Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 23. 8.
Filip
19°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.06.2019, 21:20 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Princ George zmenil svojej sexi učiteľke život: Aha, s kým sa zasnúbila pôvabná blondínka

12 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
sickwokmove
25.6.2019 11:54 | |
+17 -2
Reagovať
Tridsaťjedenročná Lucy je veľmi osvietená mladá kantorka, ktorá vedie s malými deťmi hodiny vonkajšej výučby a tiež rozvoj všímavosti - plného prežívania prítomného okamihu. Prepacte, ale co ich to kurva uci akoze za picoviny? plne prezivanie pritomneho okamihu? to treba niekoho ucit? zjavne treba vojnu aby nebolo co zrat a kde spat aby si ludia uvedomili, ze mat byvanie, kamaratov a rodinu bohate ku stastiu staci. Ja by som male princiatko poslal do Iraku nech si vyskusa ako sa dari obycajnym detom v krajine ktoru bombardoval ich ocko a stryko.
tousta
25.6.2019 13:05 | |
+3 -2
hehe, paci sa mi ked niekto z krajiny, kde skolstvo je mozno na predposlednom zaujmovom mieste kritizuje pedagogiku pre deti kralovskeho paru :-D.
sickwokmove
25.6.2019 13:58 | |
+4 -0
paci sa mi, ze niekto z tej istej krajiny sa tvari, ze on nie je obcanom tejto krajiny, ale za to neda ziaden dovod na to aby som pouvazoval o svojich vyhlaseniach. To co si splodil je prozapadny drist. Pedagogika pre deti kralovske deti by mala zacat tym, ze ho prihlasis na vojensku akademiu a z vysky 3km bude riesit ekonomicke zaujmy USA tak ako jeho otec vsak? Ale to, ze jeho dedo riesi zadery na prstoch ruk pocas oficialnych oslav uz etikete neprekaza. Tolko k spravaniu sa tohto slachtickeho rodu. Mimochodom tym si chcel naznacit, ze mi obycajni ludia nemame pravo na nazor?
sickwokmove
25.6.2019 14:03 | |
+2 -0
tu mame exmplarnu ukazku tej perfektnej britskej etikety: https://www.thestar.com/news/gta/2014/05/24/prince_charles_faux_pas_not_so_faux_dimanno.ht­ml
gewenducha
25.6.2019 09:26 | |
+6 -1
Reagovať
kantorka... nuz ide to s vami dolu vodou ako vzdy.
kritik72
25.6.2019 07:18 | |
+28 -1
Reagovať
Sexi učiteľkou??? Vám naozaj práši na tie hlavy!!! To čo za nadržanca píše tieto články???
zenysubohyne
25.6.2019 19:25 | |
+0 -0
Presne. Ale pre pisalkov NC je sexi každá. Netvrdím , že je škaredá, ale sexi?
VladoMol
25.6.2019 05:46 | |
+13 -8
Reagovať
CHODTE UZ DO PICZE Z CELOU PRIDRBANOU FAMILIOU!! NIKOHO TO NEZAUJIMA VY MEDIALNE HOVNAAA!!🖕🏻🖕🏻UBOZIACI CO LEN KOPIRUJU CLANKY
Blanche
25.6.2019 00:24 | |
+31 -4
Reagovať
Ludia, čo znamena vyraz " velmi osvietena " mlada učitelka ... ?? :D Inak ale zaujimave predmety uči ..
Romankokolmanko
24.6.2019 22:17 | |
+20 -22
Reagovať
Debilita.. zidacka čvarga..⛏️🍓🕛✡️😁
Olijanka
24.6.2019 21:34 | |
+43 -9
Reagovať
Charlotte cista prababka
Blanche
25.6.2019 00:25 | |
+8 -12
Ale je zlata :) no moja neterka Karoline sa zase podoba na Charlotte,ale že fest ..
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Najbohatšia
Miliónová kauza elektrárne: Bývalým štátnym manažérom zrušili obvinenia Aktuality.sk
Ruský prezident
Rusko rokuje o výmene zadržaných: Prepustia ukrajinských námorníkov?
Krvavý rituál
Tragický koniec bitky v Rakúsku: Afganský utečenec († 20) zomrel po bodnutí nožom
Hráči Slovana
Foto
Famózny výkon Belasých: Slovan v závere šokoval PAOK Solún
(ilustračné foto).
Zásah hasičov v Bratislave: V byte na 10. poschodí vypukol požiar
Hráči Slovana
Foto
Horúce chvíle na Tehelnom poli: Na trávnik vbehla sporo odetá fanúšička
Prezident Jair
Brazílsky prezident neudržal nervy na uzde: Neuveriteľné, čo sa píše v novinách
Taliansky
Taliansky prezident dal stranám viac času na zostavenie vlády: Rozhodnutie padne v utorok
Ilustračné foto
Olympiáda plná luxusu: VIP vstupenky za astronomickú sumu
Líder ruskej
Moskovský súd odmietol predĺženie jeho trestu: Navaľného v piatok prepustia
Amazonský prales
Foto
Amnesty International: Za požiare v Amazonskom pralese môže brazílska vláda
Američan
Najrýchlejší muž súčasnosti si pekne zavaril: Vynechal dopingové skúšky
Záchranári
Aktualizované Foto
Búrky s bleskami na poľskej strane Tatier si vyžiadali 4 obete: Prvé správy o Slovákoch