Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 14. 12.
Branislava, Bronislava
0°C  Sneženie  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
30.06.2019, 15:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Trojnásobná mama Jana sa sťažuje na zaujatosť policajtov: Vodičák som neurobila ani na 3. pokus!

361 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
gakisova
1.7.2019 14:32 | |
+10 -0
Reagovať
každý máme schopnosti na niečo iné.Za udržanie svojho života, svojich detí, prípadne úplne nevinného človeka tých 700 € naozaj stojí.
EL-Padre
1.7.2019 14:12 | |
+14 -2
Reagovať
Mal som podobnu skusenost, ako pani v clanku. S odtupom casu priznavam, ze tie moje neuspecne skusky mi nakoniec pomohli aby som dotrenoval to v com som mal rezervy. Teraz mam vodicak uz 6. rok a jazdim bez nehody a bez pokuty. Dovolim si tvrdit ze je zomna po tejto neprijemnej skusenosti z autoskoly lepsi vodic ako mnoho tych co spravili na prvykrat a to som spravil az na piaty pokus. Moje chyby pri skuskach boli zavazne ale aj menej zavazne. Kazda nespravena jazda vas psychicky zdepta takze na kazdej dalsej jazde mat vzdy vacsi stres. Ja som nespravil kvoli : 1. nevedel som jednu vec z pocinnej vybavy ked policaj kladol ustne otazky po odjazdeni cviciska 2. prekrocil som rychlost o 5 km\h 3. nedanie prednosti v jazde (velmi vazna chyba to priznavam) 4. Zaplatil som si uplne novy kurz ale v strese som nepresiel dobre ani cvicisko! 5. Povedal som si ze uz nemam co statrit. Nejako sa mi podarilo zbavit stresu a konecne som spravil vodicak!!! Cize ludia ktoy hejtia tych co nespravili vodicak na prvykrat tak chapem vas a vase predsudky a obavy voci nam co chodime xkrat na skusky. Pochopte vsak, ze castokrat je za neuspesnou skouskou neprimerany stres a ziak co jazdil v autoskole dobre moze na skuske zabudnut aj to ako sa vola ak je pod Tlakom. Drzim palce kazdemu kto robi autoskolu a hlavne nestresujte lebo vas to moze stat kopec penazi a v tom horsom pripade aj zdravie...
l.sun
1.7.2019 13:56 | |
+15 -2
Reagovať
Milá Janka,ak na to memáš nechaj to tak,ohrozíš svoje deti,ostatných účastníkov cestnej premávky,alebo je ešte jedná možnosť,jazdiť čo najviac z manželom na aute a sledovať a povedať mu čo by si robila ty,ale nezastaviť na stopke,hotová katastrófa,prajem Ti aby si to zvládla aj na štvrtý pokus,možno bude z Teba tá najlepšia vodička na naších cestách,veľa šťastia.
bugmenot2
1.7.2019 13:50 | |
+3 -2
Reagovať
Pani mala smolu, ak si zrekapituluje že vhodili 700 EUR a nemá žiadne lajstro. No takých 40% vodičov na cestách by si zaslúžili presne takýto prístup, lebo nestačí že poznáš značky, akotak vieš ovládať vozidlo (možno aj na 100%;), ty nesmieš byť na cestách nebezpečná pre seba, a hlavne ani pre iných účastníkov cestnej premávky. Poďakuj sa aj za svoje deti, že ich zatiaľ nemôžeš voziť. Dobre ťa odhadli, že zatiaľ nemôžeš byť naostro vypustená. Možno má na tomto výsledku nemalú vinu aj chváliaci školiteľ. Neviem, či sa ešte vyskytujú hajzlíci ako v minulosti, kedy na drahých jazdách ktorých bolo beztak málo, sa nechali žiakmi zaviezť niekam na svoje vybavovačky, a žiak sa ocitol v úlohe rozvážajúceho taxikára, kedy polovicu čas prestál čakajúci sám v odparkovanom vozidle.
slecnadashwoodova
1.7.2019 13:19 | |
+28 -2
Reagovať
pri vsetkej ucte, o jednu nebezpecnu "vodicku" menej na cestach, co vlastne reklamuje? nerozumiem celkom.
tmnt
1.7.2019 13:18 | |
+11 -1
Reagovať
Pica neni ani prva ani posledna co neurobila vodicak a este sa stazuje vyhazduju policajti aj za mensie priestupky ako napr.nezaparkovane auto medzi ciarami a ona sa ide urazat ze ju pravom vyhodili chudiatko vsak v realnom jazedni by skantrila seba v lepsom pripade a nedaj boh este niekoho. Vela ľudom by mali pobrat vodičský
chocholousek-docent
1.7.2019 11:55 | |
+27 -2
Reagovať
Testy na plny pocet, nabiflovat sa to dokaze prakticky kazdy. Takato jej podobna co vyvadzala na plnom parkovisku... Pani by mala mat trocha sebareflexie. Mam v aute komisarku a nezastavim na stopke???
