Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 23. 10.
Alojzia
23°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.08.2019, 10:00 | Prominenti | Nový Čas Víkend

Diskusia: Chris a Heidi Powellovci si Slovensko zamilovali: Halušky milujeme, ale iba so slaninou

43 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
sinkanzen
31.8.2019 09:22 | |
+0 -0
Reagovať
Bryndzové halušky ? Mňam , to môžem, ale z celozrnnej múky, alebo zemiakové placky s bryndzovou pomazankou a zincicou
sinkanzen
31.8.2019 09:25 | |
+0 -0
Treba si ísť kúpiť zelené avokádo z mexika , čo by mexican nezral ani omylom , vy jasate aké je skvelé 😁😁😁😁
VladoMol
31.8.2019 10:01 | |
+0 -1
TY SI NENI TEN "DJ ANDREJ" Z MAMA OZEN MA?? 🙂😂
scale
31.8.2019 08:56 | |
+0 -0
Reagovať
Jaj halusky...to maju nastudovane..naucene drviva vetsina obyvatelov slovenska halusky nevari a nejedia..maximalne 2x do roka a stacilo!!!
Vasniia
24.8.2019 17:32 | |
+7 -22
Reagovať
Cudzincom halusky nechutia,nevonaju a vzhladovo im to pripomina,,...,,! Tak neprecenujte tie halusky konecne.Tak ako ,,krasu ,, slovenskych zien.Ked su omnoho chutnejsie jedla a omnoho krajsie a milsie a najma veselsie zeny na svete. Kto navstivo Slovensko,uctivo to pochvaliale pravdu povedia len neskor,alebo svojim.Ani mne nechutia vselijake musle,chobotnice,chrobaky atd Ale v tej krajine uctivo pochvalim,nehaním.
chocholousek-docent
24.8.2019 18:17 | |
+7 -9
neda mi to, musim aj ked to nerobim, kde su krajsie zeny? Presiel som kus sveta, v Anglicku ked vidiš peknu zenu tak je z vychodu, Američanky su hnusne tučne, ešte dole Talianky a Španielky by sa dali ale vieš čo ty budeš asi miss nie world ale global galaxy
Vasniia
24.8.2019 18:48 | |
+2 -13
chocholousek Precitaj si pozorne moj komentar,aby si pochopil.Tiez mam precestovane,aj rodinu v cudzine a napisala som nazor a postrehy,Nevies co to ma spolocne s mojim vyzorom.Ked pochvalim aj ine zeny na svete? Treba pochopi napisane a naležite na to reagovat.Zdravicko aj tebe
sedemserem
24.8.2019 15:24 | |
+26 -10
Reagovať
Sa nečudujem, že to na Slovensku vyzerá tak ako to vyzerá. Ani štipka hrdosti, len útoky a nadávky. Uvedomte si, vážení diskutéri, že aj vy ste súčasťou tejto krajiny. Keby ste aj vy ostatní boli slušní, pracovití...bolo by tu hej.
Vasniia
24.8.2019 17:39 | |
+7 -24
Byt hrdy na co? Konkretizuj!!! Na Tatry a BOjnice a predrazene sluzby s ufrlanym personalom ,odutymi ludmi na ulici,co sa ani neuhnu?
sedemserem
24.8.2019 18:44 | |
+14 -6
Aspoň sám na seba by mal byť človek hrdý, čo dokázal, ako žije, na svoju rodinu, svoje vzdelanie, svojich rodičov, deti...je toho veľa, ale tebe asi ťažko vysvetlím. Tary, Bojnice ? Myslíš, že ľudia sú inde hrdí na more, Alpy, historické pamiatky? A ty tu prečo žiješ ? Presne o tomto som písal, ale ty keď nechápeš, škoda času s tebou zabíjať.
sedemserem
24.8.2019 18:46 | |
+13 -3
A ty sa uhneš, alebo to čakáš len od druhých ? Vidíš, o tomto som písal, aby každý začal od seba. Prečo máme od druhých veľké očakávania, keď sami sme ako prasce, napr.
sedemserem
24.8.2019 18:47 | |
+9 -6
Tatry,
jamur
24.8.2019 15:00 | |
+19 -13
Reagovať
A este zazitok z hotela na Mallorke - pri ranjakach k nam prisiel mlady chlapec a spytal sa, ci sme zo Slovenska ˇ(stal pri vchode do ranajkovej jedalne a znacil si, kori hostia prichadzaju na ranajky)-usudil podla nasich mien. Ked sme mu povedali, ze ano, zacal sa s nami rozpravat po slovensky. On sa uz narodil na Malorke, ale jeho rodicia sa vystahovali zo Slovenska. POvedal, ze ma Slovesnko velmi rad, a vzdy, ked skonci hotelova sezona a on nepracuje, odchadza k pribuznym na Slovensko. Rodicia sa chcu tiez na penziu vratit na Sk. A este nam povedal, ze nam zavidi, ze na dalsi den uz ideme domov, co nas rozosmialo a povedali se mu, ze pre zmenu zavidime my jemu
samneill
24.8.2019 16:08 | |
+2 -16
Chlapec si neuvedomoval v akom raji zije. Uz samotne more je velke plus.
