Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 17. 10.
Hedviga
16°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.08.2019, 16:03 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Nešťastná Peštová: Od bolesti jej je do plaču, prišiel tiež nepríjemný zákaz

23 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
old-debo
21.8.2019 08:05 | |
+8 -4
Reagovať
Tak ak pije to pivo, čo má na jednej fotke v galérií pred sebou, tak to jej škodí na kĺby asi viac.Dna je svi--ňa choroba.
Overitas
21.8.2019 01:55 | |
+7 -9
Reagovať
Káva jej neškodí na klby, mali by aj s Palom prefiltrovať kamasutru a už iba spôsoby primerané veku, veď ju hádam nechce celkom rozje.bať?
AntiPolicajt
21.8.2019 00:55 | |
+10 -5
Reagovať
Káva je kravina.
brunhildegarda
21.8.2019 00:29 | |
+14 -9
Reagovať
Mat za muza takeho Pala, tak by ma rozboleli aj korienky vlasov. Sak on je neuroza sama o sebe.🤯
Toqemada
20.8.2019 22:25 | |
+35 -10
Reagovať
Národ padá na hubu . . .. Volajaká fujara si nemôže vypiť rannú kávu - - - Chcel by som mať jej problémy .
Arjen111
20.8.2019 23:55 | |
+14 -4
No ozaj chci mat problemy kedy mavas strasne bolesti a nemozes jest vela uplne beznych veci lebo je to este horsie... Ak ti len to chyba ku stastiu ;-)
pavol.kumpan
25.8.2019 11:06 | |
+0 -0
Toqemada, myslíš, že každodenné silné bolesti kĺbov a s tým spojené obmedzenia sú nič? Ešte by si to aj chcel? A to jej zosmiešňovanie je len o tvojom chabom intelekte
chocholousek-docent
20.8.2019 19:39 | |
+27 -17
Reagovať
Zasa smiech, ludia vy komentujete taketo sprostosti. Pani modelka uz je za zenitom tak musi sa nejak zviditelnit. Asi maju s Haberom malo penazi.
medovka62
21.8.2019 11:46 | |
+8 -3
skôr si myslím, že bulvár hľadá na sociálnych sieťach každý deň nejakú "pikošku"..Peštová nemá potrebu, zviditeľňovať sa...
alessandra1978
20.8.2019 19:25 | |
+25 -10
Reagovať
Dobra hovadina ze vzdat sa kavy uz im jebe nacisto
Arjen111
20.8.2019 18:17 | |
+42 -5
Reagovať
Vsetky tieto detoxy a alkalicka strava su len vymyslene povery ktore len o to viac poskodia cloveku zdravie...ak ma naozaj dnu tak na to jej vedia dobre poradit aj lekari, ano je tam aj prisna dieta ale nie podla tychto nezmyslov!
Demelza
20.8.2019 17:25 | |
+35 -5
Reagovať
nuz -dna je hnusoba... da sa liecit -ale nikdy vyliecit....
andronicvs
20.8.2019 18:17 | |
+29 -3
Dá sa držať pod kontrolou. Neprežierať sa, nechlastať, úprava životosprávy, pitný režim. Samozrejme aj lieky, zvyšujúce vylučovanie kyseliny močovej, respektíve lieky, ktoré znižujú tvorbu kyseliny močovej v organizme. Poznám ľudí, ktorí mali 1- 2 záchvaty dny a už roky nemali ďalšie. Často najviac záleží na disciplíne pacienta.
zana2601
20.8.2019 16:58 | |
+5 -11
Reagovať
skuste kryokomoru
kasiopea19
20.8.2019 18:21 | |
+20 -2
citala som skusila som,no rozbolel ma aj zbytok cloveka,8 sedeni som dala,nevzdala to,i cez bolest,mne uskodila
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Grilovali sme Fica - pre Gorilu (podcast) Aktuality.sk
Zúčastnení
Foto
Pred Haščákovým domom sa protestovalo: Desiatky ľudí vytiahli štipľavé transparenty
Michal Hudák
Mišo Hudák sa netají blízkym vzťahom k Čekymu: Nečakané vyhlásenie priamo v štúdiu Inkognita
Spevák Peter Nagy
Spevák Peter Nagy si o výzore Slovákov myslí svoje: V zahraničí toto nevidieť
Zidane sa
Konečne bude pokoj: Polícia zatkla skupinu, ktorá okrádala hviezdnych futbalistov
Prezidentka
Američania sú zo slovenskej prezidentky hotoví: Neuveriteľné, čo o Čaputovej napísali
Drahomíra má
Foto
Drahomíre doma rastú podivné uhorky: Ohromení ostanete, až keď uvidíte, čo z nich vyrába!
Pre dvojicu je to
Hororové chvíle v Pakistane: Lietadlo s Williamom a Kate nedoletelo do cieľa!
Tina prežíva
Foto
Matke povedali, že 15 minút po pôrode jej dcérka zomrela: Kruté odhalenie pravdy po 30 rokoch!
Slovenský tenista
Polášek s Dodigom nezvládli dôležitý zápas: Sen o Londýne sa im vzďaľuje
Lídri krajín
Aktualizované
Odklepnuté! Summit EÚ podporil uzavretú brexitovú dohodu
Miley Cyrus
Foto
Miley Cyrus sa nevie nabažiť svojho zajačika: Aha, kam mu strčila svoju ruku
ŠOK: Hapal takú
Komická situácia vo futbale: Slovenská repre nechce a nebude hrať na Národnom štadióne