Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 8. 12.
Marína
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.07.2019, 04:00 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Speváčka Jennifer Lopez oslavuje okrúhle narodeniny: Verili by ste, že má 50?

15 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
SVKmike
24.7.2019 13:31 | |
+7 -1
Reagovať
Heh, vo forme sa drží to je vidno... Ale vek neojebe... Na tvári to vidno, aj pod tou makeupovou omietkou... Nie každý je proste keanu reeves
leo73
24.7.2019 12:02 | |
+3 -0
Reagovať
Jasne že verili veď ona má ozaj 50 rokov Inak na tej 7 mej fotke už mohla byt fotenia uplne holá
nasahyposa
24.7.2019 11:26 | |
+13 -1
Reagovať
Samozrejme,ze by som verila. Cely zivot nic nerobit, starat sa len o seba, k detom urcite v noci ona vstavala... a zastupy poskokov od upratovaciek, kucharok az fitnes trenerov a vizazistov, ktori z nej spravia "divu"...
talkman111
24.7.2019 17:33
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Xxxxo
24.7.2019 09:05
sickwokmove
24.7.2019 07:23
niktospan
24.7.2019 07:20 | |
+11 -11
Reagovať
A čo naša Slovenská speváčka Sima, tá sa vám nelúbi, s nou by ste nechceli mať sex ? Mne sa celkom páči Dominika Mirgová, aj keď je polocigánka. Kľudne by som Mirgovou okúpal vo vani v bublinkovej vode zo soli do kúpania a potom by som sa nechal vyfajčiť.
Metelescu-Blescu
24.7.2019 08:29 | |
+2 -6
coby sme nechceli. aj ked nam sa viac paci katarina tothova, detska obmudsmanka. taka kypra, sexi. ale najma kvoli jej vlciakovi, ten ked dostane zapchu, zasada hned cela vlada. 😀😀😀
maia
24.7.2019 07:09 | |
+28 -8
Reagovať
Verila by som.... Chcela by som ju vidieť ráno bez kila licidiel... Ale postavu ma výbornú... to je fakt...
Mr.XYX
24.7.2019 06:58 | |
+23 -17
Reagovať
Pre mna symbol zenskej krasy a zmyselnosti.
titus128
24.7.2019 06:38 | |
+17 -22
Reagovať
Nepoznam ziadnu jej piesen.
manislava13
+26 -12
tak si blbý..jedna z naj latino speváčiek vôbec...a druhý raz radšej nič nepíš...
Romankokolmanko
24.7.2019 05:22
manislava13
+22 -5
ukáz sa ty...Alain Delon..hahaha...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Námestie SNP v Bratislave – ilustračné foto
Po smrti muža v centre Bratislavy, polícia hľadá svedkov napadnutia Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Šťúr obrovský (Pandinus imperator).
Pasažierku uštipol počas letu škorpión: Vypadol jej z nohavíc a utiekol preč
(ilustračné foto)
Meteorológovia radia jazdiť opatrne: Na mnohých miestach sa tvorí hmla či poľadovica
ÚVODNÝ GÓL DOMÁCICH: Strelil ho bystrický útočník Lamper (vľavo).
Foto
Vyčíňanie fanúšika Slovana: V Bystrici zničil záchod a vytopil kabínu
(ilustračné foto)
Hasiči zasahovali pri požiari dielne v Novej Polhore: Jedna osoba sa nadýchala splodín horenia
Pre všetkých, ktorí to potrebujú: Šatstvo, ktoré ľudia priniesli do internátu, poputuje do miestnej organizácie
Po hroznom nešťastí pomáha celé Slovensko: Riaditeľku dojalo, čo všetko darcovia priniesli
Polícia objavila telá na pozemku (ilustračné foto).
V centre Bratislavy došlo k útoku: Polícia hľadá svedkov
Lionel Messi.
Najlepší hráč sveta opäť úradoval: Messi sa teší z ďalšieho hetriku
PRIŠLA O DOMOV: Naďa v čase explózie bola v práci a je rada, že si zachránila život.
Pri tragédii v Prešove vyhasli ľudské životy: Naďu zachránilo, že bola v práci
Na snímke futbalista ŠK Slovan Bratislava Andraž Šporar.
Má Šporar zajačie úmysly? Jeho odpoveď na priamu otázku mnohé naznačuje
Close-up of a Judge's Gavel
Už je známy termín pojednávania so šéfredaktorom časopisu Zem a Vek: Odsúdia ho za hanobenie národa a rasy?
Shooting a gun
Kauza zastreleného starčeka sa vracia na prvostupnňový súd: Oslobodí Gejzu aj tentokrát spod obžaloby?
mama Tatiana
Foto
Svetový vynález Slováka pomohol ťažko chorému Tomáškovi: Vďaka unikátnej klávesnici povedal mame prvé slová