Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 17. 10.
Hedviga
15°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
30.08.2019, 00:11 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Hugh Grant poriadne naložil premiérovi Johnsonovi: Uf, tak toto musí zamrzieť

75 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Romanko1131
30.8.2019 15:18 | |
+2 -1
Reagovať
Boris je na hlavu, on to nepochopi
007iwb
30.8.2019 11:46 | |
+4 -6
Reagovať
lepsie bez dohody ako so zlou dohodou.
Adolf.Hipster.88
30.8.2019 10:16 | |
+12 -7
Reagovať
bri-ti palte uz konecne do ri-ti
milan5321
30.8.2019 09:11 | |
+1 -6
Reagovať
No,vzdy je lepsie,ked Johnsona kritizuju domaci,ako keby to mal robit niekto iny. Grant si servitku pred usta nedal. Mna by v tejto suvislosti zaujimalo,ci kralovna musela vyhoviet Blondakovi a ziadost o uzavretie parlamentu bola len formalna zalezitost.
pipo.190
30.8.2019 09:22 | |
+3 -1
milan... No - asi to tam vedia... či nie...?
milan5321
30.8.2019 13:45 | |
+1 -0
Pipo,vobec nepochbujem, ze Briti ovladaju vzahy medzi korunou a parlamentom. Pre mna je to spanielska dedina. Preto ten koment z mojej strany.
ro.bo.595
30.8.2019 08:50 | |
+14 -10
Reagovať
Neviem kto videl co novinari odfotili v aute tohto spinavca .Pol auta mal zasypane odpadkami ,napriklad vypil napoj a hodil kelimok za seba na zadne sedadlo rovnako to bolo s obalmi roznych hotovych jedal a podobne . Vobec sa necese a ze hygiena je pre neho spanielska dedina, tento clovek nemoze byt v poriadku a najhorsie ,ze taky clovek rozhoduje o krajine diktatorskym sposobom. Znefunkcnil parlament pomocou kralovnej a nasledky nedohody s EU si absolutne neuvedomuje.
pipo.190
30.8.2019 09:06 | |
+1 -5
robo... Ja nie som ani ZA, ani PROTI... brexit rozhodovali v referende... výsledok vraj VŠETCI rešpektujú... dokonca aj Mayová bola proti, ale riešila DOHODU...! Johnson ale hovorí jasne...nech sa parlament - STRANY - dohodnú... MALI a MAJÚ DOSŤ času... a 15 októbra môžu dať na stôl - ODSÚHLASIŤ podmienky...!! Doteraz iba NESCHVÁLILI... nech NAVRHNÚ...!!!
ro.bo.595
30.8.2019 09:10 | |
+12 -5
pipo.190:Ludia boli oklamani a na zaklade toho aj v referende hlasovali ,nebyt toho klamstva Farageho , referendum za vystupenie by nepreslo. Ludia pravom ziadaju o nove referendum.
pipo.190
30.8.2019 09:14 | |
+2 -3
robo... Ja uvádzam stav... neriešim dohady...! Veď by sa to mohlo tvrdiť aj opačne... politika je v tomno - nekonečná...!! Tak - ako paragrafy...aj pokrútená...!!!
ro.bo.595
30.8.2019 09:17 | |
+3 -3
Ak je nieco spinave treba to vyprat v opacnom pripade to ostane vzdy spinave.
pipo.190
30.8.2019 09:42 | |
+2 -1
robo... Je to na nich... my to tu nevyriešime...! Ale ťahanice v parlamente... to nie je ICH špinavé prádlo...??
ro.bo.595
30.8.2019 09:44 | |
+2 -3
pipo , nerozumel si ,spinave pradlo bolo to referendum ,nove referendum by bolo ocistou.
pipo.190
30.8.2019 09:49 | |
+1 -4
robo... To je tvoj názor...! Ale , vieš, kto vôbec to referendum sľúbil...? Nebol to ani Farrage, ani Johnson...!! Ak sa nemýlim, tak Tony Blair...!!!
viera49
30.8.2019 09:57 | |
+9 -3
Ref. vyhlásil predchodca Th.May D. Cameron, presvedčený, že brexit neprejde. Ale klamstvá Faragea, tiež Šialeného Boriska zblbli masy a 51 a čosi bolo za vystúpenie. Myslím, že Škóti a Íri im to spočítajú.
pipo.190
30.8.2019 10:02 | |
+3 -1
vierka... Máš pravdu, to bol premiér po ňom...! A možno budú aj Škóti nespokojní, tiež súhlas... bude to závisieť od ďaľších vzájomných DVOJSTRANNÝCH dohôd...!! Nepredbieham dopredu... je to v ich rukách...na OBOCH stranách...!!!
