Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 19. 9.
Konštantín
14°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.07.2019, 09:50 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Poslanca z Brzotína zmlátili tak brutálne, že mu praskla lebka: Slová obvineného vám zdvihnú tlak

268 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Brblosko1
21.7.2019 15:18 | |
+1 -1
Reagovať
Pre degesov zrusia kulturne podujatia.. Keby som mohol tvorit zakony inac by vyzerali.. V kriminale min. 25r a galeje pokial nezaplatis vsetko.. Sebe stravu elektriku statu trovy poškodeným nahradu s kriminalu nevyjdes.. Odmietas robit? Samotka bez jedla a aj skaptam
Brblosko1
21.7.2019 15:10 | |
+1 -1
Reagovať
Na zapade moc dobre vedia co su cigani zac preto ich tam nechcu a vracaju naspat.. Pre zapad je vyhodnejsie ich vratit spat dat milion eur na vystavbu bytov domov pre ciganov ako by ich mali tam a museli by im dat byt podporu a mali starosti.. Aby sa ludia na slovensku nemohli branit tak vytvorili NAKa extremisticke zakony ked povies ciganovi pravdu oznacia ta za rasistu extremistu.. Slovakom nevadia Cinania Vietnamci korejci Cernosi.. Oni gu robia davaju ludom pracu.. Ale cigan vyciciava system nerobi fetuju okradsju ludi.. Nech si ich zapad vezme a ukaze nam ako snimi vedia spolunazivat
Veve876
18.7.2019 11:20 | |
+4 -2
Reagovať
ta opica sediaca na lavici vyzera velmi "inteligentne"
Veve876
18.7.2019 11:25 | |
+4 -1
jaj, pardon. to je ten agresor, sorry
N8E6
18.7.2019 09:19 | |
+1 -6
Reagovať
no jo ,Kotleba je "papírový tigr ".
Odzemok
18.7.2019 10:54 | |
+3 -0
A caputova--kiska-fico --pelegrini --bugar --danko ---ty su aky tigri..????hmmmmmm..?????????????
Vialavor
18.7.2019 08:30 | |
+26 -2
Reagovať
Keby sa toto stalo v opačne, tak už sa ohlášajú všelijaké zahraničné mimovládky a podobní experti na rómsku problematiku, veď sa jasne ukazuje, že bieli sú tu diskriminovaní rómskou menšinou....
N8E6
18.7.2019 08:25 | |
+6 -4
Reagovať
Kotleba by s nimi urobil veľké nič aj keby sa stal premiérom, on má len reči...
USAfilcki
18.7.2019 11:43 | |
+2 -1
Aj vďaka 5 mesačným liberálnym truľom s FAKE trolovacími účtami volím Kotlebu a nepotrebujem na to tie vaše blbé predpovede či s nimi niečo Kotleba urobí, alebo nie, zvolíme a uvidíme. Jedno je isté tupú slniečkársku a la liberálnu svoloč isto nikto so zdravým rozumom nebude. Voliť degešov z SaS, OĽaNO, PS-SPOLU a Žalude môžu len žalude. Kotlebu treba voliť, lebo tu treba robiť poriadky nie len s cigánmi ale aj so slniečkármi a špinou ako si ty N8E6.
kalmanb
18.7.2019 07:41 | |
+24 -2
Reagovať
Strasne na tom vsetkom je fakt, ze stat na tychto, ciganskou verbezou terorizovanych ludi, z vysoka serie. Pre ich bezpecnost nerobi nic, akurat usretovostou a nadbiehanim tejto svoloci zvysuje ich odvahu pachat taketo svinstva. Co myslite, koho budu volit obyvatelia Brzotina a sirokeho okolia ? Slogan, Kotleba na hrad, sa stane skutocnostou.
andronicvs
18.7.2019 08:07 | |
+2 -6
Netrep, je tam vela Madarov, ti budu volit SMK. Kotleba nech ide na hrad zametat,-)
Matra68
18.7.2019 07:28 | |
+21 -0
Reagovať
Prečo sú zadržali iba 5 a nie všetkých 15 čo tam vtedy boli aj včera na Jojke v spravach za úmyselne zabitie akože jeden z vraj mladíkov dostal 10 roko a odvolal sa ze trest je vysoký a dúfam že ste všetci videli kto tých bastard ov obhajoval, no úžas. Za smrť je iba jediný trest...
