Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 23. 10.
Alojzia
15°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.07.2019, 21:22 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Žena porodila dcérku svojmu bratovi: Keď bude dostatočne stará, vysvetlíme jej to

157 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Snehobiela
24.7.2019 14:36 | |
+30 -5
Reagovať
A oni dali možnosť tomu dieťaťu a opýtali sa ho, či chce mať ,,dvoch otcov ", ... dvoch bu ** ze * rantov ?!
SLAvUsQa23
28.7.2019 21:27 | |
+0 -0
Dieťaťa sa nikto nikdy na nič nepýta. Tiež ma napr pokrstili aj ked s tym vôbec nesúhlasím. Nechcela som žiť v rodine plnej hádok a rozbrojov to radšej tych dvoch gayov, možno nakoniec budu pre to dievčatko lepšou rodinou, tak sa tu prestaňte oháňať nezmyslami.
Snehobiela
24.7.2019 14:32 | |
+38 -8
Reagovať
PREDSTAVTE SI, ČISTO LEN TEORETICKY, ČO BY SA STALO, KEBY vláda schválila, teda zlegalizovala bu ** rantom ich choré vzťahy. ........ OKAMŽITE BY SI NÁROKOVALI NA adopcie, na sociálne výhody, právne veci, napríklad : brať OČR - ku na svojho riťného nabijáka v ,,chorobe" , aby sa mohli doma KLÁTIŤ DO ZADKU a podobne. Podaj mačke prst , schmatne Ti celú ruku. Okrem toho by využili všetky svoje prostriedky , od známostí až po FINANČNÉ, aby využili a zneužili chudobné ženy v núdzi, aby im vynosili deti.Podplácali by kompetentných ĺudí na úradoch, aby sa mohli hoci aj nekalým spôsobom zmocniť detí, aby si úradníci povymýšĺali nezmysly na rodičov, že sa o svoje deti patrične nestarajú a úrady by im odoberali deti. V ZAHRANIČÍ JE TO VEĹKÝ BIZNIS.A to by tak aj bolo, verte mi.
hirosk
24.7.2019 15:47 | |
+4 -12
Socialne vyhody vyplyvaju z toho ze si platis odvody a nie ci mas deti / alebo ich nemozes mat.
Snehobiela
24.7.2019 18:17 | |
+8 -0
hirosk .....to je síce pravda, ale diali by sa hrozné veci o ktorých som sa zmienila vyššie.
SLAvUsQa23
28.7.2019 21:30 | |
+0 -0
Skúste sa radšej vys*at na tieto teórie a riešte, problémy, ktoré momentálne sú. Ako napriklad parazitov, v tomto štáte, ktorí skutočne zneužívajú system, ako napriklad cigani, miesto riešenia ľudí, ktorí to proste cítia inak a nič zlé vam nikdy neurobili. Zamyslite sa nad sebou
Matka121
24.7.2019 14:24 | |
+28 -6
Reagovať
možno raz začnú takéto deti podávať trestné oznámenia na spoločnosť ktorá to dovolila.
Matka121
24.7.2019 14:19 | |
+19 -5
Reagovať
šibnutá žena
Demelza
24.7.2019 14:13 | |
+8 -5
Reagovať
prosim poekne - debilkovia- zacnite konecne kopulovat aj s nohami od stolu, dverami,prackami, motorkami a sekackami na travu...rodte a mnozte sa - straasne rada by som videla tie vysledky....taka clotorka - to by bolo nieco!!!!
babickaNemcovych
24.7.2019 13:50 | |
+27 -3
Reagovať
Bez ohľadu na dôvody narodenia tohto dieťatka, nepochopím matku, ktorá sa dokáže dieťaťa vzdať. Vždy som si myslela, že náhradné matky sú len nejaké bezcitné socky alebo narkomanky, ale že môžu mať aj takýto "šľachetný" dôvod, to mi nenapadlo. Keď si tí dvaja to dieťa zlegalizujú adopciou a potom sa náhodou rozídu, tak biologická matka ani jej brat ako nebiologický otec to dieťa už nemusia nikdy vidieť. Zbytočné je jej presvedčenie, že dievčatko bude súčasťou jej života.
Skalll
24.7.2019 13:25 | |
+14 -5
Reagovať
Kto dá možnosť tomu dieťaťu rozhodnúť či chce mať otcov dvoch geyov. Mali by si adoptovať dospelé aby samé mohli rozhodnúť o svojom živote.
ardos
24.7.2019 13:30 | |
+3 -6
To by malo platiť rovnako pri adopcii bez rozdielu, nemyslíš?
Skalll
24.7.2019 16:52 | |
+8 -0
Ardos tu sa bavíme o registrovaných pertnerstvách. Nie o normálnych rodinách muža a ženy. Nič proti gayom a lezbam nemám ale jednoducho deti by si nemali adoptovať
Bishop9
24.7.2019 12:56 | |
+26 -3
Reagovať
Chcem ísť preč z tejto planéty
Winnstone11
24.7.2019 13:08 | |
+20 -4
Zastavte Zem! Chcem vystúpiť! (asi tak? :-)) )
leo73
24.7.2019 12:32 | |
+15 -8
Reagovať
Sestra je lazba.na pervitine a ešte ku tomu je mignuta
leo73
24.7.2019 12:30 | |
+14 -7
Reagovať
Komplet cela rodina sú mignuti Ti už jeho sestra v pohode môže s nimi do trojky
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Matovič zverejnil komunikáciu 900 správ Glváča s Kočnerom Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Na snímke
Slovenská hádzaná privíta nové tváre z Bosny: Hovoria perfektne slovensky, hrať budú čoskoro
Big rig semi
Po kamióne s 39 mŕtvolami narazili britskí policajti na ďalší pochybný nákladiak: Zarážajúci nález
Man in prison
Pred spravodlivosťou utekal 3 roky: Jeden z najhľadanejších britských zločincov dostal doživotie
Súboj mladíkov
Súboj futbalových mladíkov zvládla lepšie Chelsea: Ajax zaplakal, bič plieskal na konci!
Británii sa
Členské krajiny EÚ súhlasia s odkladom brexitu, nový dátum zostáva záhadou
Tomáš Tatar počas
Obrovská smola pre rozbehnutého Tatara: Zranenie na tréningu znamená škrt cez rozpočet!
Jodie a jej
Žene počas cisaráku prestala účinkovať epidurálka: Čo nasledovalo, je čisté peklo
Jankovská má
Minister Gál reaguje na rozhodnutie ohľadom Jankovskej: Veľavravné slová
Policajt
Policajt pritlačil ožratú ženskú k oknu: Čo následne urobila s jeho penisom, nemá obdoby
Reway si musí
Réway si sype popol na hlavu: Jágr mi dal nádhernú prihrávku, mal som skórovať
Miley Cyrus
Foto
Vytiahla zbrane najsilnejšieho kalibru: Miley Cyrus ukázala holé bradavky
People walk in
Vodiči, pozor! Vo viacerých okresoch Slovenska sa ráno môžu vyskytnúť hmly