Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 23. 8.
Filip
26°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
26.06.2019, 09:20 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Hororový koníček Martina obvineného z vraždy na diskotéke: Šialené zábery so zbraňou!

144 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
gentof
27.6.2019 07:50 | |
+2 -0
Reagovať
Nie som za povoľenie zbraní a ani by som zbraň nechcel. Tu sa ale ukazuje že, kto opravdu chce si zbraň zohnať dokáže a robia to hlavne čudáci s ktorých poniektorí aj niečo vyvedú.
vanns
27.6.2019 05:30 | |
+4 -2
Reagovať
U nás v práci sme tiež raz mali prípad, že mladému chalanovi, ľudovo povedané, preskočilo. Po maturite cez prázdniny u nás brigádoval a v októbri nastúpil na vysokú školu. Niekedy na jar došli jeho rodičia, že má zdravotné problémy, školu prerušil, ale v septembri chce pokračovať, či by nemohol u nás zase brigádovať. No a nakoľko u neho prepukli psychické problémy, tak z neho bol úplne niekto iný. Nebol schopný ani najjednoduchších prác. Napr. postrácal doklady, a mal z toho srandu, pred riaditeľom ale všetko chápal a veľmi premyslene klamal. Trvalo istý čas, kým všetci pochopili, že patrí na liečenie, lebo ešte aj praktický lekár dlho vzdoroval priznať psychickú poruchu. Takže s čudákmi je veľký problém, veľakrát neriešiteľný.
ivanko42lv
26.6.2019 19:25 | |
+1 -2
Reagovať
Po vzore Juhasza, konal v nepríčetnosti, dostane symbolicky trest, poučí sa chudacisko a bude viesť normálny slušný život. Odpad tento štát. RIP
Anonymný nick
27.6.2019 01:21 | |
+2 -5
Ti mladi ho na 100percent provokovali zosmiesnovali mozno ho aj napadli nebolo to len tak ze chalan prisiel a zacal palit podla mna si o to koledovali svojim jednanim s nim ktovie ci nema nejaku diagnozu a oni mu to dali pocitit
s9mtu
26.6.2019 16:32 | |
+13 -3
Reagovať
hororový konicek ? 😂😂😂 spojit nespojitelne moze len novy cas. s tejto diskusie odchadzam.
ratataj198270
26.6.2019 15:24 | |
+10 -20
Reagovať
Kotlebák,tí milujú uniformy.
Johnwain
26.6.2019 14:49 | |
+13 -3
Reagovať
Išlo o humorné videá typu čierni baróni,profesionáli
maxbrain
26.6.2019 13:51 | |
+17 -11
Reagovať
Kreten vymlety...
radovan14
26.6.2019 13:31 | |
+26 -12
Reagovať
Kto nosí neustále pri sebe zbraň nie je celkom v poho a určite sa do nejakého konfliktu dostane
666444
26.6.2019 13:37 | |
+26 -4
Ved on si bol pre ňu, nemal pri sebe.
molon.labe
26.6.2019 19:43 | |
+5 -2
článok je o tom, že niekto z nelegálnej zbrane strieľal do ľudí a ty napíšeš že nieje v poriadku ak niekto nosí neustále so sebou zbraň?vzhľadom ku okolnostiam je to dosť divné, nemyslíš? ja som si ZP rozšíril na nosenie po tom, čo v práci dobodali kolegu, teraz čítam že niekto strieľal do ľudí a takže ak nechám tú zbraň doma, nehrozí mi nič? zvláštny názor...
Anonymný nick
27.6.2019 01:24 | |
+2 -1
zbran ti dava vyhodu ze ak ti hrozi ze ta napadnu nemusis sa bat ze ked bdues utekat ci ta doberhnu s nou riesis len ci sa ti nezasekne ak ju pouzijes inak mohol ich do noch strielat to je fakt pokial ho napadli ale zas ked on ma nejaku diagnozu tak to tazko takemu rozmyslat ja si myslim ze ho vyprovokovali ze ho tak na 100percent zacali zosmiesnovat ze je na hlavu atd.mozno ho aj udreli bezdovodne co ty vies a ked je on nejaky KUBO tak potom sa niet comu cudovat ze sa branil ako sa branil
zdenkabielikova
26.6.2019 13:26 | |
+26 -14
Reagovať
A čo obete, akí boli chlapci v skutočnosti ???
666444
26.6.2019 13:40 | |
+10 -12
Teraz len najlepší, aspon sa nieco dozvieme, ked jeden prezil.
staramama45
26.6.2019 12:38 | |
+33 -20
Reagovať
Skoda ze nesiel do Bonaparte za Bastrnakom, Ficom a Kocnerom, spravodlivosti by bolo hned ucinene aj Bajpas opraveny.
Anonymný nick
27.6.2019 01:28 | |
+0 -1
Fico ma ochranku a urcite aj nepriestrelne skla na oknach neboj sa Fico vie ze ho chce vela ludi vidiet mrtveho za to zlo co napachal narodu
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Robert Fico
Ako Fico, Kaliňák a Gašpar používali Kočnera proti novinárom (podcast) Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Redaktorke Nového
Nový Čas otestoval prijímací pohovor do Zboru väzenskej a justičnej stráže: Toto musí zvládnuť budúci bachár
Víťazky dvoch
Foto
Slováci si vybrali dve najkrajšie baby: Veronika je kráľovnou selfíčok, Monika má telo bohyne!
(ilustračné foto)
Obchodná vojna graduje: Čína ohlásila odvetné clá na tovary v astronomickej hodnote
Porotkyňou tohto
Peštová si vyberie nasledovníčky: Pri voľbe novej modelingovej hviezdy zaváži aj nový fenomén
Jevgenij Kuznecov
IIHF suspendovala Rusa Kuznecova: Štvorročná stopka za kokaín
Monika Jankovská.
Politici reagujú na zaistenie mobilu tajomníčky Jankovskej: Baránik si nedával servítku pred ústa
Man in the
Grék zastrelil dvoch susedov: Vytočiť ho malo to, ako zaparkovali
Róbert Mak.
Ruské médiá v tom majú jasno: Mak mieri do anglickej Premier League
Confident
Foto
Dievčatko sa stalo hviezdou internetu: Keď rodičia uvideli, ako prišla domov zo školy, nemohli sa prestať smiať
Na nulovú
Lučenec má unikátnu 0-eurovku: Ľudia pre ňu dokonca nocovali na stoličkách
Na snímke dočasne
Citlivá téma u Kozákovcov: S otcom sa o Stochovi nikdy baviť nebudeme
Béla Bugár (60)
Dohodli sa: Most-Híd a Maďarská kresťanskodemokratická aliancia pôjdu do volieb spoločne