Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 12. 11.
Svätopluk
7°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2019, 14:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Porotcovia v Česko Slovensko má talent otvárali oči: Neskutočné číslo Čecha, Brazílčanka visela za vlasy

11 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Xxxxo
9.9.2019 11:10
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
petkokarpina
9.9.2019 10:27 | |
+2 -0
Reagovať
morofka,už si ich stihla preblafnúť??
Rebelka2018
8.9.2019 20:33 | |
+13 -1
Reagovať
Volakedy som to pozerala ale uz nemozem koli tej rozdrapenej rozsafnej a nechutnej zubatej kravy.
Anonymný nick
8.9.2019 20:01 | |
+3 -12
Reagovať
Česi vždy boli cirkusanti, kejklíři a komedianti.
jaquar77
9.9.2019 07:25 | |
+6 -1
mor.goš Jaguar_77 ty ako ci,goš si vždy bol a budeš neužitočný parazit a okupant SR ktorý kradne aj nicky
alibaded
8.9.2019 19:42 | |
+6 -1
Reagovať
a to naozaj niekto ešte tento brak pozerá!? to čo je za de bilov? a tí štyria v porote musia byť asi veľmi chudobní, keď sa v tej žumpe rozhodli účinkovať.
romislav.vajciak
8.9.2019 17:21 | |
+12 -2
Reagovať
Tento rok uz televizie nevysielaju nic ine ako totalny odpad .. nulova kreativita v programovej strukture a tie iste opozerane xichty .. vpodstate uz televizie ani nepozeram mam zaplateny H*B*O GO a Net*f*lix a neviem co si mam skor vybrat .. samozrejme bez reklamy a pustim si kedy chcem a kde chcem
FANUSIKSK
8.9.2019 17:17 | |
+5 -3
Reagovať
To že je to katastrofa vystihuje aj počet príspevkov !!!
Kritik
8.9.2019 15:32 | |
+19 -4
Reagovať
Zrušte tento program, už to nikoho nezaujíma! Ste trápny!
Ello_Nice
8.9.2019 14:15 | |
+3 -15
Reagovať
aj ja som visel na qoqote a vyhral som peechoo
FANUSIKSK
8.9.2019 14:11 | |
+19 -4
Reagovať
Okrem 3-3 čísel je to totálný prepadák,keby som bol vulgárny tak napíšem GRC !Jedinné čo je tam hlavné pre tupca režiséra a scénaristu je porota a neustála prestrihy na nich! Ako môžu pustiť na scénu takých slabých súťažiacich,takto vyhrá isto Pátrovič aj so svojou soškou !!!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Ladislav Bašternák
Bašternákovci môžu prísť o luxusné majetky. Čudné prevody preverí súd Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Obžalovaní
Prokurátor o sátorovcoch: Počtom vrážd ich možno porovnávať s Cosa Nostrou a'Ndranghetou
Najkrajšie
Svetové médiá reagujú na koniec Cibulkovej: Hlasné Pome zamávalo na rozlúčku!
Mature happy man
Foto
Tento FOTOkvíz by malo zvládnuť aj tanečné drevo: Otestujte sa, ako v ňom obstojíte
Evo Morales
Foto
Bolívijský exprezident Morales je už v Mexiku: Vrúcne privítanie na letisku
Na snímke
Otvorená spoveď Cibulkovej trénera: Pravda o konci slovenskej tenisovej hviezdy
Česko získa 8
Už nechceli byť závislí na Rusoch: Česi kupujú od Spojených štátov 12 vrtuľníkov
Ľubomíra
Foto
Ľubomíra urobí hlavného hrdinu aj z vašej ratolesti: Detské knižky píšem na mieru!
Ruské
Aktualizované
Rusi zakázali českú humanitárnu organizáciu Človek v tiesni: Doplatili na kritické slová?!
Millerovci majú
Foto
Lyžiar Miller má po tragédii opäť dôvod na radosť: Dvojnásobný prírastok do rodiny
(ilustračné foto).
Žena prežívala po sexe neskutočné muky: Život ohrozujúci nález v manželových spermiách!
V prípade únosu
Kauza uneseného cudzinca spred hotela v Bratislave: Prokurátor podal žalobu na dvoch ľudí
V Michalovciach
V Michalovciach mohla o luxuse iba snívať: Toto vás odpáli! Kucherenko ukázala, odkiaľ vyšla