Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 20. 8.
Anabela
31°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.08.2019, 21:47 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Taliansko nechce prijať bábätká z utečeneckej lode: Porušuje tým zákon?

140 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
milanin7777
17.8.2019 12:40 | |
+3 -0
Reagovať
Všetkých bez výnimky treba vrátiť do východzej krajiny, kde nasadli do člna, či iného plavidla, aby sa NELEGÁLNE plavili do Európy! Rodičia tých detí porušujú zákony, keď deti dostávajú do nebezpečnej situácie! SMER Afrika - to je jediná správna cesta !!! Pre všetkých nelegálnych migrantov a aj ich deti !
milanin7777
17.8.2019 12:41 | |
+3 -0
Taliani by mali byť dôslední a nenechať sa vydierať merkelovou a ani inými zločincami z EÚ !
antonspelec81
17.8.2019 09:23 | |
+5 -0
Reagovať
Prečo nechcú ísť na Slovensko!Soc.dávky 160e,za to by sa im neoplatilo ani nafúknuť gumenné člny.Západ sa ešte veľa musí učiť od našich sociálnych demokratov!
milanin7777
17.8.2019 12:45 | |
+2 -0
Za tú otrasnú chudobu je zodpovedný hajzel Richter, farizej Fico a spol ! Tých treba zavesiť do prievanu za gule ! Takto zákerne kántriť slovenský národ, ako to robil a robí SMER SD a spol. nemá obdobu v novodobej histórii. To nie je sociálna demokracia, ale satanský spolok škodcov slovenskému národu. Na čo siahli, to rozdrbali, zmršili, alebo rozkradli!
Jerdna
17.8.2019 08:02 | |
+9 -0
Reagovať
Nechutná propaganda !
Honzik42
17.8.2019 07:25 | |
+13 -0
Reagovať
preco bi mali porusovat zakony nech si ich zoberu dom ti co im to prikazuju uz nech otvoria oci konecne kolko chorob sa sem uz donieslo vdaka nim do celej europy
Odzemok
16.8.2019 22:45 | |
+16 -1
Reagovať
Dobre robia --ani ja by som ich neprijala ---cierne drogarske smradlave op--ice---!!!!!--vratit ich vsetkych naspät do afriky je jedine spravne riesenie-----
DRDAMDIDAM
16.8.2019 22:37 | |
+15 -0
Reagovať
Ak bude plavidlo zarábajúce na prevoze migrantov brúsiť okolo brehov ešte pár mesiacov, bude mať každá utečenkyňa minimálne jedno dieťa, s ktorým na loď nenastúpila. Ak malý dostane talianske občianstvo, tak za ním môže prísť bývať celá rodina. cca 200 ks. Celý panelák. Luník je proti tomu mesto duchov
OrliePierko8
16.8.2019 17:54 | |
+11 -1
Reagovať
...a porušuje? Vy nám napíšte jasne! Aha, neviete, lebo pravidlá sú nejasné a takýto marazmus niekomu náramne vyhovuje.....
baroko2000
16.8.2019 16:08 | |
+34 -2
Reagovať
A za 15 rokov Ťa babätko podreže.
Tankman12
16.8.2019 13:34 | |
+1 -48
Reagovať
TY SKU..RVENY TALIANI PORUSUJU VSETKO.
politickazmena
16.8.2019 21:07 | |
+20 -1
??????? Čo porušujú!? Keď sa ti do domu budú dobíjať 30ti ľudia a budú to argumentovať tým, že nemajú jeden bývať,pustiš ich do domu a budeš a o nich z vlastných zdrojov starať!?
Borac
16.8.2019 11:04 | |
+46 -2
Reagovať
Čo sa teraz s týmto sprostým svetom deje, to je nonsens! A ja sa pýtam: Kto dal tie nemluvňatá samotné na túto loď? Kto sa zbavil za ne zodpovednosti a snaží sa ju preniesť na do Európy, konkrétne na Talianov? Čo je to za sprostý súd, čo sa postaví za porušovanie práv vlastných občanov a urobí takéto rozhodnutie?Deciek mi je ľúto, no ich rodičov by som prísne potrestal.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Jaroslav Haščák
Kočnerova Threema: Vystrašil som Haščáka, kúpi zmenky Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Finančník
Odhalenie z Threemy: Zaplatil Ruskovho právnika Haščák?!
Kardiochirurg
Zomrel kardiochirurg Rudolf Kramář († 89): Podieľal sa na prvej transplantácii srdca v ČSSR
Fitnes monitory
Veľký test športových hodiniek a náramkov: Za dobrý výrobok nemusíte vyhadzovať tisíce
Na snímke Paul
Rasistické urážky na adresu Pogbu: Manchester United začal konať
Modelka stále
Nešťastná Peštová: Od bolesti jej je do plaču, prišiel tiež nepríjemný zákaz
Holenie pred
Foto
Chlapík si chcel pred prvým rande oholiť rozkrok: Uvidíte, čo má teraz medzi nohami, strasie vás
Riaditeľ Štátnej
Zlé správy od veterinárov: Africký mor je zatiaľ neliečiteľný, vakcína bude najskôr o päť rokov
Kompetentní
Veľká novinka v Česku: Mýto sa bude platiť aj na cestách prvej triedy
(ilustračné foto)
Nenechajte sa obrať o úspory! Dvaja seniori už naleteli na nový podvod a prišli o tisíce eur
Conor
Majiteľ baru poslal odkaz McGregorovi: Tvoja whisky patrí do záchodu, nie si skutočný reprezentant
Vojvodkyňa Meghan
Harry a Meghan pôvodne chceli bývať s kráľovnou: Po reakcii Alžbety sa pratali kadeľahšie
Ozbrojený muž
Aktualizované
Ozbrojenec zadržiaval pasažierov autobusu, polícia ho napokon zastrelila