Alpacream
1.7.2019 13:09 | |
+12 -4
takto sa u nas robia vysoke skoly - studenti sa nabifluju teoriu od - do. Akonahle vsak pridu do praxe, vsetka teoria pada, ostava iba pycha zo ziskaneho titulu a vygumovana hlava.
verholka
1.7.2019 14:59
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Hehewuti
1.7.2019 11:34 | |
+36 -1
Reagovať
Zastaviť na jasnú zelenú a naopak, nezastaviť na stopke je dosť dobrý dôvod na vyhodenie zo skuskyskúšky resp. jej nespravenie. Moja známa robila skúšky na druhy pokus lebo sa šuchla i kužel pri slalome... Takže áno, madam. Oprávnene vám odmietli dať vodičák
Afrodita910
1.7.2019 11:20 | |
+19 -2
Reagovať
Akoze kopa ludi nespravi vodicak na.prvy krat .... vratane mna co si platim vod9cak 2krat, tiez mam dve deti a to o mne maju tiez pisat na nete :D ? Ked raz spravila chybu tak ju vyhodili a tak to ma byt.... vodicak maju mat ty co vedia soferovat nie ti co im ho treba, kazdemu ho treba co.si robi vodicak ... myslim ze vserko bola.chyba to ze nevie na svetelnej krizovatke kedy ma zelenu a chce vodicak je smiesne ..... a ze nevie kam sa ma zaradit aby vysla z kruhacu detto ...... a nezaatavenie na stopku je uz priestupok .... tiez si paltim druhy krat zato ze som neodbocila po hlavnej ale isla.rovno .... mas ist po hlavnej alebo.rovno ak ti nepovedia inak ked nevies ako ide cesta nemas co robit ma ceste ..... zly vodic za volantom neohrozuje len seba ale.aj vsetkych ostatnych
Turbo100
1.7.2019 11:03 | |
+24 -8
Reagovať
Hmm. Dúfam že vodičák ani nedostane.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Predseda Smeru-SD Robert Fico
Týždeň vo svetových médiách: Opozícii trestné stíhanie Fica nepomôže Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Bez elektriny bolo vyše 20 000 ľudí (ilustračné foto).
Islandom sa prehnala snehová víchrica: Bola najprudšia za posledných 40 rokov
O zážitok z jazdy sa postarajú osobný šofér a čašník.
Foto
Interiér taxíka vás prekvapí: Najmenší džin bar
Blondínka sa chce postaviť na vlastné nohy.
Dominika Gottová po návrate do Čiech: Pomoc od macochy Ivany odmieta
Peter Pelech s úzkosťou pozerá na ruinu, kde kedysi býval a vyrastal.
Peter sa ťažko zmieruje so stratou starkej Emílie: V tom vyhorenom byte bola milovaná babka
Šporar skóroval aj proti Brage.
Šporar prehovoril o odchode do zahraničia: Drsný odkaz fanúšikom Slovana
Počas nadchádzajúcich sviatkov si chce najmä oddýchnuť, byť s rodinou a dobre sa najesť.
Alexander Bárta chystá nový seriál: O úlohe sa radil aj s Dominikou Cibulkovou
Fico reaguje na Kaliňákovu demisiu.
Expremiér obvinený z extrémizmu: Fica bude obhajovať Kaliňák
Traktor ťahal kamión, radlicu mal naplnenú snehom proti prevráteniu sa.
Foto
Husté sneženie zatvorilo horské priechody: Traktor zápasil s kamiónom
Kolos na ceste sprevádzali policajti.
Foto
Hotové manévre! Takmer 400-tonová búracia mašina sa valila z Kladna do Prešova
Americký prezident Donald Trump.
Trump opäť mieri na súd: Chce chrániť svoje bankové záznamy
Na Antarktíde sa skrývajú pod ľadovcom rokliny.
Foto
Roklina pod Denmanovým ľadovcom siaha 3 500 m pod úroveň mora: Najhlbšie miesto na pevnine je na Antarktíde
Greta Thunberg na protestoch v Turíne
Greta vyzvala Talianov na boj: V Turíne kritizovala dospelákov