Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 13. 11.
Stanislav
6°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
04.07.2019, 20:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Mamička dala dcérke svoj telefón: Batoľa jediným klikom kúpilo... Tak toto je gól

26 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
kercatko
8.7.2019 08:36 | |
+4 -0
Reagovať
Chora digitalna doba, rad by som vedel presne cislo, kolko ludi zabili mobily, najma na cestach . Vratil by som spat 90 roky, najkrajsie roky mojho zivota, resp. detstva, to co sme vsetko my zazili na ulici, na dvore u starych rodicov na prazdninach, to vam ziadny mobil nenahradi...
sickwokmove
8.7.2019 07:49 | |
+1 -0
Reagovať
nakup cez internet a poplatok 70euro? :D :D :D vidim, ze pravne povedomie niektorych potomkov basistov je asi ako nasich obcanov.
kupaliskoChalmova
7.7.2019 13:22 | |
+15 -2
Reagovať
Ani nie tak chytre dieta ako priJbana matka...
jojano1
7.7.2019 10:41 | |
+7 -2
Reagovať
az nato ze to je ako najnovsia informacia min. tyzden. to nemate co informovat? alebo len to co vam schvalia?....
kurukus
6.7.2019 09:11 | |
+45 -2
Reagovať
.. veľmi dobre,,, dať malému dieťaťu do ruky mobil len aby novodobá mamička mala od neho pokoj.. nádhera...
monika_1266
7.7.2019 14:56 | |
+10 -1
zial to je dnesny trend aj na Slovensku ... velmi smutne
dobry.pes
6.7.2019 00:53 | |
+8 -12
Reagovať
dajte deckám mobil, tak vás zruinuje ... a to je to isté, ako keď soplavým kotlebovcom umožníte prístup na diskusiách. Nevedia, kde je sever a mudrujú o politike.
Ramini_Larison
5.7.2019 21:36 | |
+10 -4
Reagovať
V Sýrii sa sa malá hrala s Kalašnikovom.
trollolol
5.7.2019 15:28 | |
+11 -1
Reagovať
tyyy kokoooooos. Co teraz?
Sezerka
5.7.2019 13:31 | |
+46 -1
Reagovať
Nerozumiem dnešnej dobe. Mladé mamičky radšej dajú dieťaťu do ruky mobil, len aby mali pokoj. Koľko krát aj v reštaurácií vidím, ako dieťa “čumí” do mobilu, kým ho ládujú jedlom. Veď to ani nevníma, že čo to vlastne je. Začína škôlku a nevie držať príbor. Nehovorím, tiež som občas bola donútená nechať môjho svišťa nech sa zabaví sama, keď som napríklad varila. Ale radšej som ju posadila za jej malý stolček, dala jej do ruky detské fixky a papier, alebo niečo zaujímavé na hranie.
pepermyntka
5.7.2019 11:54 | |
+36 -1
Reagovať
Aj nabudúce jej daj mobil.dietatu mobil do ruky nepatrí ale hračky.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Ladislav Bašternák
Bašternákovci môžu prísť o luxusné majetky. Čudné prevody preverí súd Aktuality.sk
Kráľovský pár
Tak toto tu ešte nebolo: Španielsky kráľ Filip VI. začal historickú návštevu Kuby
Prezidenti
Putin nevylúčil stretnutie so Zelenským v Kazachstane, má len jednu podmienku
Jurgen Klopp.
Klopp sa na seminári UEFA vyjadril k horúcej téme: Čo si myslí o technológii VAR?
Moderátorka
Foto
Moderátori Diana Hágerová a Roman Juraško to už netaja: Veľká novinka!
Na snímke sprava
Foto
Slovan predĺžil šnúru víťazstiev: S Novými Zámkami to však belasí nemali ľahké
(ilustračné foto).
Autobusár sa pokúsil znásilniť tínedžerku, tá ho dobodala na smrť: Súd rozhodol o jej osude
2019: Vľavo je
Foto
Hugh Grant a Guy Ritchie napodobnili predkov: Ich otcovia slúžili v rovnakej jednotke
(ilustračné foto)
SHMÚ bije na poplach, situácia začína byť vážna: Hrozba pre viaceré okresy Slovenska!
Švédska
Foto
Umelec sa rozhodol namaľovať XXL portrét Grety, kritikom to hneď udrelo do očí: Veď to je...!
Je rozhodnuté: Polášek s Dodigom stratili šancu na postup na turnaji majstrov
girl watching
Foto
Hororový pohľad v Južnej Kórey: Rieka sa sfarbila na červeno
Policajt na túto
Policajt na túto potupu nikdy nezabudne: Ožral sa a na parkete to roztočil celkom nahý