Jani992
18.7.2019 01:55 | |
+49 -2
Reagovať
````TOTO NAM UZ TLAK NEDVIHA```UTOKY SA STUPNUJU PARALELNE S POMOCOU KTORU STAT TYMTO TIEZ OBCANOM POSKYTUJE```NEVAZIA SI NIC```V OPACNOM GARDE UTOKU BY SME BOLI ZNESENI POD CIERNU ZEM```A NEVIEM CI BY SA NEMENILA AJ PREAMBULA USTAVY```SMRADI
andronicvs
18.7.2019 08:09 | |
+4 -0
Preambulu ustavy je potrebne zmenit, su tam viacere nezmysly...
tak.tik
17.7.2019 22:16 | |
+26 -2
Reagovať
škoda len ,že takáto haló okolo takéhoto incidentu sa deje ke´d sa jedná o poslanca...inak z článku viem prd-akúrát ,že niekto niekoho zrážal asi autom a oni ho za to napadli
PeterVlado
17.7.2019 22:30 | |
+44 -2
Minule sa mi tackal na mol ozraty a asi aj sfeteny deges popred kapotu prostriedkom cesty, po nejakej chvili ked sme dosli na krizovatku ma to prestalo bavit tak som si dovolil na neho zatrubit, zacal jacat a skriekat ako zmyslov zbaveny ze som ho zrazil a kopol mi do naraznika, radsej som zahol doprava a siel inou trasou ako som povodne zamyslal...takze ak by tam mal 15 podobne mentalne obdarenych sukmenovcov a ti by ma nasledne zacali lyncovat ozbrojeny palicami lebo citujem vypoved dvoch miestnych krasavic : preto mali palice lebo strazili lebo hliadkovali romov lebo tu chodija cudzinci, druha krasavica dodava : a hladaju zeni, trebalo im zeni na prstituciju...bolo by to podla teba v poriadku ze ?
tak.tik
17.7.2019 22:38 | |
+12 -0
nie...,to by nebolo v poriadku...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Výsledky
Voľby 2020: Šesť strán má takmer rovnaké preferencie Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Waltera Lübckeho
Vražda nemeckého politika Lübckeho: Ďalšie desivé podozrenie
Sagan
Saganovi bude na šampionáte pomáhať aj Cully: Menej Slovákov ako v Innsbrucku!
(ilustračné foto).
Foto
Hasiči odchytili na streche domu čierneho pantera: Nazeral ľuďom do okien
Iránsky minister
Irán pohrozil USA a Saudskej Arábii: Totálna vojna!
8:06 - 8:21 hod.:
Foto
Exsuperstáristka prichytená v celebritnej pôrodnici: Opäť v tom?
(ilustračné foto).
V Brne sa zrazil autobus s nákladným autom: Zranilo sa osem ľudí
Inkognito
Voštinár chcel byť vtipný, hosť ho odrovnal trefnou odpoveďou: Aká medicína sa dáva, ak niekomu zahýba žena?
Foto
V koži chlapíka by chceli byť všetci rovesníci: Keď vidia ženu po jeho boku, ticho závidia
sport
Foto
Športová (r)evolúcia: Aj o nových trendoch diskutovali známi slovenski športovci
Tréning
Slovenskí futbalisti si v rebríčku polepšili, na čele je naďalej Belgicko
Petra si musela
Foto
Petra z Popradu pri pohľade na auto myslela, že sa jej sníva: Leto sa ešte neskončilo a TOTO mám na skle?
Zaťko
Slovenský volejbalista Juraj Zaťko o reprezentácii: Mám všelijaké myšlienky...