pipo.190
30.8.2019 08:14 | |
+3 -7
Reagovať
Každý má právo na názor...spôsob si zasa má zvážiť...! Skrátka...občania sa rozhodli... Mayová aj Johnson plnia ich vôľu...spôsob dojednávala vláda s EU... parlament Británie neschválil...ale ani NENAVRHOL...INÉ...!! Nech teda parlament 15 októbra navrhne Johnsonovi text dohody...FERTIG Mariška...!!! Záver... EU nemôže nútiť Britániu, ako si má chrániť SVOJU hranicu... asi tam Británia prijme mäkší spôsob... ale NIE na ROZKAZ EU...!!! Všetko okolo... sú OBLBY...!!!
pipo.190
30.8.2019 08:17 | |
+4 -7
P.S. Dotyčný herec vníma situáciu podľa seba...stretávať sa s ľuďmi svojho pôsobenia...! Sú ale aj iné...neželaná migrácia, vysoké poplatky Británie do EU...atď...!!
DONDIEGOS
30.8.2019 08:38 | |
+7 -4
Obcania rozhodli v referende na zaklade klamstiev a zavadzajucich tvrdeni lidrov Brexitu vratane Johnsona a Farrafa !!!! preto by malo byt vypisane referendum nove!!! a Johnson ako premier skonci uz v septembri! Parlament ho odvola! je to Hochstapler! UZ viac ako 1 300 000 Britov podpisalo od stredy nesuhlas s prestavkou zasadania britskeho parlamentu!!! ktore urobil Johnson!!!!a to uz je SILA!!!! Toto mu v britskom palamente neprejde!!!
pipo.190
30.8.2019 08:49 | |
+1 -3
don... Ty vieš, že niekto klamal... a vyše polovica občanov Británie to nevedela...??? Je to tvoj názor, ja ti ho neberiem...! Napíš ale, prečo parlament odmietol návrhy, ale ŽIADNY nedal...!! Ťahanice každý kritizuje, ale - robí ich - sám... vrátane opakovaného referenda...!!! V tom má Johnon pravdu tanečky raz musia skončiť...!!!
ro.bo.595
30.8.2019 09:00 | |
+6 -2
Ano v Farage klamal v celej kampani o usetrenych miliardach ,ktore v konecnom dosledku su vsak v stratovych cislach ak budu musiet zaviest colne prirazky z dovozu z EU .Najviac ich ekonomicky poskodi konecny odchod zahranicnych podnikov ktorymi je previazana cela Britania.
scotts
30.8.2019 09:08 | |
+7 -1
samozrejme, ze polovica obcanov to nielen vtedy nevedela, ale mnohi z nich to nie su ani schopni pochopit dodnes. tak volia pudovo, z taraninovych vystupov. raz sa tam zastav, kdekolvek. v tej britanii. a osobne sa stretni s tou polovicou obcanov. a spytaj sa ich, ci vedia aspon citat alebo ci rozumeju hovorenemu slovu. nevraviac o suvislostiach. garantujem ti, ze nic podobne si este nezazil. tu ich "polovicu obcanov". cosi ako nasi blondiaci z osad, ale stokrat vycuranejsi a este o cosi hlupejsi.
pipo.190
30.8.2019 09:11 | |
+2 -2
robo... Načo máme - MY... riešiť to, čo majú riešiť ONI...? Otázka cla - by bola OBOJSTRANNÁ... aj ďaľšie body...! Štáty EU by tiež TRATILI... nie je to JEDNOSTRANNÉ... nech si to riešia... dokonca sa v mnohých bodoch dohodli s Mayovou...!! Otázka voľnej hranice ale MUSÍ byť v KOMPETENCII suverenného štátu... čo EU - nechce rešpektovať...!!! A - tam by EU urobila VEĽKÚ chybu... ktorú si teraz NECHCE priznať...!!!
ro.bo.595
30.8.2019 09:14 | |
+4 -2
Preco by malo Irsko trpiet kvoli populizmu Britov ?..
pipo.190
30.8.2019 09:21 | |
+1 -2
Dohadovať sa o klamaní-neklamaní...načo...vyrieši sa tým niečo...? Kto NECHCE riešiť súčasný STAV ...robí DOHADY... ale treba riešiť DOHODU...!! Nech parlament rieši DOHODU... majú dosť času...!!! V EU nie sú VŠETKY štáty Európy...!!!
