Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 19. 11.
Alžbeta
6°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.08.2019, 16:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Keď s ním ako 16-ročná otehotnela, nastalo peklo: Po 47 rokoch sa stalo niečo nevídané

25 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
marulko
12.8.2019 14:39 | |
+10 -0
Reagovať
Len akým činom boli nakoniec ona nevydatá a on neženatý, to mi v článku nejako uniklo. Možno starnem.
poluciana
10.8.2019 14:44 | |
+21 -0
Reagovať
Stretli sa v tovarni ked mala 16. Dva roky sa stretavali a otehotnela. Podla nadpisu otehotnela v 16. Niekto oiebava
jozo1004
11.8.2019 17:41 | |
+8 -0
klasicky nieco musi NC pisat, len im akosi niekedy nedojde ze aj to vymyslene treba doladit... ale zober to zas tak ze tu je vacsina takych ktori nerozmyslaju ved to vidis aj v politike budu obhajovat trubana a kisku aj ked im dokazu vinu.
Jerdna
10.8.2019 12:17 | |
+22 -1
Reagovať
Teraz s ním už neotehotnie.
Ktuvg
10.8.2019 08:42 | |
+24 -6
Reagovať
Chybaju tu podstatne detaily. to sa rozviedli ? Kolkym clenom svojich rodin pokazili zivoty takym hlupym krokom?
Metelescu-Blescu
10.8.2019 07:56 | |
+11 -2
Reagovať
nevie niekto poradit, ktorym gombikom na pocitaci sa otvara ventil? aby som z neho mohol vypustit ten sirup z cervenej kniznice.
gakisova
10.8.2019 10:45 | |
+5 -3
ja mám cukrovku a tiež by som súrne potrebovala to množstvo amerického sirupu vypustiť niekde do kanála
Metelescu-Blescu
10.8.2019 11:21 | |
+3 -1
uplne dobrovolne to od nich kupuju SLOVENSKE media, dokonca ich agenturam a elevom, ktori to produkuju - platia. nielen noviny, ale kazdy vecer aj vsetky televizie. ci ich niekto nuti?
Darlene111
10.8.2019 07:38 | |
+9 -0
Reagovať
Este stastie ze ti jej dr bnuti rodicia ju nedonutili na potrat
Taminocka
9.8.2019 23:57 | |
+29 -3
Reagovať
krásne, nezabudnuteľné lásky...Aj také sú a mnoho. Prevažne tí ľudia na ne nemôžu zabudnúť, ktorí sú s partnermi nešťastní.Nech si títo dvaja jeden druhého užijú a vynahradia, čo im doteraz život nedovolil...Áno, život. Lebo v ňom sú aj neústupní rodičia...
Darlene111
10.8.2019 07:39 | |
+31 -0
Niekedy rodicia detom znicia zivot...nie kazdy rodic je dobry clovek
felicitee
10.8.2019 07:45 | |
+26 -0
tak je, rodičia si myslia, že chcu dobre, ale iba podľa svojich predstáv a deti sú nešťastné..
kobra4
9.8.2019 19:36
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
gakisova
10.8.2019 10:52 | |
+19 -0
ten istý pocit mám aj ja keď vidím v televízii ,alebo v novinách nešťastnú starú 5 krát opustenú ženu, ktorá nemá peniaze na stravu pre deti a má telo potetované,sedem farieb na vlasoch a podobné nutné ozdoby na tele.V byte bordel ako v tanku, že niet kde stúpiť, deti špinavé a ona chudera znova tehotná od roky spíjajúceho sa manžela, ktorý jej namiesto výplaty vždy dá pár faciek.
monika_1266
9.8.2019 18:13 | |
+36 -5
Reagovať
aki su krasni :) to je super, ze laska kvitne v kazdom veku .. len treba byt otvoreni
Ello_Nice
9.8.2019 17:49 | |
+19 -3
Reagovať
osud
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Bratislavský prístav – ilustračné foto
Polícia vysvetlila, prečo mlčala o prípade dobitej učiteľky, ktorú našli v prístave Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Novinárka zomrela pri výbuchu auta.
Posun v prípade vraždy novinárky na Malte: Zadržali predpokladanú spojku
Hlina vs. Harabin
Harabin poslal KDH pozvánku na rokovanie: Takú studenú sprchu líder strany Vlasť ani nečakal
Martin zahynul pri nehode autobusu pri Nitre
Martina († 17), ktorý zahynul pri nehode autobusu, pochovali: Srdcervúci plač za statočným chlapcom
Viola zomrela brutálnym spôsobom.
Viola († 34) zomrela v Bratislave brutálnym spôsobom: Prečo polícia týždeň mlčala o jej smrti?
Ocaseka († 75) našla exmanželka Pavlína.
Českú modelku Pořízkovú vydedil manžel († 75), s ktorým bola skoro 30 rokov: Prekvapivý krok krásky
Visutý most sa zrútil.
Tragický pád mosta na juhu Francúzsku: Už je jasná príčina kolapsu stavby
Brankár Tony Breeden sa pri penalte poriadne zosmiešnil.
Anglický brankár je na smiech všetkým: Jeho penalta takmer zranila divákov
Takto by mal most vyzerať už budúci rok.
Unikátna stavba spojí Slovensko a Maďarsko: Most v Komárne bude najvyšším na Dunaji
Pre drogy skončili v rukách polície.
Pre drogy skončili v rukách polície: Muži zákona zadržali Martina a obvinili ďalšiu trojicu ľudí
Radosť Martina Gamboša zo Slovenska po góle v kvalifikačnom futbalovom zápase.
Gamboš pri góle zavrel oči a vystrelil, brankár Šípoš zažil jeden z najkrajších dní kariéry
Spoznávate ich?
Foto
Krádež v Trenčíne zachytila kamera: Polícia žiada o pomoc pri zistení totožnosti trojice páchateľov
Viola zomrela brutálnym spôsobom.
Foto
Beštiálna vražda v Bratislave: Dobité telo krásnej učiteľky Violy († 34) našli v prístave!