Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 13. 11.
Stanislav
5°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.07.2019, 21:22 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Žena porodila dcérku svojmu bratovi: Keď bude dostatočne stará, vysvetlíme jej to

157 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Ramini_Larison
24.7.2019 21:08 | |
+28 -8
Reagovať
Chorá doba, chorá spoločnosť.
35_muz
24.7.2019 21:00 | |
+9 -15
Reagovať
Čo je na tom nenormálne ? Proste ona má dieťa s jeho kamošom a on sa bude tváriť že je otec hoci otec nie je .... Akurát si urobia prdel z toho dieťaťa ktoré vychovajú aj tak v trojici a otázne je či vôbec bolo nejaké umelé oplodnenie alebo len mastia každý s každým ....
Jerdna
24.7.2019 19:51 | |
+15 -9
Reagovať
Nakrájať a nasoliť !
chocholous
24.7.2019 19:40 | |
+23 -8
Reagovať
Prasce
jofko1111
24.7.2019 19:08 | |
+25 -7
Reagovať
to už mohol aj zasunúť,nie platiť za umele oplodnenie
Flavia
24.7.2019 18:07 | |
+47 -11
Reagovať
FUJ . Toto je totalna zvrhlost. Este horsie ako Sodoma a Gomora. Toto nemôže dobre dopadnúť. Ľudstvo sa samo zničí. Sú skazeni a ohavne veci pachaju.
Flavia
24.7.2019 18:39 | |
+18 -9
Toto su slova jedneho zhudobneneho Zalmu: " BLAZON SI MYSLI, ZE BOHA NIET, SU SKAZENI A NAVIAC OHAVNE VECI PACHAJU. NIKTO Z NICH NEROBI DOBRE. VSETCI POBLUDILI, VSETCI SA SKAZILI, NIKTO UZ VIAC NEROBI DOBRE. Nevzývajú pána;ale ešte stŕpnu od strachu lebo Boh sa ujíma potomstva spravodlivých."
35_muz
24.7.2019 21:05 | |
+15 -4
Máš pravdu, je to podobne ako s drogami. Mladí počávajú, že je normálne ak spí baba s babou či chalan s chalanom a potom to mnohí proste aj skúsia. Nuž a vo všetkom platí, že človek je prispôsobivý tvor, zvykne si fakt na všetko. Aj kedysi cnostné paničky v istých situáciách prešli neraz na prostitúciu a potom si už zvykli. Návyk sa dá vytvoriť na čokoľvek. Aj na sex s rovnakým pohlavím. Je to celé už choré, preháňa sa to. Nahovárajú decká na blbosti.
mr.twat
25.7.2019 10:25 | |
+2 -8
Čo je to Boh?? Sorry chodil som na etickú výchovu nie náboženskú... A vidím že dobre som spravil :D
PedroDeLaVedro
24.7.2019 15:54 | |
+55 -8
Reagovať
Príroda povedala "dvaja ľudia rovnakého pohlavia potomka nesplodia, je to proti PRÍRODE!". Homosexuáli reagujú, my to vieme lepšie ako príroda, a kto je náhodou na strane prírody, je extrémista a bude vylúčený na okraj spoločnosti. Nový čas, zapnite si v redakcií klímu, nejako sa vám oteplieva.
hirosk
24.7.2019 15:57 | |
+9 -45
"Príroda povedala "dvaja ľudia rovnakého pohlavia potomka nesplodia, je to proti PRÍRODE"? Preco klames? V prirode existuju homosexualne zvierata tak ako ludia.
PedroDeLaVedro
24.7.2019 16:04 | |
+45 -6
hirosk - čítaj čítaj čítaj, lebo toto je váš problém, nerozumiete a oponujete. Rovnaké pohlavie spolu potomka nesplodí, tak to príroda zariadila. Je jedno či ide o človeka alebo zviera. Keď chce pes šteňatá, musí "fiknúť" fenu. Nech "skáče" na iného psa koľko chce, šteňa z toho nikdy nebude! To je celá pointa. A toto darovanie dieťaťa a odvrhnutie matkou - nikdy nemôže dopadnúť dobre. Keď raz budeš mať deti, pochopíš. Vlastne, ty nebudeš. Platí to isté v prírode pre všetkých - či budeš na partnera dorážať denne, dieťa nesplodíte.
Winnstone11
24.7.2019 16:30
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
hirosk
24.7.2019 17:02 | |
+7 -27
"Rovnaké pohlavie spolu potomka nesplodí, tak to príroda zariadila." - s pomocou vedy a lekarov mozu mat dieta aj neplodni heterosexualni partneri. To urcite tiez proti prirode ked prirodzenym sposobom ho mat nemozu? A okrem toho zenske vajicko sa da oplodnit aj s upravenymi chromozomami druhej zeny s pomocou vedy a lekarov. Tak isto proti prirode? Zena a zena moze mat deti.
hirosk
24.7.2019 17:04 | |
+8 -13
"Keď raz budeš mať deti, pochopíš. Vlastne, ty nebudeš." :D Lepsie si vylesti vestiacu gulu. Ja uz deti mam a mam ich viac ako drtiva vacsina inych rodicov.