ro.bo.595
30.8.2019 09:27 | |
+2 -2
Farage sa priznal ,ze v kampani klamal preto odstupil z cela strany, po druhe Jonnson dopadne ako Farage ,jeho ulohou je vyviest krajinu z EU bezohladu na skody ktore tento vystup z EU prinesie a tiez si myslim ,ze odide z postu premiera.
pipo.190
30.8.2019 09:47 | |
+1 -2
robo... Hranicu s Írskom bude riešiť Británia tak, aby nepoškodzovala vzájomné, najmä obchodné vzťahy... veď by bola AJ proti sebe...! Isto bude mäkšia... ale riziko migrantov si musí ustrážiť... ako SUVERÉNNY štát... nie pod DIKTÁTOM EU...!! To je POINTA...!!!
pipo.190
30.8.2019 09:53 | |
+1 -2
robo... Nie je to celkom tak... ak počúvaš správy, tak Johnon hovorí JASNE... parlament MAL... a MÁ DOSŤ času...! KOĽKO času - už - MALI...?? A - NEKONALI...!!!
ro.bo.595
30.8.2019 10:01 | |
+2 -3
Referendum nerbolo o migrantoch ,skor o populistickom pristupe strany ktora mala v programe vystupenie z EU .Aj u nas ma Kotleba v programe vystupenie z EU a NATO ,ale maju kalkul skod ktore by vystupenie z EU prinieslo ?,nemaju . Zrejme po vystupeni nam aj Britom budu padat pecene holuby z neba. Ako mohla byt prioritou referenda migracia ak maju vladou schvalene rocne kvoty prijmania migrantov a doteraz nikto ani len nespochybnil cudzinecku politiku Britanie .
pipo.190
30.8.2019 10:05 | |
+0 -2
robo... Nepíšem o priorite vystúpenia...ani dôvodoch, ani programoch...! Píšem o tom, že hranicu im EU nemôže VNUCOVAŤ...!! 2 veci...!!!
pipo.190
30.8.2019 10:10 | |
+0 -2
robo... Riešiš dôvody, prvopočiatky... súčasnosť je INDE...! Ja poukazujem na riešenie, ktoré MôŽU VŠETCI hľadať k SPOKOJNOSTI - OBOJSTRANNEJ...!! Neriešenie, vracanie sa dozadu... je PROTI - NIM...!!!
ro.bo.595
30.8.2019 10:21 | |
+2 -1
Nie ,nie velmi sa mylis .Vsetko je o Irskej poistke a v tomto pripade by malo byt hlavne slovo na irskej strane a nie na britskej .Iri su iny narod a mali by rozhodovat o sebe ,to akoby Cesi rozhodovali o Slovensku ked sme boli vo federativnom spojeni. Preto EU nechce ustupit od Irskej poistky.
pipo.190
30.8.2019 11:13 | |
+0 -2
robo... Ešte raz... Británia by bola PROTI sebe, ak by urobila tvrdú hranicu...! Môj názor je, že ZACHOVÁ plynulejší prechod s obchodnými vzťahmi...!! Ale zároveň má právo... chrániť si územie - pri súčasnej HRANICI...!!! Národy vo VŠETKÝCH štátoch sú na hraniciach PREMIEŠANÉ... ale ZVRCHOVANOSŤ... je - zákon...!!! Aké budu vzťahy... to je medzi nimi... nie vo "vešteckej" guli...!!!
pipo.190
30.8.2019 11:15 | |
+0 -2
robo... A ako to bolo, keď nebola EU...? Boli aj vtedy - UKRIVDENÍ...??
ro.bo.595
30.8.2019 11:18 | |
+2 -0
Teraz si odporujes ,tu ti poslem z tvojho co si mi napisal ty..........................robo... Riešiš dôvody, prvopočiatky... súčasnosť je INDE.
pipo.190
30.8.2019 11:53 | |
+0 -1
robo... Chytáš sa slovíčka, nie POINTY...! Tvrdíš, že budú ukrivdení, a nevieš - čo bude... prebral si teóriu strašenia...!! DVOJSTRANÉ vzťahy môžu fungovať, ako fungujú aj pri iných štátoch mimo EU...!!! Ja píšem STÁLE o tom istom... že treba riešiť súčasnosť... a tak - aby mali výhody OBE STRANY...!!! Keby sa Slovensko rozhodlo a ja by som bol napr. PROTI... tak by nás EU nútila na voľnú hranicu s Maďarskom... lebo - národ...???
