Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 22. 11.
Cecília
8°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.08.2019, 19:26 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Meghan a Harry to pokašľali na celej čiare: Prasklo veľké tajomstvo! Toto im ľudia už neodpustia

36 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
d4jan
16.8.2019 18:48 | |
+4 -0
Reagovať
vždy si poviem, že takéto "bombastické" správy s nulovou informačnou hodnotou čítať nebudem.A potom podľahnem lákaniu... Nuž, slabý charakter. Ale prečo mám potom ešte taký nutkavý pocit ísť si niekde niečo "zobnúť" ?!
teza18
16.8.2019 15:50 | |
+35 -1
Reagovať
jeden profesor povedal ,študenti by chceli ísť zachraňovať dažďový prales , ale kvetinu na okne nepolejú
Bodka6071
16.8.2019 12:25 | |
+48 -0
Reagovať
Koľko ľudí ozaj skutočne zaujíma ochrana prírody? Veľmi málo ale veľmi veľa ľudí o ochrane prírody rado rozpráva a potom zaparkujú auto na trávniku, peši a na bicykli neurobia ani krok,MHD je pre nich neznáma služba, na turistické vychádzky si nosia jedlo v obaloch, ktoré potom zahadzujú namiesto toho, aby ich prázdne priniesli naspäť domov, triedenie odpadu je im cudzie, plytvajú jedlom a zabíjajú zvieratá nie z potreby sa najesť, ale z rozmaru. Veď aj také "bohatstvo" našich šatníkov má neblahý vplyv na životné prostredie. Pozrite do obchodov na to množstvo "handier", ktoré nikto nechce a pri ich výrobe sa používajú chemikálie, ktoré poriadne znečisťujú životné prostredie.
Demelza
16.8.2019 12:11 | |
+21 -5
Reagovať
nechutna,pokrytecka cierna "vyzirka"-beckovska heeerecka...davam "bolsevikovi" dva roky....
felicitee
16.8.2019 10:38 | |
+39 -0
Reagovať
Väčšina ľudí sa tak správa..vodu káže a vino pije. Ľudia kritizujú iných a sami robia to isté, možno horšie. Ale je fakt, že komu je viac dané, od toho je viac požadované a kráľovská rodina je sledovaná, tak by si mali dávať pozor čo hovoria a čo robia.
Blanche
16.8.2019 13:41 | |
+11 -1
Uprimne,ja nie ... snažim sa zo všetkych sil vytvarat čo najmenej odpadu, recyklujem veci,doma mam veci ktore mam aj 5 rokov a su stale pekne, je pravda že občas ani ja neviem odolat nejakemu peknemu kusku a kupim ho,ale viem že to vynosim kedže postavu mam rovnaku aj vahu a ked nie zachovale veci čo nenosim posuvam dalej kde to ešte použiju..a čo sa tyka lietania tak je pravda že my čo nie sme bohati lietame menej hoci priznam že mam to velmi rada,všimam si všetko okolo a mam rada uplne všetko zelene v prirode ale aj anglicke primorske oblasti - to he iny svet ako doma vidim ( a dycham ) verim že Harry to mysli s tou ochranou prirody važne hoci musi občas lietat,čo viem on sa snaži podobne ako Kate recyklovat a finačne podporovat ochranu daždovych pralesov a prirody ako takej,a pravda nefajči on ani Wiliam... fajčenie by som zakazala vela nefajčiarov tym trpi hoci ich zakon chrani na SVK je slabo udržovany
Ramini_Larison
16.8.2019 09:23 | |
+19 -4
Reagovať
Po dlhom zvažovaní som dospel k záveru že tú jednu cestu im asi odpustím.
kataldo
16.8.2019 07:49 | |
+28 -7
Reagovať
že chce mať len dva detí? :) len, aby stihol aj druhé, tesne pred prechodom :)
liliana1962
16.8.2019 08:57 | |
+25 -5
Alebo pred rozvodom:)
Blanche
16.8.2019 13:21 | |
+18 -6
Prechod može mat aj po 50-ke :) ale skor by som povedala že pred rozchodom .. problemy s Meghan sa stupňuju a nakoniec sa vyostria natolko že asi aj Harrymu inak celkom trpezlivemu manželovi dojde o čo ide .. a potom to už nezvladne a urobi niečo čo až potom budu pisat zošokuje a nie iba Cas.sk - Meghan mi totiž pride strašne sprosta,nevychovana, zhyčkana amer.feministka ktora si v skutočnosti vobec nevaži svojich " poddanych " a ani toho že vobec ešte ma oporu v mužovi ako je Harry :/
zvon
16.8.2019 16:24 | |
+7 -2
Harinovi to nedojde, je opantaný pod jej vplyvom.
