Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 20. 10.
Vendelín
9°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.08.2019, 06:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Scenárista projektu Moje povstanie Peter Rajčák: Mladí nerozumejú dobovým filmom o SNP

64 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
fiori999
18.8.2019 16:35 | |
+4 -1
Reagovať
Takto sa menia dejiny.Pane Bože-akí influenzori...celebrity majú mladým vysvetľovať dejiny a najmä SNP?Preto im fond nedal na tento g rc peniaze,ako sa veľmi sťažovali.Ani sa nečudujem.
pavol500
18.8.2019 15:28 | |
+2 -2
Reagovať
Od ukončenia vojny už ubehlo vela rokov a div sa svete,noví magori sa ukazuju ako slovaci bojujuci v SNP.Namiesto toho,aby ste pisali o starostiach tych ludi ktorí su ešte nažive,idete chvaliť tu špinavu komunistickú haved na čele s Ficom ako sa maju mladí postaviť k tomuto neučelnemu boju proti nemcom,lebo Tí praví slovaci ktorí dali život za to aby bol už koniec vojny tak Tí smradi komunistickí sa zvliezli na chrbtoch tých ktorí tvrdo bojovali.Ale,ved tema SNP oslovuje,ale iba ak tých špinavcov ktorí aj v dnešnej dobe chcu z toho profitovať a nebodaj nam ukazaž tu špinavosť čo bola za tej doby na čele tych špinavcov ako Husak a iní.Strčte si to cele do prdele a zbytočne aj Ty magor čo na tom pracuješ venuj sa pokračovaním tych svinstiev čo začali komunisti za doby SNP.
jamur
18.8.2019 12:59 | |
+6 -2
Reagovať
Priami ucastnici vymieraju, uz nam zostavaju len ucebnice dejepisu alebo hisotricke knihy, ktore su casto skreslene. Ja som mala to stastie, ze mi prihody z toho obdobia ropraval stary otec, ktory tu dobu zil v jeho najproduktivnejsom veku. A smolu mam v tom, ze som bola prilis mala. Rada som ho pocuvala, ale dnes by som mu davala otazky a pytala sa na veci, ktore mi ako malemu dietatu nenapadli
doM693
18.8.2019 13:27 | |
+2 -2
ja som mal šťastie okrem otca aj na učiteľov, jeden prešiel z Buzuluku do Prahy a druhý bol v povstaní, mňa Kotleba, Vnuk ani Ďurica rožkom neopijú
jamur
18.8.2019 13:54 | |
+3 -1
Moj starky bol v slovenskej armade, boli spojenci Nemcov, stara mama sama doma vychovavala mojho otca a jeho brata, byvali u nej dostojnici nemeckej armady, pochadzam zo stredneho Slovenska,v okolitych horach bolo povstanie najintenzivnejsie, v stretoch s Nemcami umierali hlavne rumunski vojaci, vela ich u nas padlo - ked spatne spominam na starkeho , ale aj starkej prihody, tak si myslim, z enic nie je cierno-biele a obycani ludia su vacsinou obetmi udalosti. Stara mama hovorievala, ze najhorsia je vojna, clovek je bezmocny
N8E6
18.8.2019 11:10 | |
+8 -4
Reagovať
koho dnes zajímá odsun Židov ze Slovenska ?A přeci nám to médiá tlčou do hlavy každý týden...
samamafia
18.8.2019 10:54 | |
+1 -15
Reagovať
Koho zaujíma nejaké SNP,preboha,mňa to nezaujímalo,keď komančovia mi to denno denne chceli vtlcť do hlavy,iba pre chorých ľudí.
a-z76
18.8.2019 09:34 | |
+12 -5
Reagovať
To je pravda. Ten kto si nevazi minulost nezasluzi si ani buducnost. Mladi nemaju zaujem o Slovensku kulturu preto su aj taki aki su. Obhajuju homosexualitu pedofilov a migrantov. Neuvedumuju si ze z migrantmi budu musiet zit oni a ich deti. Clovek sa meni a menia sa aj jeho nazory. Takze mladi pozor za co teraz hlasujete.
