Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 23. 10.
Alojzia
23°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.08.2019, 19:52 | Šport | Futbal

Diskusia: Fanúšikovia PAOK Solún obsadili Bratislavu: Trnavské mýto je zablokované

6 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Rubinred
22.8.2019 21:45 | |
+14 -1
Reagovať
To su Slovanisti ,nechápem kto týmto novinárom dáva peneze za písanie k....n
Sobul77
22.8.2019 21:37 | |
+14 -0
Reagovať
Som magor , ale nie su to slovanisti ????
babickaNemcovych
22.8.2019 21:15 | |
+10 -10
Reagovať
Nech idú do riti! Že fanúšikovia! To čo má spoločné so športom? Trčala som tam pred siedmou polhodinu v zápche, ale ja som išla domov. Bohvie koľkí trčali v 61, ktorá ide z hlavnej stanice na letisko a možno aj zmeškali lietadlo. Policajtov tam bolo ako neserinkaných - dopraváci, ťažkoodenci so štítmi, aj na koňoch. Prečo tieto manévre majú platiť slušní občania?
MM85
22.8.2019 21:44 | |
+8 -7
Co uz,kktovo na Dunaji....
rudychnebrat
22.8.2019 20:38 | |
+13 -4
Reagovať
Jebinkovia zablokovali BA a blbečkovia policajti im asistovali za peniaze daňových poplatníkov...!!!
cardiff2006
22.8.2019 20:24 | |
+5 -3
Reagovať
Pridu si na svoje v Bordeli europa obetri strany aj ku... a stripterky aj greci.Zas bude z coho zit.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Matovič zverejnil komunikáciu 900 správ Glváča s Kočnerom Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Matovič
Glváč prešiel z obrany do útoku: Matovič má vysvetliť, prečo riešil s Kočnerom Majského
Nové autá českej
Podozrivý totálne vybabral s českými policajtmi: Nielenže ušiel, ešte ich aj zamkol v byte
Pravda o tomto
Obrovské sklamanie ženy po zásnubách: Frajer ju požiadal s prsteňom, ktorý kúpil pre svoju ex!
Na snímke vľavo
Slovenky poznajú vo Fed Cupe súpera: V boji o finále turnaja vyzvú Veľkú Britániu
Mama a dcéra:
Protekčné dieťa? Moderátorka Iveta Malachovská otvorene o dcérinom fleku v RTVS!
Hráč FC Lugano
Ohavný čin vo Švajčiarsku: Okradol klubového kolegu, ten skončil takmer nahý
Expolitička
Rozhoduje sa o osude Jankovskej: Minister Gál žiada najprísnejší trest
Richard Rybníček,
Väčšina slovenských miest bude musieť zvýšiť dane a poplatky: Podľa Rybníčka za to môžu nové zákony
Nórska celebrita
Foto
Sexi hviezdička túžila po väčšom zadku: Lacnú operáciu v Turecku poriadne oľutovala
Connor si siahol
Parlament prijal nový zákon: Ako štát pomôže autistom?
tenis
Foto
Cibulková vysvetľuje, prečo sú tréningy s ňou také drahé: Peniaze od boháčov dávam mladým talentom!
Adam bol dlhé
Dlhoročný tajomník prehovoril o trpkom konci u Gotta († 80): Prečo som mu poslal výpoveď!