Marfia
16.8.2019 07:09 | |
+27 -21
Reagovať
Preco by im to ludia neodpustili, ked odpustia Williamovi a Kate ich kazdorocnu dovolenku na ostrove Mustique? Urcite je to ovela drahsia dovolenka. A tiez tam neletia beznou linkou. Naviac si tam Kate berie aj svojich rodicov, takze "poddani platia dovlenku aj im :))
slecnadashwoodova
16.8.2019 11:05 | |
+23 -0
a preco by im mali odpustat dovolenku? co je to za cudna logika? anglicania si svoju kralovsku rodinu pestuju sami, chrania a chcu ju, tak nech ju maju, se vsim vsudy, aj kralovska rodina sa obcas potrebuje vycvachtat v mori 😂
Meteor777
15.8.2019 22:35 | |
+29 -14
Reagovať
Ja im to odpúšťam...
fazulinka
15.8.2019 21:13 | |
+52 -23
Reagovať
strašna zlatokopka... o takeho krasneho hrdzaveho chlapca by bol velky zaujem v hornej dolnej.... to je na smiech pftuj
bancia
15.8.2019 22:32 | |
+21 -11
mal si zobrať teba :DDDD
Marfia
16.8.2019 07:12 | |
+13 -8
Ona bude rada, ked si ju vezme niekto z tej hornej dolnej :))
Blanche
16.8.2019 13:29 | |
+7 -4
Že ..? :D ano princ Harry je fešačisko, krasny vysoky a driečny a treba povedat že aj s istou davkou gracie svojich kralovskych predkov.. je šarmantny,citlivy a ... žial zatial pod " papučkou " rozmaznanej pani vojvodkyne :/
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Slovenská mafia: Sýkorovci možno chceli zabiť Kočnera (podcast) Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Andrej Sekera (v strede) proti Ottawe nebodoval.
Sekera a Chára asistovali, Halák sedel iba na striedačke
Princ sa vzdal ofi ciálnych povinností. Mal tak urobiť na pokyn kráľovnej Alžbety.
Princ Andrew po škandále s Epsteinom († 66) končí: Pre kamoša pedofila prišiel o kráľovský plat
Claudia Sheinbaumová je primátorkou metropoly Mexika.
Brutálne násilie na ženách: Mesto Mexiko vyhlásilo výnimočný stav
Mali celý život pred sebou.
Smrť krásnej Violy († 34) oživila bolestivé spomienky: Beštiálne vraždy mladých žien, ktoré otriasli Slovenskom
Venus si za svoj výkon medzi čirlíderkami Lakers vyslúžila veľký potlesk.
Foto
Venus ukradla basketbalistom šou: Všetci sa dívali len na slávnu tenistku
Herec Andy Hryc
Podvod s narodeninovou oslavou Hryca má dohru: Nové trestné oznámenie na vicestarostu Karlovej Vsi
Politické strany sa nedohodli na spoločnom postupe do volieb
Opozičnú koalíciu pochoval Kiska: Exprezident uprednostnil ambicióznu predstavu pred dohodou
Nicole Scherzinger
Foto
Speváčka Nicole Scherzinger zbalila ďalšieho športovca: Fešák sa snaží preraziť aj v šoubiznise
2019: Takýto bol  príchod do Lúrd.
Príbuzný Gombitovej zabehol do Lúrd za 14 dní: Košický kňaz zvládol 2 400-kilometrový štafetový beh bez prestávky
Psík má pre chorobu veľa zdravotných problémov.
Dvojročný Ranger stále vyzerá ako šteňa: Rozkošné fotky nemeckého ovčiaka vám vyčaria úsmev na tvári
Americký prezident Donald Trump.
Američania sa vyhli veľkým problémom: Trump podpísal dôležitý dokument
Obyvatelia odpadky vyhadzujú von oknom.
Siahnu hlboko do vrecka: Za čistenie Luníka IX zaplatia Košičania vyše 60-tisíc €