Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 23. 10.
Alojzia
15°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.07.2019, 15:20 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Šteklivé spovede mileniek českého slávika: Takýto bol sex s Gottom!

137 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
povereni
23.7.2019 17:53
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Feroo338-1
23.7.2019 17:30 | |
+14 -5
Reagovať
Raz som sa musel doma pri tv rehotat na jednom jeho koncerte. Vtedy bolo zvykom, ze otravne fanynky cez prestavky s kyticami liezli az na podium a nosili tam haldy kvetov. Raz ked pocas piesne mal kratku pauzu, prislo na podium male dievcatko a podalo mu kyticu. Gott ju milo prijal, ale netusil, ze tam hned vletia aj davy nadrzanych fanyniek s kyticami. Kedze uz musel zacat spievat tak pred kamerou chytil kyticu a nahnevane ju tresol o podium... Razom zostalo to podium prazdne. :)
Olijanka
23.7.2019 17:13 | |
+69 -4
Reagovať
ma 80 rokov naco tonuz teraz riesia aky bol, nebol milenec , vytahuju sproste baby na verejnost intímne chvilky, ved všetci máme nejake zážitky. No ale " praaaaachy su prachy"
Danielita1
23.7.2019 17:13 | |
+81 -3
Reagovať
Úbožiačky..ktoré dokážu vytiahnuť na svetlo sveta takéto informácie. Nie je to hodné ani závidenia ani túžby po predstave ...je to poľutovania hodná informácia, nehodná ženy.
Feroo338-1
23.7.2019 17:20 | |
+45 -6
Gott sa ani nemusel namahat s nejakym dvorenim. Len bral to co sa mu same zadarmo nukalo...
Levandula21
23.7.2019 17:04 | |
+55 -3
Reagovať
Na co je toto dobre? Aby jeho dcery nemali az take pekne spomienky na svojho otca? Ale to je tak, kdyz milenky placou, treba zaplatit.
simeroni
23.7.2019 17:01 | |
+8 -31
Reagovať
Neviem či je to pravda niekde som číta že pán Gott má také prirodzenie že ked sa mu postaví tak mu do penisu vojde všetkých 6 litrov krvi .A vtedy že je bledí ako panna Orleánská lebo má všetku krv v penise.
bobor5
23.7.2019 17:04 | |
+31 -4
takúto hlúposť nemôžeš myslieť vážne..
Kirkegaard
23.7.2019 16:57 | |
+14 -16
Reagovať
A tenhle dedula jeste porad zpiva??? To si snad delate prdel... Myslel jsem, ze kdyz, tak snad jenom nekde v domovech duchodcu :-)
Ca18
23.7.2019 17:52 | |
+12 -3
keby len spieva, ale aj trta
Dagwanoenyent
23.7.2019 16:50 | |
+12 -6
Reagovať
Nuz niekto dokaze tr tkat aj muzov a pustat do eteru, ze tr tka zeny. Stovky. Tisicky. MILIONY....
dzusoblok1000
23.7.2019 16:48
sedemserem
23.7.2019 16:39 | |
+26 -9
Reagovať
Maestro Karel Gott má dnes 80 rokov a žije usporiadaný život s manželkou Ivanou a najmladšími dcérkami. A článok uverejnený 23.7., hoci Gott mal 80-ku v nedeľu 14.7. Aspoň upravte text podľa aktuálnosti, že vraj novinári.
Asmodeei
23.7.2019 16:47 | |
+5 -28
Seremserem, tebe dobre kuruje ty chudak zakomplexovany. Ty si urcite len sam lestis bambus a snivas o upratovacke co u vas umyva schodisko. bagrista priebany...
sedemserem
23.7.2019 17:10 | |
+23 -1
No pri*jeba*ná je tá, čo teba vyprdla. Čo zlé som napísal ? 23. uverejnia článok, že Gott MÁ DNES NARODENINY, hoci ich mal pred vyše týždňom ? Nevyjadrujem sa k článku, ani k počtu jeho mileniek, jednoducho som zareagoval na blud v nadpise. Kvôli tomu si ty budeš o mňa obtierať svoju primitívnu nevymáchanú papuľu ? Čo ti stará nedala ? no to si vybav s ňou a neodbavuj sa na mne, ty smrad primitívny.
