Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 13. 12.
Lucia
1°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
26.06.2019, 14:00 | TOP Čas

Diskusia: Slovenka v 7. mesiaci tehotenstva cestovala vlakom, jazda sa zmenila na zlý sen: To sme až takí sebci?!

515 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Defender
27.7.2019 13:17 | |
+0 -0
Reagovať
Ucitelia a rodicia pri vychove deti zlyhavaju. Zaco chcu dvyhat platy....ved volakedy co ma doma zabudli naucit tak skola suplovala. Dnes? Strasne. A nazor co sa nechala nabuchat..nemas cestovat ...to kde sme...v amerike?
Vasniia
27.6.2019 13:36 | |
+7 -16
Reagovať
Vazena mamicka,nemala to zdute povedat,ze pusti ma,ale milo sa usmiat,pohladkat si brusko a poziadat,usmev vela urobi,Ale ked na neho este aj vyhukla a hned vyhukla jeho mama,bol zbytocny problem .Akcia -reakcia.ATakze tiez sa nema s cim chvalit,Zacali po sebe hucat dedinske sliepky.Aj v horucave vedia mamicky aj v 9 mesiaci v elektricke atd vydrzat,aj nase babky vydrzali,aj ja,A nemusela som si o miesto vynucovat zdutostou.
Defender
27.7.2019 13:12 | |
+0 -0
Kravsky um tu je....
kataldo
27.6.2019 12:50 | |
+3 -19
Reagovať
Je to tak, keď sa človek nechá nabuchať nemehlom, potom trpí ... ja som za mlada tiež nikoho nepúšťal, potom som kúpil auto, takže v podstate sedím stále :)
Vasniia
27.6.2019 13:37 | |
+1 -1
Len ktovie,kde si sedel stale xi xi
Defender
27.7.2019 13:13 | |
+0 -0
Dalsi .....no boha ale vas je na *** vychovanych.
Defender
27.7.2019 13:18 | |
+0 -0
..v base...😂😂
190619
27.6.2019 12:28 | |
+5 -18
Reagovať
No moja pekná tehotná....1. naše babky v 7. mesiaci ešte pracovali v horúčavách na poliach...a nič. 2. odmietla si miesto (tehotné majú prednosť pred staršímy) a tým si si podpísala rozsudok. aj ja by som sa na teba vys..al. a to nie som tínedžer. Tak necestuj tým vlakom....ako spieva Pabera.
Vasniia
27.6.2019 13:38 | |
+2 -12
A este na neho bola drza,cize preto jej miesto neposkytol a nahucalaa nan neho aj jeho matka.V 7 mesiaci nie je nemohuca a chora,Vie chodit,cestovat a?
sinkanzen
27.6.2019 10:39 | |
+3 -8
Reagovať
Dristy ......zase má ten pisálek dobehol a urobil zo mna ovcu......ale klikol som si, máš bod kreten a "vývar" tiez
sinkanzen
27.6.2019 10:50 | |
+8 -15
Ježíši.......však jej sused uvolnil miesto a ona odmieta? Si si mala vystruhat somara z dřeva , nie splodit dieta.......ciry vymyslel tento text
Zlatica.Strieborna
27.6.2019 10:12
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
1soda
27.6.2019 08:39 | |
+30 -3
Reagovať
DOBRE RANO MLADA MAMICKA....bohuzial,takto funguje svet a bude to este horsie. Az sa mi javi,ze filmove prevedenia scifi kde sa pise rok 2020-2080 v niektorych dielach su realita ktora nas tu caka. Reklama ktora na vas vylezie pri pomaly kazdom stiahnuti gati ,boj o kazdy liter vody ci benzinu,dobite mamicky v metre a pod. sceny. A dnes to tu pomalicky zacina. Miliardari starajuci sa len o skupovanie krachujucich statov a zdrojov vody,ceny bytov v nezmysloch.Miesto o zdroj pitnej vody a jeho znecistenie podzemnymi toxinmi z CHZJD sa novy primator stara o zdroj financii ako ludom este viac zdrazit vlastnenie vozidla a ,cely svet prechadza na online system,kde bude jedinec v podstate nonstop pod kontrolou ako prasiatko v chlieviku....a zacina to presne takou vychovou ,kde sebectvo je akoze nastroj na prezitie. Mila mlada mamicka,tiez som bol vychovavany ako pisete a ci by to bola starsia pani,alebo mlada tehotna pani,chora osoba,ci bezne stara zena s nakupom,vstal by som a pustil ju sadnut. Zial,dnes to tak nefunguje a uz ani nebude.Dnes je slusnost,pozdravenie ci usmev na ulici od cudzej osoby skor vynimka.
