Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 24. 10.
Kvetoslava
11°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.08.2019, 08:57 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Belohorcová chce za Veľkou mlákou ostať navždy: Deti sú Američania, ja Slovenka

104 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
tajomnica6
13.8.2019 08:12 | |
+7 -1
Reagovať
Veď po tej armáde mužov čo ňou prešli, načase, že sa upokojila a usadila..
skajo3000
13.8.2019 09:38
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Relax850
12.8.2019 22:05 | |
+3 -7
Reagovať
Maaenross konecne nazor slusneho rozumneho cloveka . Uplne s Vami suhlasim len sa cudujem NC ze pusti tuto luzu ,ludsky skrachovany odpad na svoje stranky aby si tu vybili zlost na uspesnych ludoch .Tieto hnusne vyjadrenia sa objavuju skoro pod kazdym clankom. NC by sa mal zamysliet ci dovoli tu urazat ludi touto psychopatickou luzov a ci niektore vyrazy uz nehranicia s trestnym oznamenim
madonna166
13.8.2019 22:05 | |
+3 -1
Ty niesi normálny ved luza a, odpad je ona a nie diskuteri
hornfe
12.8.2019 21:29 | |
+4 -2
Reagovať
aj ja po tom túžim aby si tam zostala navždy!dokonca aj moja babička!tak nech Ti to vyjde!! čo by sme tu s toĺkými miešancami robili?
maaendross
12.8.2019 20:55 | |
+5 -10
Reagovať
Vykrikovat tu, bit sa do prs, aky je kto velky Slovak, neonazzi, demokrat, liberal, kade-vsehochut partajnik-je jasne, ze ludia, ktori su nezamestnani, ktori maju jedine takyto styk so svetom, lebo su dusevne trosky,alebo stetky, slobodne matere, co lovia a chhdaci zenaci, atd., ..hnoj, hnus= tenti portal! Vizitka Slovenska, nastastie len 10 % idi*otov!
maaendross
12.8.2019 21:19 | |
+4 -9
Darmo tu budete na uspesnych, vzdelanych, mudrych ludi utocit od svojho PC, ; urcovat-kto, co, ako ma robit, konat, ked sami ste len od PC -geroji, ale v CV-odpad..... Kazdeho schopneho hanite, vsetci su dobri, podla vas, len robosi v pekarni, pri pase, na stavbach, pri lopate, vymienat starym ludom plienky, atd.! Ste normalni s takymto pauvazovanim? Toto robi spodina, nje intelrmtualj, vzdelanci-nie ti z kadejakej r*ti, odbociek, pobociek, ale univerzitni vzdelanci zo starych skol, tradicnych!
maaendross
12.8.2019 21:24 | |
+7 -4
Pre mna tento portal nie je absolutne objektivny, sle vedome komercne nastaveny tak, aby sa tu vyburili nejake psychoskupiny exkrementov, ktorych vypovedna hodnota je nula. Nevedia sa inde realizovat, tu sa citia geroji. Lutujem vas....
skajo3000
13.8.2019 07:43
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
lado56
12.8.2019 20:55 | |
+9 -6
Reagovať
srať na ňu koho zaujíma hanba novinárom
PeterP74
12.8.2019 20:52 | |
+10 -5
Reagovať
Koho zaujima tato prostitutka?
maaendross
12.8.2019 19:20 | |
+6 -9
Reagovať
Moja st.dcera je v USA od r.199u, SS v SM-CA, VS na Brown University-RI, MA, Harvard University-Boston...uz je aj obciankou USA, ale ma aj obcianstvo SVK, lebo zakon plati! Moje dvojciatka, vnuci -ich deti su, zatial, len obcanua YSA. Ml.dcera, zubarka, je obyvatelkou s trvalym pobytom v DE, ale Slovenka, aj jej deti, moji 3 vnuci maju oboj-obcianstva. Problem? V osemnastke sa rozhodnu, ze ci bufu pspierovo Nemci, ci Slovaci.
