Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 18. 9.
Eugénia
11°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.07.2019, 16:50 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Sexi Boris Valábik adresoval svojej priateľke nádherné slová: Dámy, z toho sa roztopíte!

47 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Galko
5.9.2019 09:59 | |
+0 -0
Reagovať
Mne sa roztopili genitalie z Tvojho clanku NOVINARKO !!!!!
elenka199
25.7.2019 17:12 | |
+5 -2
Reagovať
Neda mi povsimnut si Komentare zopar zien achlapov .Prvom rade by sa mal kazdy pozriet na sebaaa ako vyzera!!!!Vadcinou co komentuju chlapy maju prave naopak typ zeny doma tym padom miesto stihlej aktraktivnej maju asi tucnu nechcenu A taketo komenty kto sa ku nemu hodi akto nie je uplne pod uroven .Vam by sa pacilo Keby komentoval niekto Vase polovicky ?????ale vase tvare apostavu .Podla mna su velmi krasny par .aNie jeden muz by sa zanou otocil Jemna akrasna do tvary .amladucko vyzera to je este plus pre zenu mNie ako poniektore maju 20rokov avyzeraju na 35niekedy az na 40co vidim ato je hrozne .A 50ako budu vyzerat heh fuj .Aco zienky zavist je velka co ???.Vadcinou co mam skusenosti pisu ohrnute nechcene skarede tucne typu stihla :))) ))))
rapid33
19.7.2019 09:13 | |
+11 -5
Reagovať
Ved ju roztarhe ked do nej da :D fyzicky mi nejdu k sebe
nairam777
18.7.2019 07:10 | |
+14 -9
Reagovať
aka "celebrita" zrazu z neho je? neskutocne...
R418
17.7.2019 22:12 | |
+12 -19
Reagovať
Irituje ma jeho hlas🙄prepáčte...
tzv.fakenick
17.7.2019 20:28 | |
+17 -31
Reagovať
A to ona má koľko 16 ? Nadržaný Borisko má aspoň rovnakú intelektuálnu kópiu na rozhovory
Alenocka2
17.7.2019 22:03 | |
+33 -12
Ona bude mat 28 rokov. Ale posobi mladistvo. Tak si najprv over informacie, alebo je to len Tvoja cista zavist.
dobry.pes
17.7.2019 20:15 | |
+16 -42
Reagovať
Borisko ... a to šťúple dievčatko pri tebe je kto ? Priateľka, či len kamarátka ? veď vyzerá ako dcérka pri tebe. Šak si nájdi voláku vysokú... nie takéto mrňa po bradu :)
Mato0907
17.7.2019 19:21 | |
+16 -46
Reagovať
Jaaj, tieto nastudovane vyjadrenia, prejavy, ako pani prezidentka(co napisane to číta) len ci aj v súkromí, nie pred kamerami, v stresovych situaciach taky mily a vazi slova hmmm... Na Jazyku Med a na Srdci Jed... Este stale sa nepoucili sk narod od meciar, dzurindu, ficu, kiska, a teraz pani caput.... Pre mna nech ma ake chce vyjadrovanie... Vacsinou vam ajtak povedia co chcete pocut a ste manipulovany, manipulatormi... Ale ja urcujem aka osoba cinmi a skutkami.. Prepacte ze sympatie a slusne vystupovanie ma az tak neohuri...
2neva
17.7.2019 19:00 | |
+23 -32
Reagovať
Slabý moderátor a tie otázky KATASTROFA!! Najskôr o Borisovej frajerke, potom o kilogramoch.. celé zle. A oni dvaja, Borino s frajerkou, sú pekný pár, rozumejú si, pasujú si, nech im to ešte dlllho vydrží :)
neznawila
17.7.2019 19:00 | |
+26 -30
Reagovať
krpana, vobec nema zensku postavu..len same slachy..premyslam,aka zena by sa k nemu hodila..dajte tip.
Mato0907
17.7.2019 19:09 | |
+16 -12
Nejakú prerastenú kobylu
bugmenot2
18.7.2019 15:11 | |
+1 -1
Gabriela Droba Dropová
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Bödörovci majú väzby aj na ľudí blízkych Mostu–Híd Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Miroslav (41) si
V dedinke pri Senici spustili novinku, aká u nás nemá obdoby: Autobus si privoláte mobilom!
Tomáš Jurčo
Jurčov vydarený debut v drese Edmontonu: Prvý zápas a hneď hviezdou
Na instagrame má
Herbee je zvieracím hitom instagramu: Ježko úsmevom prilákal už 1,5 milióna fanúšikov
Izraelský premiér
Parlamentné voľby v Izraeli: Premiér Netanjahu má jasnú predstavu o budúcej vláde
Hurikán Humberto
Strach na Bermudách: Hurikán Humberto zosilnel a približuje sa k ostrovu
Snímka z dohrávky
Slovan má najdrahších fanúšikov: Futbaloví chuligáni stáli zatiaľ klub vyše milióna eur, ďalšie pokuty sa už valia
Spevák na boj
Stav Karla Gotta sa zhoršil, neprijíma návštevy: Pomôže mu nádej z Ameriky?!
Kočnerov dom
Zlé správy pre Kočnera do basy: Toto obvineného podnikateľa vôbec nepoteší
Policajt Peter
Sučka Gwen patrí v polícii medzi najväčšie hviezdy: Nezvestných hľadá už aj bez povelu
Fico bol
Slovensko má menšinovú vládu: Na koho hlasoch visí koalícia?!
Dve ropné
Najhoršia ropná kríza za posledné roky: Stojí Irán na pokraji vojny?
Tomáš Kucuk
Tomáš je nový sexi Mister Slovenska: Dámy, tento fešák je práve voľný!