Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 5. 12.
Oto
0°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.08.2019, 16:23 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Český milionár, ktorý sa zasnúbil na červenom koberci, už stihol aj rozchod: Pravda o striptérke z Cannes

44 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
romys
12.8.2019 03:45 | |
+9 -5
Reagovať
Počkajte, to je český milionár? Veď vyzerá ako Quasimodo z Notredam.
romys
12.8.2019 03:32 | |
+12 -3
Reagovať
Českí milionári sú schopní zo seba urobiť aj ch.u.j.a, aby boli na titulkách. Nielen českí!
uncle
11.8.2019 23:28 | |
+5 -6
Reagovať
c*c*t si myslel ze c*rv* sa polepsi...je to deb*lk*...ja nechapem ako taka nula sa moze stat bohacom...
trebato
12.8.2019 07:13 | |
+5 -4
Podla "rozumneho "príspevku som presvedčený že si miliardar keď hento dokázala taká nula./Alebo si hlu-pak ktorý ani nevie čo píše.Podla plusiek nie si v tom sám,maš inteligentnych následovatelov,vy sa v živote nestratíte!/
Igor12345677
11.8.2019 19:26 | |
+4 -5
Reagovať
nanapek som slovak ale milionar je cech preto som nenapisal dedo
Oblinka
11.8.2019 19:49 | |
+8 -5
Igorko, néries. Ja som cigana z osady a som minule slusne poprosila v do na Klafandze tisic kila vlaskoveho salatu. A tota predavacka sa ma drzo spytovala, ze ci viem, kolko to je. Ta som jej odpovedala, ze ja neznam,ze vy musice znac, vy tu robice. A potom som chcela platit kartou bez tranzakcie, ta sa zacali smiat a ja ze so kames, co sa smejete, ja uz neznam po slovensky, bo ja zijem v Angľicku, v Chebe. Chapes totu dyskryminalizaciju mojej osoby? Odvtedy som zavisla na prasky proci ukludnenie 🤪
Oblinka
11.8.2019 19:17 | |
+14 -7
Reagovať
Pan Kant je jeden z tych co si myslia, ze sa z jeho prachov seci pokadia. Odhliadnuc od jeho vyzoru, je to jeden zhumplovany amoralny hayzel. Tak mu treba. Ta Araňa ho super vydrbabrala. Je na smiech celemu svetu dedek pitomej 😉
Oblinka
11.8.2019 19:21 | |
+13 -4
Pasak, co veril v cistu lasku, ako vrah co kaze o moralke 🤪
alibaded
11.8.2019 18:10 | |
+31 -6
Reagovať
skoro všetky baby snívajú o milionároch - a do konca života nič, okrem občasného rozťahovania nôh, nerobiť!
alibaded
11.8.2019 18:08 | |
+29 -3
Reagovať
tiež asi jeden z tých podarených milionárov, čo si poctivo "nakradli" v československu a nakradnuté išli užívať za hranice! :)
diskusia888
11.8.2019 18:08
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
007iwb
11.8.2019 18:20 | |
+5 -3
lepsie hned ako ta co osklbala Paula.
Xxxxo
11.8.2019 18:02
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Creizi
11.8.2019 17:50 | |
+11 -4
Reagovať
Jako majitel nočních klubů ve švýcarském Lucernu nemá Kant zrovna ideální pověst. Obecně noční kluby mívají pověst podniků, v nichž se srocují kriminální živly a dochází tam k užívání zákonem nepovolených látek. Ani podniky Miloše Kanta nejsou výjimkou. Podle zahraničních médií byl jeden z jeho podniků uzavřen kvůli hluku v nočních hodinách. V klubu měla policie najít také zbytky po kokainu. Kantova reputace měla ale utrpět už v roce 2013, kdy na několik dní skončil ve vazbě. Český milionář měl násilím donutit své zaměstnance, aby mu vrátili několik výplat, protože mu údajně ukradli v přepočtu 5,8 milionu korun z pokladny. Nakonec se z toho český podnikatel vykroutil jen s pokutou. [Expres.cz, Kristýna Kochánková, 27. května 2019]
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Na rovinu Gordulic
NA ROVINU s komikom Gorduličom: Kočner ma prinútil šifrovať, mám aj Threemu Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Crying girl in kindergarten
Veľmi smutné priznanie Slovenky, ktorá pracuje v škôlke: Bojím sa, čo za generáciu vyrastie
Na štadióne vo Fukušime sa má hrať bejzbal a softbal.
Problémy organizátorov OH 2020: Pri štadióne namerali silnú radiáciu
Speváčka Rita Ora
Foto
Rita Ora a syn svetoznámeho herca tvoria pár: Zbalila zajačika
Líder kandidátky Demokratickej strany (DS) Jozef Rajtár (vpravo) a člen predsedníctva DS Ľubomír Galko
Poslanec Rajtár čelí trestnému oznámeniu: Zvažuje, že požiada políciu o zabezpečenie ochrany svojej rodiny
Cargo ship  entering the harbor
Grécky ropný tanker prepadli piráti: Uniesli 19 členov posádky
Prezidentka Čaputová na summite NATO v Londýne
Začala konať: Prezidentka napadla predĺženie moratória na prieskumy na Ústavnom súde
V poľskom meste Szczyrk došlo k výbuchu, po ktorom sa zrútila trojpodlažná budova.
Smutná bilancia po výbuchu plynu v Poľsku: Z trosiek vytiahli 4 mŕtve deti a 4 dospelých
Otec Marek (30)
Foto
V rodine monštra, ktoré dokopalo 4-ročného Maťka, bola kontrola 11-krát: Prečo nezabránili nešťastiu?!
Poslanec NR SR za stranu SMER-SD Robert Fico.
Aktualizované
Expremiér lieta v problémoch: NAKA obvinila Roberta Fica
Zamilovaný hokejista žil s manželkou pestrým nočným životom. Nečudo, že potom na ľade nestíhal...
Foto
Ruský hokejista Nikita Ščerbak rýchlo skončil v Omsku: Vyhadzov kvôli sexi manželke!
Herec Sväťo Malachovský (45) a jeho partnerka Petra Molnárová (31) sa od 30. júla tešia zo syna Tima.
Foto
Sväťo Malachovský a manželka Petra: Kríza?! Herečka sa o dve deti stará sama
Slovenskí futbalisti majú šancu postúpiť na EURO 2020 cez baráž.
Ako sa dostanú Slováci na MS 2022? TOTO je cesta do Kataru