XXSXSM
23.7.2019 17:28 | |
+1 -13
Asmodeei, sedemserem alias bbrbloo je grc tychto diskusii ,snazi sa byt pod inym nickom slusny, akonahle nan zautocis, prejavi sa v plnej nenavisti...dobre pisu,dnes,lebo je to v prenesenom zmysle, dnes cely tento kalendarny rok ma 80 rokov,tupec bbrblavy
sedemserem
23.7.2019 17:45 | |
+13 -1
XXSXSM, dobre si napísala, že keď zaútočíš... Lebo ty útočíš ako zmija, a keď ti to niekto vráti, tak sa vyhrážaš. S tým brblom si fakt trápna, máš z neho nejakú traumu, ale to si vybav s ním a mne daj pokoj, ty internetová zúfalka. Keď sa aj poskladáš ako harmonika, tak brblo nie som. Maaendross ti to vysvetľovala viackrát, ale ako sa hovorí, daj somárovi rozum. Mňa ty nevyprovokuješ, chudera.
XXSXSM
23.7.2019 17:52 | |
+1 -16
darmo sa pretvarujes, vo vypatych situaciach, a nebolo treba ani dlho cakat, si to vybalil, hlupak a muklak z autobobilky
Feroo338-1
23.7.2019 17:53 | |
+14 -0
Nechaj ju: Ona je "velmi uspesna a tiez mimoriadne vzdelana dama a ma syna přímo :) v Praze". Dokonca na koncerte aj Gottovi sedela priamo pri nohach vo VIP zone. :)
sedemserem
23.7.2019 17:57 | |
+12 -1
Feroo, nie si, preboha, aj ty brblo ? Daj pozor, lebo toto psychicky choré čudo zaútočí aj na teba. Provokuje, vyrýva ako divá ***, a keď jej niečo napíšeš, čo sa jej nepáči, tak sa vyhráža a vraj aj udáva.
Feroo338-1
23.7.2019 17:58 | |
+11 -1
Tana, pochop uz konecne, ze tvoj idol brblo tu dnes uz bol a ty si ho trestuhodne prepasla! Teraz od zurivosti si ho uz len pleties s ostatnymi. Alebo ze by ta uz trosku poplietol aj ten Mudr. Altzheimer?
sedemserem
23.7.2019 18:01 | |
+7 -1
svi*ňa, také pekné zvieratko, a vyhviezdičkovali to, ako nejaký vulgarizmus...
Feroo338-1
23.7.2019 18:01 | |
+9 -2
sedemserem: Na mna utoci uz pravidelne, ale na brbla ma doslova citovu slabost. Mna zatial este len pravidelne kopiruje, ale na brbla uz podala aj trestne oznamenie.
sedemserem
23.7.2019 18:05 | |
+12 -1
Čítal som to. Ale ona doslovne provokuje a keď jej niečo menej lichotivé odpíšeš je urazená. Ale to má asi takú povahu hnusnú, lebo keby nevyrývala, tak každý na ňu dlabe. vrámci diskusie tu sem-tam padnú ostrejšie názory, ale hento si o to priam koleduje a keď si ju nevšímaš, tak sa sama podsunie do pozornosti. Tá ženská je v podstate chudera.
Bbrbloo
23.7.2019 19:56
Bbrbloo
23.7.2019 20:16
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Matovič zverejnil komunikáciu 900 správ Glváča s Kočnerom Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Man in prison
Pred spravodlivosťou utekal 3 roky: Jeden z najhľadanejších britských zločincov dostal doživotie
Súboj mladíkov
Súboj futbalových mladíkov zvládla lepšie Chelsea: Ajax zaplakal, bič plieskal na konci!
Británii sa
Členské krajiny EÚ súhlasia s odkladom brexitu, nový dátum zostáva záhadou
Tomáš Tatar počas
Obrovská smola pre rozbehnutého Tatara: Zranenie na tréningu znamená škrt cez rozpočet!
Jodie a jej
Žene počas cisaráku prestala účinkovať epidurálka: Čo nasledovalo, je čisté peklo
Jankovská má
Minister Gál reaguje na rozhodnutie ohľadom Jankovskej: Veľavravné slová
Policajt
Policajt pritlačil ožratú ženskú k oknu: Čo následne urobila s jeho penisom, nemá obdoby
Reway si musí
Réway si sype popol na hlavu: Jágr mi dal nádhernú prihrávku, mal som skórovať
Miley Cyrus
Foto
Vytiahla zbrane najsilnejšieho kalibru: Miley Cyrus ukázala holé bradavky
People walk in
Vodiči, pozor! Vo viacerých okresoch Slovenska sa ráno môžu vyskytnúť hmly
Meg šla
Foto
Tínedžerka sa odfotila v šatách, ktoré si zobrala na párty: Reakcia jej babičky valcuje internet
Izraelský
Ukáže Netanjahuovi, ako sa to robí? Izraelskú vládu bude zostavovať jeho najväčší rival