REAKCIANASPROSTOSTI
27.6.2019 08:34 | |
+34 -6
Reagovať
Vážení diskutujúci,občas sa zapájam do rôznych diskusií a nevychádzam z údivu,koľko je v nás zloby.Sú diskusie,ktoré sa problému dotýkajú inteligentnou a slušnou formou. Viac je však takých,ktoré sú sprosté,drzé,arogantné a vulgárne. Takže som prišla na to,že na takýchto diskusných fórach si chorí ľudia /inak si ich zlobu neviem vysvetliť/ vybíjajú svoju slabosť,úbohosť,nemohúcnosť...,pretože diskutovať sa dá aj na ÚROVNI. Tým,ktorí nevedia čo to znamená, odporúčam slovník cudzích slov.
1soda
27.6.2019 08:54 | |
+11 -2
bohuzial,je to tak,a je to dalsi ukaz pridruzeny dnesnemu svetu a patriaci do kategorie spomenutje v clanku
mupsyM1
27.6.2019 07:00 | |
+26 -3
Reagovať
viete, čo sa mi raz stalo? cestovala som preplneným autobusom, do ktorého nastúpila babka s palicou s cca 1é ročným vnúčikom...uvolnila som jej miesto a ona tam pustila sadnúť vnuka !!!!
mupsyM1
27.6.2019 06:59 | |
+5 -3
Reagovať
viete, čo sa mi raz stalo ? nastúpila do plného autobusu babka s palicou, s približne 10 ročným vnúčikom...keďže nebolo miesto, uvolnila som jej svoje...a ona tam pustila vnúčika !!!!!!
Alex1006
27.6.2019 09:32 | |
+1 -2
Jednorocny uz nebol v kociku??
35_muz
27.6.2019 12:55 | |
+1 -0
Alex1006, pozri si klávesnicu a pochopíš, že 1é je 10 ... Asi toľko k tomu ...
Defender
27.7.2019 13:20 | |
+0 -0
Bezna vec..bohuzial.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Martin Daňo.
Martina Daňa a Rudolfa Vaského zadržala NAKA Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Tabbún bol premiérom, v roku 2019 sa stal prezidentom Alžírska.
Prezidentské voľby v Alžírsku: Z bývalého premiéra je hlava štátu
Po zastrelení dospelých jedincov je šanca na prežitie vlčích mláďat je veľmi malá. Títo chlpáči sú z Roháčov.
Lov zastavili, až keď zabili 35 vlkov: Zo svorky v Chočských vrchoch, zostali len mláďatá, smutné slová odborníčky
Silas Wamangituka (vpravo) potom, ako prestúpil do VfB Stuttgart.
Zmenil si identitu? V Nemecku riešia bizarný prípad mladého futbalistu
Herečka Romana Dang Van
Herečka Romana Dang Van z nového jojkárskeho seriálu: Prečo má zo slovenských kostolov hrôzu
Na snímke železničný vozeň českej dopravnej spoločnosti RegioJet stojí  na nástupišti na Bratislava hl. stanica.
Dobré správy: Od nedele začne na vyťaženej železničnej trase premávať RegioJet
(ilustračné foto)
Francúzsko bičuje prudký vietor s rýchlosťou až 143 km/h: Bez elektriny ostalo 220 000 domácností
Zranený brankár Tucker Tynan sa z ľadu nedokázal postaviť.
Krvavá dráma v zámorí! Brankára zasiahla korčuľa, bojoval o život
Heroín príchadza z Afganistanu a cez Slovensko pokračuje ďalej do Európy.
Polícia rozbila gang obchodníkov s drogami pôsobiaci na štyroch kontinentoch: V Česku obvinili 58 osôb
Manželia Nejedlí sú nerozlučnou dvojicou.
Nejedlá po prevelení manžela na lukratívny flek v Česku: Koniec v Markíze a sťahovanie do Prahy?
Elektrikári mali plné ruky práce.
Nepriaznivé počasie narobilo problémy v Banskobystrickom kraji: Bez prúdu je vyše 10-tisíc odberných miest
Na snímke slovenská biatlonistka Paulína Fialková.
Skvelý výkon Fialkovej v Hochfilzene: Od bronzu ju delili štyri sekundy!
(ilustračné foto).
865
Na Slovensko sa dostávajú nebezpečné nemecké potraviny: Otrasný prípad s plesnivým mäsom