Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 14. 10.
Boris
17°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.08.2019, 19:40 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Česko už nie je najväčším dodávateľom pervitínu: Po novom ho pašujú z TEJTO krajiny

6 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Perun543
23.8.2019 20:59 | |
+1 -10
Reagovať
Odkedy Radacovsky z LSNS odisiel do Bruselu, Slovensko uz nie je taka drogova velmoc. Uz tolko Radacovsky neprevaza drogy.
100ziarnik
23.8.2019 20:15 | |
+6 -3
Reagovať
Miško ide na trip.
peterpeterson2
23.8.2019 20:10 | |
+15 -4
Reagovať
Babičky 3 liberálnych politikov sa chvália svojími vnukmi: ''Môj bude doktorom. Stále sa hrá s ampulkami a striekačkami a niečo si pichá.'' Druhá vraví: ''Môj bude agronóm. Sadí na záhrade mak a konope a čaká na úrodu.'' Tá tretia len tak cekne: ''Môj bude určite šofér. Namočí si handru do benzínu, hodí si ju na hlavu a povie ... Teraz má neruš babka, bude jazda.''
Romankokolmanko
23.8.2019 19:45 | |
+11 -9
Reagovať
U nás ho bude predávať premiér.. Cháaaaaaacháaaaa🇷🇺🇷🇺🇷🇺😁😀😂♦️
Romankokolmanko
23.8.2019 19:46 | |
+16 -6
.. Truban..😀😂💋🐒
ooomama
23.8.2019 19:56 | |
+4 -7
Tomu sám neveris...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Komentár Daga Daniša: Kočner dvakrát podviedol Haščáka Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Seriál Horná
Kvíz
Fanúšikovia slovenských seriálov, otestujte sa! Dáte tento kvíz na 100 percent?
Gábor Gál
Gábor Gál je zdesený z nahrávky Kočnera a Trnku: Povedal minister viac, ako mal?!
Herečka Vlasta
Foto
V Česku sa lúčili s Chramostovou († 92): Národné divadlo praskalo vo švíkoch, prišli aj veľké hviezdy
Struňov otec
Foto
Exfarmárovi Stanovi sa splnil sen: Obdaroval som Čaputovú! Sledujte, ako prezidentka reagovala
Dominik Hrbatý
A peniaze sa vám posypú! Hrbatý pozná spôsob, ako zarábať a neplatiť z toho žiadne dane a odvody
Afganec dobodal
Aktualizované
Afganec v Rakúsku dobodal človeka a dal sa na útek: Veľké pátranie! Namieril si to do Česka?
Konôpka je
Foto
Automobilový pretekár Miro Konôpka: Na diaľnici predbehne moje Lambo každá dodávka
Brazílsky hráč
Neymar sa opäť zranil: Ako dlho bude chýbať PSG?
Záchranári mali
Tragédia pod Turnianskym hradom: Muža († 76) privalil múr
Ministerka
Rozpočet na rok 2020: Ministerka zdravotníctva Kalavská je spokojná
Príkazy je
Túžba po väčšej pýche ho stála život: Čím si prešla užialená mama po smrti mladíka, by nechcel zažiť žiaden rodič
Gábor Gál (42),
Ostré slová! Minister spravodlivosti je z Jankovskej znechutený: Takú nakladačku ešte nezažila!