Winnstone11
24.7.2019 20:17
PedroDeLaVedro
25.7.2019 09:29 | |
+5 -1
hirosk - neblázni, ty máš deti?! Ospravedlň ma, ale ja tomu nemôžem akosi uveriť. Ak skutočne áno, nerozumiem, ako môžeš uvažovať týmto extrémne liberálnym spôsobom, bez rešpektovania rizík a následkov pre to dieťa. Takáto žena nie je pre mňa matkou, je to vlastne ľudský inkubátor, bez citov a emócií, bez lásky a rešpektu voči dieťaťu, ktoré privedie na svet pre niekoho iného a "zbaví sa ho". Toto nemá s vedou nič spoločné. Ide o ľudské hodnoty a na posledné miesto sa u týchto ľudí dostáva samotné dieťa, ktoré je hlavnou súčiastkou šialeného kolotoča. Ak je toto správne, tak vytvorme liahne a deti budú spotrebný materiál. Čo dokáže nahradiť city, ktoré viažu matku k dieťaťu a naopak - nič, podľa mňa. To je holý fakt založený na reálnom svete, ktorý tak príroda vymyslela.
SLAvUsQa23
28.7.2019 21:21 | |
+1 -2
Ja by som chcela vidieť vás, odborníkov, čo by ste robili keby jedného dňa pride za vami vaše dieťa a povie, že je homosexuál. Že to tak proste cíti a taktiež, že s partnerom túžia po dieťati. Chcem vidieť ako by ste vlastnému dieťaťu odopriali šťastie a nazvali ho niečím zvrátenym proti prirode a šli nasoliť.... Je to smutné. Dnes tradičná rodina takmer neexistuje, ani ja ju nemám naši su rozvedení a kým sa to stalo vypočula som si x hádok a podobne. Mam oca a mamu, ale nemôžem povedať, že som mala šťastné a harmonické detstvo, ktoré toto dievčatko možno mať bude, keďže jej ockovia sa milujú. Nesudte, nechajte žiť a upracte si najprv pred svojim prahom.
loose11
24.7.2019 15:22 | |
+48 -5
Reagovať
Nový čas nás už pripravuje na vládny program PS.
Ello_Nice
24.7.2019 15:14 | |
+8 -25
Reagovať
JE SMUTNE KAM SPEJE LUDSTVO ALE NA DRUHEJ STRANE NIKTO NEMA PRAVO DIKTOVAT INEMU CLOVEKOVY AKO A SKYM MA ZIT, ZENA SA ROZHODLA ZE IM TO NESTASTNE DIETA VYNOSI A PORODI NIKTO JEJ VTOM NEMOHOL ZABRANIT LEBO JE TO JEJ ZIVOT, JE TO ZVRATENE ALE LEGALNE, JE VELKA PRAVDEPODOBNOST ZE ZIJEME POSLEDNE DNI, MOZE TO TRVAT OD 100 DO 300 ROKOV KEDY CLOVEK VYHYNIE AKO NIEKTORE ZIVOCICHI,,, NAJHORSIE TO BUDE KED SA VYCERPAJU NERASTNE BOHATSTVA ROPA PLYN A PODOBNE, BUDU STRASNE VOJNY,
loose11
24.7.2019 15:19 | |
+19 -1
Ti sy dobri "ČLOVEKOVY"
a258
24.7.2019 14:54 | |
+44 -6
Reagovať
ubohe dieta.,obrali ste ho o možnost mať milujucu matku a otca.Fuj,čo ste to za zvratene osoby-I psycholog vám potvrdi.,-že v živote každeho človeka hra rodina,a rodinne vzory matka i otec doležitu ulohu,pri formovani a vychove,ktora ma vplyv na cely život jedinca,po celý jeho život.-
Winnstone11
24.7.2019 15:08
hirosk
24.7.2019 15:45 | |
+7 -23
"ale o právach dieťaťa na matku a otca" ... nuz take pravo neexistuje. A co tak vymysliet pravo ze ani sama zena nesmie mat dieta s neznamym clovekom lebo bude nezakonne aby mal dieta len jeden rodic a uzakonit ze ani rodicia ktori nemaju vlastny byt a dostatok vela penazi nemaju pravo mat dieta lebo dieta ma mat pravo na dost hraciek?
haluskab
24.7.2019 18:52 | |
+13 -0
ešte k tomu ho odvrhla vlastná matka a stala sa mu tetou choré
Winnstone11
24.7.2019 20:19
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Pátranie
Rozvodnená rieka v Revúcej strhla tri ženy Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Radosť hráčov
Obrovský trapas slávnej značky: Dresy Ruska vyrobila so zlou vlajkou
Bývalý bolívijský
Exprezident Morales deň po úteku z Bolívie pripustil návrat do vlasti, má len jednu podmienku
Lampard sa vrátil
Prídeš neskoro, tak platíš mastnú pokutu: Lampard je na hráčov Chelsea poriadne prísny
Trump privítal
Po napätí ani stopy: Trump privítal tureckého prezidenta Erdogana ako dobrého priateľa
Mohutné pne
Smutné správy z východu: Na hrebeni Belianskych Tatier vyčíňal orkán, škody sú fatálne
Na snímke gólová
Boženík si na Chorvátov verí: Sme dobre prípravení a zápas zvládneme
Záchranné zložky
Foto
Ministerstvo obrany poskytlo pozostalým obetí nehody vojenských psychológov
Chára po zápase
Chára strelil gól, ale po zbabranom stretnutí zúril: Tieto zápasy musíme udržať
Alena Zsuzsová
Foto
Alena Zsuzsová zostáva vo väzbe, jej obhajca sľubuje zvrat: Na povrch toho vyjde viac!
Situácia v obci
Foto
Príroda ukázala svoju silu: Na Liptove zaplavilo domy aj cesty! SHMÚ nemá dobré správy
Tatran Prešov je
Mali zabojovať, ale dostali debakel: Prešovčania už nemajú nádej na postup
Pri pohľade
Pri pohľade na túto krkavčiu matku vám príde zle: Nepochopiteľné, čo robila vlastnej dcére