pavol500
18.8.2019 15:36 | |
+1 -2
a-z76 aka kiltura,zabijanie jeden druheho a Ty tyv. čistý bojovnici zaliezli do dier a chudoba bojovala pre tie nenažrane komunisticke ***. Zrejme si nezažil tu slovensku kulturu vyčinania špinavcov komunistov a tie Tvoje hlupe reči si veď doma a nie v mediach lebo si na smiech a určite s tym myslením aj ostaneš...Ked si niejakí stary komunisticky magor tak sa nečudujem tým hlupostiam čo píšeš a mladým daj pokoj,oni si budu žiť svoj život a tzv kulturní primitivní komunisti nech zalezu do tych bunkrov kde sa schovavali ked mali bojovať za slobodu...
judrxyz
18.8.2019 08:54 | |
+8 -5
Reagovať
čírová partizánka - zdochnem
judrxyz
18.8.2019 09:15 | |
+2 -7
fakt sa na to blbo pozerá
Nocovampoviem
18.8.2019 08:37 | |
+7 -7
Reagovať
Rad si pozriem , historia je vzdy zaujimava nezavisle od toho kto ju tvoril zalezi len Na cloveku ci sa chce nieco dozvediet alebo radsej nie a uz sam vie vsetko
samamafia
18.8.2019 10:56 | |
+3 -5
Celá historia je klamstvo,napr.zober si takú maďarsku,lož nad lžou je to.
Nocovampoviem
18.8.2019 11:29 | |
+3 -2
Mozno mas pravdu, neviem , preto si to pozriem , nieco o tom precitam a sam sa rozhodnem comu chcem verit ale zaujimave to je, moj starky mi zvykol o tom rozpravat a vzdy ma to zaujimalo a ked som u neho Na povale nasiel padak bol som vo vytrzeni z takeho objavu
Creizi
18.8.2019 08:31 | |
+2 -6
Reagovať
SAJFA : Moja prvá rola vo filme (bez honoráru!) https://youtu.be/v4h2j3SMKkE
Leguan1
18.8.2019 08:25 | |
+17 -7
Reagovať
Nieco od veci!!!Kuciak pustil svojim kolegom nahrávku,kde sa mal kocner kuciakovi akože vyhrážať!!!Kocner mal hromadu diskreditacnych dokumentov o sorosovych novinároch,ktire chcel postupne zverejňovať v tv relácií na pranieri!!!Bolo neprípustné,aby akože investigatívni novinári boli kocnerom diskreditovani,tak museli kocnera zastaviť za každú cenu a tak musel padnúť ich kolega,o ktorom vedeli,ze kocner sa mu vyhrážal!!
Leguan1
18.8.2019 08:26 | |
+21 -5
Prečo ušiel nicholson???
N8E6
18.8.2019 08:56 | |
+4 -7
pro slepičí kvoč
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Železničná
Opäť nešiel, sťažujú sa ženy po odrieknutí vlakov. Dopravca: Zabezpečiť ráno ľudí je problém Aktuality.sk
Britský premiér
Aktualizované
Brexitová sága pokračuje: Johnson pošle Tuskovi list so žiadosťou o odklad
Vojenskú operáciu
Ankara odmietla tvrdenia Kurdov: Šíria nepravdivé informácie, aby sabotovali dohodu medzi Tureckom a USA
Prezidentka
Čaputovú pozvali do Japonska: Čo má prezidentka v pláne?
Jack Hughes
Jack Hughes s premiérovým gólom v NHL: V zápase skóroval iba on
V Barcelone vyšlo
Španielska vláda odmietla Torrovi žiadosť o začatie dialógu: Roldánová ho označila za "podnecovateľa" nepokojov
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund porazila Mönchengladbach, Bayern Mníchov opäť nezvíťazil
Francúzsky premiér odsúdil "divoký" štrajk železničiarov: Situácia nastala pre porušovanie súčasného zákona
Tréner BC
Inzultácia rozhodcu v šlágri slovenskej ligy: Basketbalový zápas bol predčasne ukončený
Počet
Hnutie žltých viest vo Francúzsku: V poradí 49. protest sprevádzala nízka účasť
Slovenský tenista
Lacko odvrátil tri mečbaly: V nemeckom Ismaningu si zahrá finále
Írsky premiér Leo
Varadkar sa vyjadril o brexite: S odkladom musia súhlasiť lídri všetkých zvyšných krajín EÚ
Noel Czuczor
Chcela, aby ju Noël svojím prejavom dojal, takto to dopadlo: Prečo Fialová plakala na skúške?