maaendross
12.8.2019 19:20 | |
+6 -2
1997
maaendross
12.8.2019 19:27 | |
+8 -5
Je uplne jedno, kde ziju nase deti, potomkovia, dolezite je, aby boli schopni, vzdelani ludia, ktori nieco dokazu. Radi sa vracat domov treba vediet preco. Mne nie je problem sa stadialto vyparit, odist, aj ked som penzistka. Problem je ten, aby moji vnuci boli hrdi na vlast starych rodicov. Sama pochadzam z rodicov z Dolnej zeme, ked odisli ich rodiny z R-U, nejako sa to opat vracia na migraciu...ktoru nenavidite.
maaendross
12.8.2019 19:58 | |
+4 -4
Mam tiez problem s komunikaciou, aj ked nemecky hovorim, ale nemozem s nimi pisat DU, maju iny slogan, hoci dcera na nich hovori po slovensky-vsetko rozumeju, ale primarny jazyk, ako ziaci, maju nemcinu a tam to netreba brzdit....doma sa hovori anglicky, slovensky, nemecky, taliansky-zat ma mamu echt Talianku, a uz to ide....mile, vzacne, nic nenadradene-iba skolou; dakujem...
maaendross
12.8.2019 20:01 | |
+4 -3
Nejako mi SZS z nemciny vyprsali...xixi, ake, nie, ide to, ale nie na ucenie vnukov, pisanie...mozno-rozpravky, aj to sa smeju na prizvuk....
Ramini_Larison
12.8.2019 18:45 | |
+3 -3
Reagovať
Moja dcera tam žije oveľa dlhšie a má americký pas takže nejaká zelená karta ju nezaujíma.
Borac
12.8.2019 17:38 | |
+18 -5
Reagovať
Nech len tam zostane. Bude dakomu chýbať?
Ramini_Larison
12.8.2019 18:40 | |
+11 -4
Práve som chcel napísať že nech zostane, mne chýbať nebude.
Relax850
12.8.2019 17:01 | |
+7 -3
Reagovať
Ziri keby si chcela tak by si taketo hluposti nepisala .uz viac krat pisali ze oni si platia zdravotne poistenie v cechach cize obrazne povedane dotuju zdravotnictvo v cechach a vyuziju ho len raz v roku na nejaku banalnu prehliadku a za druhe u nas aj vsade inde nie su zdravotne ambulancie len cez poistovnu ale sj sukromne cize ked si zaplatis tak ti urobia aj to co nechces .Skor by som Ta upriamil na sportovcov cobyvaju v danovych rajoch a neplatia tu dane ale zdravotne zakroky a vsetko ostatne tu vyuzivaju
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Matovič zverejnil komunikáciu 900 správ Glváča s Kočnerom Aktuality.sk
Americký minister
Nezhody v americkom parlamente kvôli zbraniam: Ako chcú znížiť počet streleckých útokov?
Albánska polícia
V Albánsku sa polícii podaril skvelý zásah: Prekazili teroristický útok
Neonacisti
Neonacisti narušili maďarské oslavy: Chceli vtrhnúť do komunitného centra, ľudia sa pred nimi zamykali
Inter potreboval
Foto
Škriniarov Inter proti Dortmundu zvíťazil, Slavia potrápila Barcelonu
Mark Zuckerberg
Zuckerberg obhajoval v Kongrese svoj nový projekt: Drsná reakcia jedného z politikov
Saudsko-arabský
Saudskoarabský kráľ Salmán vymenoval nového ministra zahraničných vecí
Carlos Mesa
Búrlivé prezidentské voľby v Bolívii: Opozičný kandidát vyzýva ľud na zintenzívnenie protestov
V stredu
Foto
V českej obci Perná vybuchol rodinný dom: Hlásia dvoch zranených, jeden je v ohrození života
Na snímke
Slovenská hádzaná privíta nové tváre z Bosny: Hovoria perfektne slovensky, hrať budú čoskoro
Big rig semi
Po kamióne s 39 mŕtvolami narazili britskí policajti na ďalší pochybný nákladiak: Zarážajúci nález
Man in prison
Pred spravodlivosťou utekal 3 roky: Jeden z najhľadanejších britských zločincov dostal doživotie
Súboj mladíkov
Súboj futbalových mladíkov zvládla lepšie Chelsea: Ajax zaplakal, bič plieskal na konci!