Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 23. 10.
Alojzia
15°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.08.2019, 05:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Svedectvá turistov z Tatier naháňajú hrôzu: Blesk odhadzoval ľudí do vzduchu!

18 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
nat11
24.8.2019 11:48 | |
+11 -6
Reagovať
Už aj stary ľudze znaľi, že kedz čarny chmary išľi ta trebalo z poľa ucekac het. Bo pridze tuča a peruny budut bic. Ľem sluničkare kedz vidza čarny chmary ta dumaju že to zazrak.
samneill
24.8.2019 22:56 | |
+3 -3
Idem si zavolat tlmocnika.
Ivan303030
24.8.2019 10:11 | |
+7 -4
Reagovať
Ty turiste su sprosty.Poobede idu na turu ked sa vie ake je tam počasie.Ja by som uzakonil do obeda na turi a po obode na vlasnu zodpovednost.Ja by som ziadal to vsetko zalatit.Dufam ze sa nektori ludia zamysleli kedy sa tam ma chodit.
marcellondon
24.8.2019 09:28 | |
+3 -10
Reagovať
Takze od Slovenska prisli cierne chmary, nie zo severu, juhu, vychodu alebo zapadu ale zo Slovenska.
abvydavatelstvi
24.8.2019 10:40 | |
+4 -7
Precti co jsi napsal a zamysli se nad sebou ...
abvydavatelstvi
24.8.2019 09:25 | |
+22 -5
Reagovať
JAKE MA BYT POCASI ZJISTITE PODLE CHOVANI PTAKU ...MUCH ..VCEL A JINYCH ZVIRAT ...ti to vyciti nekolik hodin dopredu ...pred bourkou vlastovky litaji nad zemi ...muchy jsou doterne a tlaci se do bytu ...vcely se hrnou do ulu a zver se schova do mladin ...priroda ztichne ...ptaci prestanou zpivat a hledaji si ukryt ...dobytek nebo ovce se daji dohromady vedle sebe do skupin ...kamzici se se ukryji v kosodrevine na zavetrne strane hor ....SLEDUJTE PRIRODU A RIDTE SE INTUICI ZVIRAT ...
Vialavor
24.8.2019 09:03 | |
+32 -0
Reagovať
prirjoda zase ukazala, ze je silnejsia ako clovek, aj z tohto pripadu by sa mali ludia poucit, ked uz sa stava z turistiky doslova masova zalezitost, kedysi na tury chodili baozajstninturisti, ktori si prirodu vazili a nie ako teraz, ze zanechavaju za sebou tony odpadkov kupu sa v tatranskyh p,esach alebo chodia mimo vyznacenych chodnikov, to uz nie su turisti, ale obycajni blazni, ktori si prisli do hor nieco dokazovat a ta burka tiez nebola ziadnym prekvapenim, lebo o burkah na horach infomovali media uz predcgadzajuci den, aj to s edci o tom, kolko neskusenych kudi, chodi na turistiku.....
renton1982
24.8.2019 09:00 | |
+28 -3
Reagovať
Majú chodiť na túry v skorých ranných hodinách a nie v rizikovom čase
iris1111
24.8.2019 08:12 | |
+38 -1
Reagovať
Už aj Tatry sa bránia proti preľudneniu !!!
geff
24.8.2019 08:09 | |
+41 -4
Reagovať
nad Tatrou sa blyska, hromy divo biju...
scotts
24.8.2019 08:48 | |
+9 -9
zastavme sa bratia, ved sa oni stratia, poliaci oziju. pochvalen!
LEOPARD111
24.8.2019 07:21 | |
+39 -24
Reagovať
kto to videl , urobit si zo skaly vaclavak kto to normalny videl , 3000 ludi za den stoji v rade na kopec to dokaze len clovek , ktoremu je luto za radmi na toaletak a banany za sociku . boh vas potrestal , netrepte sa do jeho teroteria , tam to riadi ON .
koitopaalu
24.8.2019 07:55 | |
+34 -3
Sa zobud, LEOPARD111, ludia dostali do vienka rozum a slobodnu volu... ak ich nedokazu pouzivat je to cisto ich problem. Boha do toho nemusis vobec zatahovat. Clovek sa tresta sam. Ak nebudes RESPEKTOVAT prirodne zakonitosti moze ta to stat aj zivot. To predsa kazdy dobre vie. Ale vzdy sa najdu taki, ktori vedia "lepsie"...
LEOPARD111
24.8.2019 08:05 | |
+7 -25
boh mi dal rozum a ja sa preto štveram maximalne na barovu stolicku , je to bezpecne a prijemne .
koitopaalu
24.8.2019 08:16 | |
+28 -1
Leopard111... BOH ti dal rozum, aby si najprv rozmyslal a potom pisal... nie najprv pisal a potom rozmyslal...
viera49
24.8.2019 06:41 | |
+53 -6
Reagovať
V prípade poľskej tragédie zohral rolu kov - kríž na Giewonte a istiace reťaze.
Anonymný nick
24.8.2019 07:20 | |
+22 -7
Tak aby vedelia nikdy nezabudli ze k takymto ikonam sa modlit nechodi Boh sa na to hneva!Zrejme nepoznali desatoro Bozie prikazanie! A naviac v tomto pripade drzat sa kovovej retaze na takýchto miestach v case burok je len totalny hazard so zivotom a zdravym!seba samych
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Matovič zverejnil komunikáciu 900 správ Glváča s Kočnerom Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Albánska polícia
V Albánsku sa polícii podaril skvelý zásah: Prekazili teroristický útok
Neonacisti
Neonacisti narušili maďarské oslavy: Chceli vtrhnúť do komunitného centra, ľudia sa pred nimi zamykali
Inter potreboval
Foto
Škriniarov Inter proti Dortmundu zvíťazil, Slavia potrápila Barcelonu
Mark Zuckerberg
Zuckerberg obhajoval v Kongrese svoj nový projekt: Drsná reakcia jedného z politikov
Saudsko-arabský
Saudskoarabský kráľ Salmán vymenoval nového ministra zahraničných vecí
Carlos Mesa
Búrlivé prezidentské voľby v Bolívii: Opozičný kandidát vyzýva ľud na zintenzívnenie protestov
V stredu
Foto
V českej obci Perná vybuchol rodinný dom: Hlásia dvoch zranených, jeden je v ohrození života
Na snímke
Slovenská hádzaná privíta nové tváre z Bosny: Hovoria perfektne slovensky, hrať budú čoskoro
Big rig semi
Po kamióne s 39 mŕtvolami narazili britskí policajti na ďalší pochybný nákladiak: Zarážajúci nález
Man in prison
Pred spravodlivosťou utekal 3 roky: Jeden z najhľadanejších britských zločincov dostal doživotie
Súboj mladíkov
Súboj futbalových mladíkov zvládla lepšie Chelsea: Ajax zaplakal, bič plieskal na konci!
Británii sa
Členské krajiny EÚ súhlasia s odkladom brexitu, nový dátum zostáva záhadou