Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 21. 10.
Uršuľa
17°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
25.08.2019, 07:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Skupina Hex sa ťažko vyrovnáva so smrťou speváka Petra Dudáka († 46): Kapely, kde kosila smrť

25 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
angryagain
25.8.2019 22:16 | |
+3 -14
Reagovať
Neviem ako niekto môže zaradiť k normálnym kapelám ako napr. Hex takú kravinu ako Senzus. Úplne mizernu, lacnú, podradnu zábavou kapelu z dedinských kultúra kov, ktorú už v 90-tych rokoch počúvali hlavne dôchodcovia ako tie Mečiarove babky demokrat ký. Rovnako ako sprosté Repete, to bola tiež lacná zábava pre dôchodcov. Mladí ľudia v tom čase počúvali úplne inú hudbu. Zo slovenských skupín napríklad ten Hex, ale počúvali hlavne západné skupiny ako Nirvanu, Metallicu, Guns n Roses, Faith No More, Pearl Jam, Soundgarden atď. Ale určite nie Senzus.
zuj-muj-chuj
25.8.2019 22:33 | |
+7 -2
Čo tu píšeš za hovadiny! Náhodou Senzus bol úplne fajn, ale taký nízkorozpočtový falus ako ty nemá bunky na dobrú hudbu. Ja som ich za mlada rád počúval tiež. Kto vie kedy si sa vyliahol ty...
angryagain
25.8.2019 23:10 | |
+2 -4
Jasné bunky na dobrú hudbu ma len zaostaly sedlak ako Ty, ktorý počúva ten sprostý Senzus. Každopádne už len Tvoj nick o niečom svedčí.
zuj-muj-chuj
26.8.2019 01:20 | |
+3 -1
Od teba je to priam kompliment, radšej byť sedlák, jak vylízaný pako, čo ty nepochybne si. ;) Môj nick je recesia, a zároveň udička na takých, jak ty, zbľajzol si to aj s navijakom, cukríček... :D
old-debo
26.8.2019 08:01 | |
+2 -0
No, a pre koho je vlastne určený súčasný program Všetko, čo mám rád,alebo Všetko, čo má Ander rád?
Xxxxo
25.8.2019 21:55
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
zuj-muj-chuj
25.8.2019 20:36 | |
+9 -1
Reagovať
Tradične tu máte chyby... Za prvé, ako mohol byť Mirek Berka gambler, keď skonal v 1987-om? Skôr náruživý kartár, vtedy automaty neboli ešte. Druhá chyba: Bojoval, pokiaľ vládal a hoci sa rakovina pankreasu prejavila na jeho výraze a znateľne pochudol, nevzdával sa. Snáď výzore, nie výraze, nie? Tak ale čo už s Vami, tupcami...
zuj-muj-chuj
25.8.2019 21:19 | |
+10 -1
Ináč, zabudli ste na Ďura Černého zo SLobodnej Európy.. Tiež sa dlho trápil, črevné ťažkosti /syndróm dráždivého čreva/. Jeho úmrtie veľmi silno zasiahlo aj mňa, keďže Slobodka je mojou srdcovkou, hudbou "mého mládí"... :((
xBEATAx
25.8.2019 20:34 | |
+10 -1
Reagovať
uz ked napisem takyto clanok tak vyberiem viac skupin nielen tie co vam v rychlosti napadnu alebo si vygooglite. poprosim autora clanku aby dal vypoved! stylizovat takto clanok je horsie ako dieta v v skole..
monika_1266
25.8.2019 21:05 | |
+10 -0
to nie je ziadne novinka ... sami luseri ... ale ani sa necuudujem, ze ziadneho schopneho nevedia najst ked im platia 750 eur brutto...
old-debo
25.8.2019 20:31 | |
+7 -0
Reagovať
Chlopi! Poplačte si a choďte niekde na chatu.Ožerte sa tam, ako svi--ne.Pospomínajte na neho, ale v súkromí, ale už tu verejne nevyplakávajte! Pochopili?
UNO170
25.8.2019 19:41 | |
+17 -1
Reagovať
Zabudli ste na Doda Dubana vy machri 😕😕😕😕😕
karina726
25.8.2019 18:46 | |
+8 -1
Reagovať
jedna vec je skupina - druhá vec sú prachy, a keď budú chcieť hexáci zarábať aj po ďuďovej smrti, nájde sa niekto, kto ho nahradí - napr. šarkan
monika_1266
25.8.2019 21:08 | |
+7 -1
hahahaaa ... keby Sarkan chcel byt hudobnikom, tak ma svoju kapelu ... raz za cas zaskakoval, ale pravdepodobne to je vsetko ... okrem toho, su aj tak v ***kach, pretoze im odisiel skladatel piesni ...
kayakaya
25.8.2019 16:46 | |
+11 -1
Reagovať
Senzus ani Lojzo neprezili po smrti svojich lidrov. Bez nich to nebolo ono.. Hexu drzim palce.
balancer
25.8.2019 09:59 | |
+4 -9
Reagovať
Nazdar ko ko ti z NČ-u ...
Obcan-velitel
25.8.2019 09:46 | |
+3 -7
Reagovať
"klávesista Miroslav berka († 42)" Berka sa nepise s velkym B? Ci len nezafungoval akurat Shift? :D
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Prokurátor podal obžalobu na Kočnera a spol. v prípade vraždy Kuciaka Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Barbora
Tajné trápenie moderátorky Krajčírovej: Túžba po bábätku sa nenapĺňa
Podpredseda
Odhalenie z Threemy: Dohadoval si Glváč biznis s Kočnerom?!
Francúzsky
Johnson požiadal o odklad brexitu: Francúzsko by ho schválilo len pod jednou podmienkou
Slovenský tenista
Po triumfe v Ismaningu Lackov návrat do Top 200, Kužmová naďalej slovenskou jednotkou
Náves kamióna
Foto
Hrôzostrašná smrť v plameňoch: Po nehode kamiónu zaživa uhorel český vodič († 37)
Opraty podľa
Spevák Drobný bol s Gottom († 80) dlho na nože, no na pohreb prišiel: Odkaz vdove Ivane
K zrážke došlo
Pri Galante sa zrazil kamión a dodávka: Na mieste zasahuje aj vrtuľník
Zoltán Andruskó
Andruskó uzavrel dohodu o vine a treste: Prokurátor podal na súd návrh na jej schválenie
Cyber Attack
Krádež tajných informácií: Ruskí hackeri napadli iránsku skupinu, cez ktorú špehovali iné štáty
Peter Sagan.
Foto
Taliansky portál prišiel so šokujúcou správou: Saganov koniec v Bore?
Muslim rebel
V Sýrii ostali tábory a väznice pre džihádistov bez dohľadu: Ruský minister obrany varuje pred veľkou hrozbou
Foto
Babička sa dostala do formy až po sedemdesiatke: Uvidíte jej fotky pred premenou, nebudete veriť vlastným očiam