Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 5. 12.
Oto
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.06.2019, 19:00 | Tip od Vás | Vaše horúce tipy

Diskusia: Moderátorka Hágerová ukázala pravú tvár: Reakcie matiek na seba nenechali dlho čakať

17 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jankab73
25.6.2019 12:15 | |
+5 -6
Reagovať
.....predstavte si ju ako rano o 5-tej k a d í na WC..............prečo nepridali takú fotku...všetkých nás to zaujíma......co je na prispevku zle..... je demokracia alebo neni
rudychnebrat
24.6.2019 22:52 | |
+9 -22
Reagovať
Skutočne pekná žena, len prečo CHOBOT Juraško...???!!!
ZIatica.Strieborna
25.6.2019 05:51 | |
+8 -9
lebo ty si nestal za fajku dymu
Makulienka222
25.6.2019 07:04 | |
+6 -7
Zlatica bingooooo☝️😂😂😂! Jurasko je fantasticky clovek...milujem ho!0
PIMP989
24.6.2019 20:37 | |
+21 -9
Reagovať
Ktovie, kedy sa ukáže bez make-upu Juraško.
HorstSS
24.6.2019 19:45 | |
+49 -8
Reagovať
Keď vidím tieto známe osobnosti bez make-upu, tak som rád že moja manželka je prirodzene krásna a som na ňu hrdý.
XXSXSM
24.6.2019 20:09
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
HorstSS
24.6.2019 20:23 | |
+38 -6
Aj keby bola krásna len pre mňa (čo nie je, nakoľko veľa krát musím krotiť chlapcov z okolia) tak som rád že ju mám a že mi porodila 2 krásne deti. hawk
XXSXSM
24.6.2019 20:28
trebato
24.6.2019 21:27 | |
+22 -5
XXSXSM bohužial ani ty nič mimoriadne nepíšeš ako vždy vo všetkom hladaš niečo negatívne,si taka chuderka a myslim že nie len pre mňa!!!!
ZIatica.Strieborna
25.6.2019 05:52 | |
+5 -13
boze horstSS ,ktora sa uz len ulakomila na nedorasteneho 170cm a este k tomu SS
HorstSS
25.6.2019 10:05 | |
+7 -1
Dráha Zlatica, si predstav, že v civilizovanej spoločnosti existujú ľudia, ktorí si nezakladajú na tom, kto má akú výšku, alebo vzhľad. Len pre tvoju info, moja manželka má 161cm a celkovo k sebe ladíme. Mimochodom, tento nick mám asi 11 rokov. To boli časy pred kotlebom a vtedy si ty a ani drvivá väčšina ľudí nevedela čo je to fašizmus. To je fenomén posledných rokov. SS znamenalo SuperSport. Vtedy som začínal ako aktívny pretekár v zahraničí. Nemá to nič s fašizmom spoločné. Oslovil som ťa Zlatica ale aj tak viem, že si len obyčajný chudák, bez priateľov, priateľky a preto vypĺňaš prázdnotu trollovaním na novom čase. Je mi ťa ľúto a prajem ti aby si našiel aj ty v živote šťastie.
Marfia
24.6.2019 19:44 | |
+36 -8
Reagovať
"Milujem" tie fotky, kde nase "celebrity" vojdu do vytahu, vytiahnu mobil a odfotia sa, ako uzasne vyzeraju.... A predstavujem si co tomu predchadza. Uz nevedia ako zaujat na svojich FB strankach a akurat doma nemaju co na praci, tak preco neurobit par fotiek vo vytahu? Doma sa pred zrkadlom ucesu, zakryju vsetky nedostatky, cvicia pozy, potom nastupia do vytahu, vytiahnu mobil, nastyluju sa, urobia XY zaberov, vratia sa domov, pozru vsetky zabery a vyberu jeden, ktory zverejnia s komentarom, ako uplne nahodou sa odfotili a aka uzasna fotka to bola :)))))
malavila77
24.6.2019 19:41 | |
+28 -24
Reagovať
Diana má pekné črty tváre takže aj bez mejkapu vyzerá výborne a má krásne vlasy
Marfia
24.6.2019 19:36 | |
+17 -10
Reagovať
Ono to je tak, ze rovnako fotky z makeupom mozu byt otrasne, ako aj fotky bez makeupu mozu byt uzasne. Urcite si aj z tych fotiek kde je akoze prirodzena vyberala, aby an nich vyzerala najlepsie.
felicitee
24.6.2019 19:19 | |
+34 -18
Reagovať
bez makeupu je tuctová, hmm takže máme veľa krások iba vďaka dokonalému makeupu?
XXSXSM
24.6.2019 19:07
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Smeráci Ladislav Kamenický, Juraj Blanár a Róbert Madej
Súhlasíme s Ficom, tvrdia smeráci po obvinení šéfa strany z podpory extrémizmu Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Fín Joona Jääskeläinen (vľavo) sa postaral o pekný moment zápasu.
Mladý Fín to dal na Ovečkina: Barani vďaka nemu vyhrali zápas
Petra láka život v zahraničí.
Dokonalé Vianoce a Silvester podľa Petra Kočiša? Alkohol neprichádza do úvahy
Kokaín bol uložený v 60 balíkoch.
Najväčšia poľská protidrogová akcia za desiatky rokov: Zmarili obchod s kokaínom za 467 miliónov eur
Nezabudnite sa poponáhľať. Limitovaný počet 66 permanentiek za vianočnú cenu 24 € dostanete len do 24. decembra 2019!
PR článok
Hľadáte perfektný darček? Darujte svojim blízkym pod stromček permanentku na Folklórny festival Východná 2020
(ilustračné foto)
Násilie v Kamerune: Militanti z Boko Haram uniesli 21 civilistov
Viete o koho ide?
Foto
Štýlový už zamlada: Spoznávate na fotke hviezdu Oteckov?
Kailee McMullen zavraždil vlastný otec.
Otec usmrtil dcéru († 22) výstrelom do tváre: Z SMS, ktorú mu napísala 3 mesiace pred tým, vás strasie
Dobré fondy EÚ - obnova vozového parku električiek v Bratislave
Peter Sagan vlastní sedem zelených dresov z Tour de France.
Foto
Chystá sa slovenský cyklista zavesiť bicykel? Sagan o možnom konci kariéry
Islamskí novinári sa snažia podporiť svojich kolegov.
Islamskí fanatici protestujú proti známemu denníku: Šéfredaktora žiadajú obesiť
Slovenská plavkyňa Andrea Podmaníková.
Slovákom sa v Glasgowe nedarí, ďalej postúpila iba Podmaníková
Žena bojuje so zákernou chorobou.
Mamička tvrdí, že jej život zachránili silikóny: Nález v sprche všetko zmenil