24pub
30.8.2019 07:32 | |
+5 -7
Reagovať
Šašovia ktorí nikdy nehrajú seba. Predvádzajúc sa ako idol generácie a dokonalosti, masírujúc nám mozgy cez TV. V súkromií sú herci iba troskami.
Antisumrak
30.8.2019 08:01 | |
+7 -8
Povedal komparzista zo Sumracnej
XXSXSM
30.8.2019 06:30 | |
+9 -11
Reagovať
co to, co to, herec sa nam pletie do politiky, a moze? co? diskuterski pajaci?
DONDIEGOS
30.8.2019 07:07 | |
+17 -7
Ako kazdy obcan Velkej Britanie mal pravo na svoj nazor!!! a Grant ho aj jasne vyjadril!!! To iba na Slovensku prevlada nazor z cias komousov, ze politiku nech robia pilitici!!! Velky omyl!!! V civilizovanych krajinach robia politiku predovsetkym obacania!!!, ktori sa aktivne zapajaju do politickeho a spolocenskeho diania vo svojej krajine!!!!
XXSXSM
30.8.2019 07:11 | |
+7 -7
DONDIEGOS, verim, ze si postrehol ironiu v mojom komente, stale pisem, ze herec ,ci iny umelec, je obcan statu ako kazdy iny a ako taky, ma pravo,ba priam povinnost, vyjadrovat sa k veciam verejnym, len tlupa diskuteskych pablbov si mysli opak
DONDIEGOS
30.8.2019 07:23 | |
+6 -6
ale pochop, ze tvoju ironiu nepochopi tu vacsina diskutujucich...tu treba pisat polopaticky!!!!
XXSXSM
30.8.2019 07:29 | |
+5 -7
DONDIEGOS, som vyssi level, viem to, ale som to hlavne ja, aspon vidis, aki pablbi su na diskusiach
spaniel7
30.8.2019 05:49 | |
+20 -6
Reagovať
Johnsom si otiera papuľu o každého a hlavná vec že seba v zrkadle ešte nevidel
DONDIEGOS
30.8.2019 07:08 | |
+6 -3
ved je to Hochstapler a v seprembri ho aj z funkcie parlament odvola!!!
walles
30.8.2019 05:41 | |
+24 -1
Reagovať
Vo svete nebol 70 rokov vážny konflikt. Ľudia nezvládajú to že im je dobre, zdá sa že ani moc demokracie a volia si podivínov. Niet dôvod aby tu nefungovali nemocnice, predlžoval sa odchod do dôchodku, všetko je iba chamtivosť mocných finančných skupín.
DONDIEGOS
30.8.2019 07:09 | |
+5 -8
Preto su svetovi lidry Hochstapleri, ktori tu neboli od konca vojny!!! PUtin v Rusku, Trump v USA a Johnson v Britanii!!!!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Verejné protesty
Komentár Daga Daniša: Kto je za únikom nahrávky Gorily Aktuality.sk
Ivana Gottová
Zúfalá Dominika Gottová prehovorila o vojne s Ivanou: Bitka o dedičstvo?! Tieto slová vás odrovnajú
Andy prežíva
Exkluzívne
Scenárista Andy Kraus žiari šťastím: Narodila sa mu dcérka, s partnerkou vybrali krásne meno
Connor McDavid
McDavid predvádza neuveriteľné veci: Jurčov spoluhráč zbiera body s obrovskou ľahkosťou
(ilustračné foto).
Novým členom Súdnej rady sa stal Viliam Pohančeník
Poznáte ich?
Foto Kvíz
Poznáte frontmanov slávnych kapiel? Otestujte sa v kvíze, ako ste na tom
Zúčastnení
Foto
Pred Haščákovým domom sa protestovalo: Desiatky ľudí vytiahli štipľavé transparenty
Michal Hudák
Mišo Hudák sa netají blízkym vzťahom k Čekymu: Nečakané vyhlásenie priamo v štúdiu Inkognita
Spevák Peter Nagy
Spevák Peter Nagy si o výzore Slovákov myslí svoje: V zahraničí toto nevidieť
Zidane sa
Konečne bude pokoj: Polícia zatkla skupinu, ktorá okrádala hviezdnych futbalistov
Prezidentka
Američania sú zo slovenskej prezidentky hotoví: Neuveriteľné, čo o Čaputovej napísali
Drahomíra má
Foto
Drahomíre doma rastú podivné uhorky: Ohromení ostanete, až keď uvidíte, čo z nich vyrába!
Pre dvojicu je to
Hororové chvíle v Pakistane: Lietadlo s Williamom a Kate nedoletelo do cieľa!