Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 7. 12.
Ambróz
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.06.2019, 17:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Muž vzal psíka na poslednú prechádzku: Keď si prečítate, čo nasledovalo, bude vám do plaču

11 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Baculka5
20.6.2019 21:28 | |
+23 -7
Reagovať
Už som si to prežila a viem aké to je,je to už niekoľko rokov ale keď si spomeniem na predošlých mojich psíkov tak stále plačem,aj teraz ako som to čítala ,je mi to veľmi ľúto.
Dobre.uz.boIo
20.6.2019 21:43
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
bubu282
21.6.2019 09:14 | |
+13 -9
ignorant
zvedavy32
20.6.2019 18:11 | |
+64 -4
Reagovať
viem, čo to znamená, musieť nechať utratiť psíka. Zažil som to s mojou fenkou vlčiakom po 14 rokoch a keby som vedel, že dostanem pokutu, aj tak to pre neho urobím...
evelyn0123
20.6.2019 18:05 | |
+36 -11
Reagovať
Pisateľ, ktorý si myslí, že je novinár, by mohol už konečne vedieť, že sústrasť sa neželá, ale vyslovuje, vyjadruje. Na každej takejto diskusii sú takéto upozornenia stále dokola a niekto si to nie a nie zapamätať...
all_just_fake
20.6.2019 17:48 | |
+22 -64
Reagovať
Čo nasledovalo, bude mi do plaču? Je mi do plaču, ale z nekritického "poľudšťovania" domácich miláčikov, ktoré nadobúda pomaly už apokalyptické rozmery. A to sem píšem ako psíčkar mimochodom. Predpisy snáď platia pre všetkých. Neviem, čo majiteľ očakával. Že sa teraz preňho zmenia predpisy a prispôsobia sa jeho súkromnej rozlúčke so psom? To sa ako nedalo spakovať psa aj s vozíkom a flexibilne zmeniť miesto poslednej prechádzky na nejaké také, kde tieto obmedzenia neplatia, trebárs pre pánakráľa nejaký park alebo čo? Psovi by to bolo bývalo panečky tak srdečne jedno, jemu sa ráta v prvom rade to že je so svojím pánom a vôbec nerieši že kde, rozlúčka by bola prebehla dôstojne, a páníček by nám tu teraz nemusel predvádzať svoje verejné melodramatické depky len preto, že on si durne postavil hlavu.
adiskala
20.6.2019 17:39 | |
+46 -10
Reagovať
toho priblbleho uradnicka mali dat na tabulu v meste ze IDIOT ROKA
hajzlik
30.6.2019 13:54 | |
+3 -10
A teba hneď vedľa neho, alebo ešte rovno nad. Nalpa jednoduchá.
20WEST
20.6.2019 17:28 | |
+83 -10
Reagovať
Mam 15 ročnu sučku minimaltezaka Mišku,Je bez zubov,nepočuje a ma zeleny zakal,zatial ešte vidi.Velmi sa obavam jej konca,traumu z toho budem mat naisto roky.Kto nema psika nepochopi
Dobre.uz.boIo
20.6.2019 21:44
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
cat1
22.8.2019 14:50 | |
+3 -0
Ja som mackarka a trpela som rovnako, ked bolo treba utratit nasho milovaneho Garfielda a neskor Lisu. Boli to fantasticke macky, hlavne Garfield.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Predseda Smeru-SD Robert Fico (vľavo) a predseda vlády Peter Pellegrini (vpravo)
Fico sa prvýkrát od obvinenia ukáže na verejnosti. Ale len pred straníkmi Aktuality.sk
Svitko sa do Saudskej  Arábie vyberie na  konci decembra.
Svitko ide na ďalšiu Rely Dakar: Čakajú ho brutálne teplotné rozdiely!
Do hry môže zásadným  spôsobom vstúpiť prezident Andrej Kiska.
Exprezident Kiska zúri po obvinení z daňového podvodu: Fico vie vždy vopred, čo polícia robí
Nešťastie Prešovčanmi otriaslo.
Prešovom otriasla obrovská tragédia: Ľudia ukázali solidaritu, ponúkajú oblečenie aj bývanie
Maskovaní teroristi boli členmi skupiny nadšencov bojových umení
V poľskej škole bolo neohlásené cvičenie proti teroristom: Deti od strachu vyskakovali z okna
Líder centristického Demokratického hnutia (MoDem) Francois Bayrou.
Bayrou má problém: Čelí obvineniu zo sprenevery prostriedkov Európskeho parlamentu
Uchádzač o nomináciu demokratov na prezidenta Spojených štátov Joe Biden.
Biden čelí v USA kritike: Pustil sa do sporu s voličom a uf... povedal, čo nemal
Anna a Damian akoby svojim slávnym rodičom z oka vypadli.
Foto
Dcéra Borisa Beckera a syn Liz Hurley rodičov nezaprú: Dvojníci naopak
Z námestia sa krátko predtým stiahli Iránom podporované polovojenské jednotky.
V Bagdade prišlo o život najmenej 15 ľudí: Útočníci spustili paľbu z idúcich áut
Demonštranti požadujú zmeny vo vedení krajiny.
Foto
Neutíchajúce protesty v Alžírsku: Žiadajú zrušenie prezidentských volieb
Jeho telo niekoľko hodín predtým doviezlo z Británie lietadlo.
Páchateľa útoku z Londýna pochovali v Kašmíre: Jeho telo priviezlo lietadlo
(lustračné foto)
Česko sa vyhrážok Washingtonu nebojí: Od digitálnej dane neplánuje ustúpiť
Zachránený psík bol v opatere riaditeľky ZŠ Mukačevská.
Foto
Prežil výbuch plynu aj požiar: Hasiči zachránili život psíkovi z prešovského paneláku smrti