Vasniia
24.8.2019 17:35 | |
+6 -17
V com je more plus.Koho by bavilo pozerat sa kazdy den na tu istu ,,mlaku,, ? Malorka? Sami tlsti nemci,ozrati mladi...Nied nad krasnu turistiku,Alpy,skaly,vymakat si turu a nie s nadvahou sediet a prezierat sa pri mori Chodia k moru ako do vykrmovne a leharne Bleeeeeeeee
jamur
24.8.2019 14:54 | |
+18 -11
Reagovať
Ja som sa zoznamila s mladou studentkou zo Svajciarska, ktora u nas studuje medicinu, a ked som sa tiez zacudovala, ze preco u nas, povedla,a ze nechape, preco sa vsetci cudujeme, ze ona to tu ma rada
Aeros1106
24.8.2019 15:08 | |
+6 -11
a co je na tom divne?Pre ludi zo zahranicia je to tu lacne,pre Slovakov co tu ziju je to tu drahe.
jamur
24.8.2019 15:11 | |
+14 -9
na o som sa tiez pytala, ale ona povedala, ze to tu ma rada, aj ludi ze ma rada, ze sme srdecni a ochotni pomoct
fencyn
24.8.2019 13:56 | |
+13 -15
Reagovať
Na Slovensko prišli zahraniční študenti na vymenny pobyt, vsetko to boli študenti mediciny z rôznych kútov sveta, mladi, odhodlaní a zábavní ľudia, ktorí prišli spoznať novú krajinu, nových ľudí....rozprávali sme sa medzi sebou všetci po anglicky a náš slovensky ľud bol taký pohostinný, že po nás v elektricke ci na zastávke zazerali, mali hlasne poznámky o moslimoch a utečencoch a reči typu uz je to tu, toto ste chceli, co ? Vždy som sa k daným ľuďom otočila a spýtala sa, ci im vadia len šatky na hlavách mladých dievčat alebo im prekáža niečo na ich správaní??? V tvári mali potom len vyraz prekvapenia, lebo zrejme nečakal, že niekto z tej skupiny “teroristov a utečeneckých radikálnych islamistov, co prišli zlikvidovať Európu” hovorí po Slovensky...ale vačšinou sa viac nezmohli na slovo .... mili, pohostinní Slováci :)
turista218
24.8.2019 14:14 | |
+14 -9
nie každy musulman je terorista, ale každy terorista je musulman.
Bbrbloo
24.8.2019 14:43
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
turista218
24.8.2019 17:22 | |
+4 -5
Brblo plny suhlas. Odhadon min. 10 % prechadzajucich sa v eurovei a auparku BA su machometanske rodinky. Aj teraz ide jedna cerna briketa kolom mna, uz 2, zahalene az po usi a oci v nejakom vreci. A uz je ich zo 8 okolo mna na zastavke mhd v BA. Koniec priameho prenosu.
Ciglfeld1948
24.8.2019 13:08 | |
+29 -14
Reagovať
Heidi,ty si zažila Slovákov akurat tak v hoteli.Tam su vsetci mili,pohostinni.$ je stále silná mens.Chod do ulic,chod si nieco vybavit na slovenských uradoch a potom zistis aky sme priatelsky,pohostinny V prvom rade sme zlodeji,sme schopní ukradnut aj toaletak.Slováci jeden nevrly,večne zachmureny národ,narod ktory bojuje sam medzi sebou.Zamindrakovani sedlaci proti Bratislave a Bratislava proti zvyšku Slovenska
XXSXSM
24.8.2019 12:29 | |
+27 -20
Reagovať
keby tak citali tieto dikusie...to by si poopravili nazor na Slovakov
videoalbum86
24.8.2019 12:27 | |
+27 -22
Reagovať
Všetko by to do bodky bola pravda o Slovensku,čo povedala sympatická dvojica z poza veľkej mláky,keby tu nevládli bezcharakterní,nenažratí psi spolu s mafiou a"našimi ľuďmi".Na tej spoločnej fotke s deťmi ako krásne sú všetci vyzubení,ako na povel,maestro Powell.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Matovič zverejnil komunikáciu 900 správ Glváča s Kočnerom Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
(ilustračné foto).
V meste Česká Lípa zaspal v koľajisku opitý muž: Tomu, čo sa stalo, keď prešiel vlak, uveríte len ťažko
Hráči FC
Ťahanice kvôli slávnemu El Clásicu: Liga sa dostala do sporu s federáciou
Nové autá českej
Podozrivý totálne vybabral s českými policajtmi: Nielenže ušiel, ešte ich aj zamkol v byte
Pravda o tomto
Obrovské sklamanie ženy po zásnubách: Frajer ju požiadal s prsteňom, ktorý kúpil pre svoju ex!
Na snímke vľavo
Slovenky poznajú vo Fed Cupe súpera: V boji o finále turnaja vyzvú Veľkú Britániu
Mama a dcéra:
Protekčné dieťa? Moderátorka Iveta Malachovská otvorene o dcérinom fleku v RTVS!
Hráč FC Lugano
Ohavný čin vo Švajčiarsku: Okradol klubového kolegu, ten skončil takmer nahý
Expolitička
Rozhoduje sa o osude Jankovskej: Minister Gál žiada najprísnejší trest
Richard Rybníček,
Väčšina slovenských miest bude musieť zvýšiť dane a poplatky: Podľa Rybníčka za to môžu nové zákony
Nórska celebrita
Foto
Sexi hviezdička túžila po väčšom zadku: Lacnú operáciu v Turecku poriadne oľutovala
Connor si siahol
Parlament prijal nový zákon: Ako štát pomôže autistom?
tenis
Foto
Cibulková vysvetľuje, prečo sú tréningy s ňou také drahé: Peniaze od boháčov dávam mladým talentom!