2 -0
Presne ako pises nech sa niekto odfoti kolko odpadu odniesol z lesa
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Na mieste tragédie v Prešove sú aj v sobotu hasiči, policajti či vojaci – 7. decembra 2019
Prešovskí poslanci rozhodli o peniazoch zo zbierky po tragédii Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Po výbuchu plynu v paneláku na Mukačevskej ulici zasahovalo vyše 140 hasičov.
Prešovskí hasiči po kritike ich zásahu na Mukačevskej: Pri záchrane ľudí z paneláka sme riskovali život
Hráč Manchesteru City Raheem Sterling oslavuje svoj gól.
Foto
Sterlingova oslava narodenín sa zmenila na erotickú šou: Sex na tanečnom parkete
Ján Molnár rovnako dostal doživotný trest.
Vrah sa chce po skoro troch desaťročiach dostať na slobodu: Molnár požiadal o prepustenie
Big rig semi truck transporting cargo in dry van semi trailer driving on winding autumn colored road in Columbia River
Migranti chceli oklamať colníkov: Do USA prišli schovaní v nábytku či práčkach
Modelka vystavila svoje prsia na obdiv.
Foto
Krásna modelka Bella Hadid provokuje: Nezabudla si si doma podprsenku?
Motív jeho činu ostáva záhadou.
Druhú najtragickejšiu streľbu v Česku spustil stavbár Ctirad († 42): Desivé priznanie matke
(ilustračné foto).
Trenčania si od januára priplatia: Zvýšenie daní o 35 percent je realitou, vyšší bude aj poplatok za vývoz odpadu
S týmito mužmi bol  Nikola večer v meste.
Posun vo vyšetrovaní smrti Srba Nikolu († 22) v Bratislave: Polícia získala kľúčovú informáciu
Boženík
Foto
Majiteľ Žiliny Jozef Antošík rozpútal peklo: Vojna o milióny za Boženíka!
Zranené boli desiatky ľudí.
Po výbuchu sopky je popálených 29 ľudí: Nemocnice potrebujú veľké množstvo kože na transplantáciu
Zničil umeleckú inštaláciu za 120 000 dolárov: Bizarné dielo, ešte bizarnejší jeho koniec
Zničil umeleckú inštaláciu za 120 000 dolárov: Bizarné dielo, ešte bizarnejší jeho koniec
Policajti NAKA zasahujú v Bratislave.
Zásah NAKA v Bratislave: Policajti pomáhajú s prípadom holandským kolegom