Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 22. 11.
Cecília
8°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.07.2019, 12:20 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Ohlásili meno lídra: Kto povedie koalíciu PS a Spolu do parlamentných volieb?

135 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
matrix201
13.7.2019 11:21 | |
+8 -0
Reagovať
Tento spolok dementov neveští nič dobrého. Škoda, že nie je 3 králov. To by sa im hodilo: Mi 3 králi ideme k vám chudobu a biedu nesieme vám. Ak toto bude na Slovensku vládnuť, dúfam, že nebude, ale ak áno tak posledný čo odíde nech zhasne.
73Milan73
13.7.2019 10:56 | |
+8 -0
Reagovať
Čítal som, že hlavný predstaviteľ tohto spolku chce byť premiérom.Trochu ma to zarazilo,lebo bezdomovca,ktorý nemá ani na žiletky aby sa oholil sme ešte nemali.Od Beblavého by som skôr čakal vyjadrenie,do ktorej strany preskočí,ak mu jeho plány nevyjdú.
Vialavor
13.7.2019 08:36 | |
+8 -0
Reagovať
trapne divadielko troch chujov....este neuboli ani volby a uz si rozdeluju posty, no ak bude trbkovity chuj premierom a ta nasa smetiarka v pokrcenych satach, to uz bude reprjezentacia ﹰﹰSﹰlovenska...
73Milan73
13.7.2019 07:31 | |
+9 -1
Reagovať
Schválne som prezeral príspevky v dnešnom vydaní a o Kiskovi ani slovo.Čo sa stalo?Po skončení jeho mandátu skončila aj láska k nemu?Alebo je snáď životne dôležité pre Slovensko,čo mala Čaputová oblečené na Pohode?V iných denníkoch sa ľudia aspoň niečo dozvedia o tom,ako Kiska klame aj vlastných budúcich stranníkov,ako mu pritom údatne pomáha ten najslušnejsí zo Slovenska Šeliga,alebo tiež Žitňanská po skončení ryžovania v Europarlamente.Všetci sa krútia ako hadi,len aby ho predstavili ako "slušného".Lenže toho z neho neurobí ani najkvalitnejší prací prostriedok.Môj otec zvykol hovorievať,kto oklame raz,bude klamať aj v budúcnosti.Niečo pravdy na tom bude.
69ano96
13.7.2019 07:54 | |
+4 -0
73Milan73- Trochu bude ticho, ma cas rozmyslat, ci pojde s PS-Spolu, ja myslim, ze pojde, len to chce nacasovat. Zaujimave je, ze kolko preslapov mal, a vsetko stichlo, uz len svatoziaru na hlavu a bude dobry anjel.
Winnstone11
13.7.2019 12:06
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Haven33
13.7.2019 02:21 | |
+2 -0
Reagovať
Najviac ma udivuje to, ze vedia ze uz vyhraju volby a pomaly si delia moc. Vedia, ako na cast slovenskeho volica a potom ho "milo" prekvapia. Volici zacnu potom opat nadavat, ako na Kisku. Aj za Kisku by vtedy vela ludi dalo aj zivot a neskor by ho najradsej nakopali do.... Co uz, slovensky volic je slovensky volic.
guilermo
12.7.2019 22:13 | |
+5 -0
Reagovať
vyzeraju jak ruzova farba
aamater
12.7.2019 21:23 | |
+9 -0
Reagovať
Modré trubky čo poviete na tých šašov? Delia si funkcie a ešte ani nevyhrali voľby. To je úbohosť sama o sebe.
animale67
12.7.2019 21:03 | |
+7 -0
Reagovať
Čo tu vyplakávate že budú vládnuť...to akože sa s tým už tetaz zmierujete? Veď ešte nevyhrali voľby, len tie nepodstatné predošlé...a len na nás záleží kto ich vyhrá...už som tu kdesi čítal názor doskutéra že nikdy nevolil Fica ale keď číta ten liberálny hnoj na diskusii tak bude just voliť Fica...
Xxxxo
12.7.2019 20:39
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
kalioskop
12.7.2019 20:02 | |
+9 -0
Reagovať
To bude republika. Prezidentka amatérka, premiér amatér, minister financii politický a finannčný neschopák a tí ostatní ako hovoria bratia Česi " jakbysmet". Z toho Slovenska sa pomaly ale isto stáva krajina neobmedzených možností pre hlupákov a neschopných
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Slovenská mafia: Sýkorovci možno chceli zabiť Kočnera (podcast) Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Čo si myslí o brutálnej vražde?
Bezpečnostný analytik Geršič o hrozivej smrti Violy († 34): Vypátranie vraha je náročnejšie, ako v iných prípadoch
Ženy prišli so zosnulým strýkom vo vreci.
Rodine pre spor s poisťovňou praskli nervy: Na pobočku dotiahli mŕtvolu strýka
V stredu sa prišiel pozrieť na Michela Miklíka vypredaný topoľčiansky zimák.
Vicemajster sveta zažiaril v prvej lige: Miklík si nás všetkých získal
Špeciálny projekt
Kuriéri sú ako decká
Pápež František.
Japonskí aktivisti využijú pápežovu návštevu: Stretnutie s mužom, ktorý strávil 50 rokov v cele smrti?
V období druhej svetovej vojny počas SNP pracovala vo vojenskej záložnej nemocnici v Banskej Bystrici.
Neobyčajný život slovenskej veteránky: Elena (100) pomáhala raneným vojakom aj partizánom
Jake Burton Carpenter podľahol rakovine.
Zomrel jeden z vynálezcov snoubordu: Jake Burton Carpenter († 60) podľahol rakovine
Andrej Sekera (v strede) proti Ottawe nebodoval.
Sekera a Chára asistovali, Halák sedel iba na striedačke
Princ sa vzdal ofi ciálnych povinností. Mal tak urobiť na pokyn kráľovnej Alžbety.
Princ Andrew po škandále s Epsteinom († 66) končí: Pre kamoša pedofila prišiel o kráľovský plat
Claudia Sheinbaumová je primátorkou metropoly Mexika.
Brutálne násilie na ženách: Mesto Mexiko vyhlásilo výnimočný stav
Mali celý život pred sebou.
Smrť krásnej Violy († 34) oživila bolestivé spomienky: Beštiálne vraždy mladých žien, ktoré otriasli Slovenskom
Venus si za svoj výkon medzi čirlíderkami Lakers vyslúžila veľký potlesk.
Foto
Venus ukradla basketbalistom šou: Všetci sa dívali len na slávnu tenistku