Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 14. 12.
Branislava, Bronislava
7°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.06.2019, 07:30 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Madonna sa chce stretnúť s pápežom Františkom: Po bizarnom vyhlásení speváčky by neveril vlastným ušiam

54 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
dobry.pes
28.6.2019 01:40 | |
+2 -0
Reagovať
že čo by jej odpovedal Ježiš ? ...ale veď v Biblii je zopár príkladov, ako Ježiš odpovedel pokrytcom, hriešnikom, alebo zákonníkom, ktorí sa ho snažili nachytať... Ježišovi dokonca aj jeho učeníci vytýkali, že sa rozpráva s hriešnikmi, či neviestkami... na to im jasne odpovedal "nech hodí prvý kameň, kto je bez viny"
smartikon
20.6.2019 23:13 | |
+6 -1
Reagovať
Ona je uz tak vymetena ze zo seba robi svaticu a tu naj.Za to ze ma milionysi mysli ze moze vse.Ked sa ona stretne s papezom,tak mna potom je v ne.Ona je chory clovek.Dufam ze k nemu pride zo zalep.jednym okom a oblecena jak monstrum.Jej ta kabala uz nacisto vymetla rozum aky mala.Spieva falosne a pod uroven a kle ludi.Uz ju neuznavam.Staroba je strasna vec pre znamych ludi.U nej obvzlast.Ona uz spadla s piedestalu Madonna kralovna.Ne.a byt zac
visitorba
19.6.2019 12:42 | |
+10 -4
Reagovať
a v prípade prijatia, nech zabudne na nejaké feministické, či LGBT alebo genderistické výlevy "slobody myslenia a konania ženy", aj v prípade potratov, inak sa strápni, p. František jej to slušne a s úsmevom pripomenie a vypoklonkuje ju...
milano123
19.6.2019 15:31 | |
+4 -10
To si myslia len taký primitivy ako si ty .
visitorba
19.6.2019 12:35 | |
+12 -3
Reagovať
najprv by som jej (ako katolíčke, hoci praktizuje židovskú kabalu, a deti mala v katolíckych školách) ročné pokánie (modlitba, pôst, mlčanlivosť) - a potom by som ju snáď prijal...žena má zrejme výčitky svedomia, čo všetko (posmešky, urážky) za tie roky povyvádzala posledným 3 pápežom, hlavne JP II...mimochodom, JP II. bol pohoršený jej "umeleckým" menom "Madonna", ktorý patri jedine Panne Márii, ktoré si drzo uzurpovala - a ona sa správala všelijako, len nie ako Panna Mária...
visitorba
19.6.2019 12:38 | |
+4 -3
add: ona musí najprv urobiť "metanoiu", a potom sa môže stretnúť s pápežom...
jamur
19.6.2019 14:40 | |
+8 -1
no sotva ma vycitky, ked takto provokuje
sickwokmove
19.6.2019 11:06
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
felicitee
19.6.2019 10:29 | |
+9 -2
Reagovať
Jasné, že môže a to každý človek, nielen žena, lebo máme slobodnú vôľu a tak nám nič neostáva, len sa rozhodovať. Najlepšie by bolo správne a dobre-lenže práve to , čo je dobré, chápe každý po svojom. Vo vesmíre, v ktorom, žijeme, fungujú však zákony a zákonitosti, ktoré keď ignorujeme, tak si škodíme. Každý vie, že keď skočí z okna 12 poschodia, tak asi nebude len tak poletovať, lebo pôsobí zákon tiaže. Ani natretý chlieb nebuda padať smerom nahor, ale zákonite padne na podlahu a ešte aj na maslovú stranu:-)Aj prírodné zákony ľudia sledovali odpradávna-aj teraz prírodné zákony, aby sa im v živote darilo, aby bola úroda..a vedeli aj to, že ako sa z hory volá, tak sa z hory ozýva...čo dávame, to dostávame..haha, to na úvod.... Ale môžeme aj všetko ignorovať, a je to jedno-aj tak prídu dôsledky, tak už podľa toho by sme mohli posledovať, či robíme dobre alebo nie.Ovocie príde-sladke, či trpké v podobe chorôb. Keď chceme byť zdraví, tak so svojim telom treba zaobchádzať s porozumením, bez ohľadu na to, či je to niekde napísané, veď kto nám to má nariadiť? Či už je žena v nejakom náboženstve alebo nie, treba počúvať aj zdravý rozum-aj lekárov, lebo pri potratoch ide o zásah do organizmu, ktorý často prináša neplodnosť a potom nešťastie a smútok. Z duchovného hľadiska je toho viac, čo nevidíme, ale napriek tomu sa to deje. Tak robme si čo len chceme....a potom zbierajme plody svojich rozhodnutí a konania...je to jedno, či sme veriaci alebo ateisti, lebo je to vesmírny zákon, ktorý nerobí výnimky....
24pub
19.6.2019 10:00
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
felicitee
19.6.2019 10:30 | |
+5 -1
a čo keď existuje? možno si každý pripravuje to svoje nebo či peklíčko:-)
milanko-dubnicky
19.6.2019 09:51 | |
+5 -9
Reagovať
neviem co jej da tento ,,,Antikrist,,,alo no dobre,,,ani ona neni ,,sveta,,
Bambulka5
19.6.2019 09:34 | |
+5 -15
Reagovať
NAJVIAC ROZDELUJE LUDI NABOZENSTVO.....O COM TO JE
ineris
19.6.2019 09:35 | |
+2 -13
máš pravdu
milano123
19.6.2019 15:33 | |
+3 -3
Ľudia majú náboženské a morálne predsudky to je celé všetko je v hlave ľudská fantázia nemá medzi preto si ľudia vymýšľajú rôznych bohov .
ineris
19.6.2019 09:19 | |
+4 -23
Reagovať
Najväčšia sranda je keď mi veriaci katolík nevie povedať v čo vlastne verí. Ježiš nezanechal za sebou žiadne dielo žiaden zápis a pápež zrovna bude vedieť o si nejaký človek pred 2000 rokmi myslel o ženách. Celé kresťanstvo je postavené na bájkach a rozprávkach aby ich mohli ovládať. Katolícka cirkev je jedna z najbohatších najvplyvnejších politických strán sveta ktorá á na konte najviac mŕtvych. VIERA V AKÉKOĽVEK BOŽSTVO JE LEN PREJAVOM ĽUDSKEJ SLABOSTI.
Jozko.74
19.6.2019 09:25 | |
+19 -1
Je ťažké a zodpovedné byť veriacim kresťanom. Byť neveriacim je najľahšie, všetko posvätné odmietať, robiť si čo chceš a ľubovať si vo svojom nezmyselnom a ničotnom živote, po smrti nič - tma. Smrťou to nekončí, ale začína a je na tebe čo urobíš so svojou pozemskou existenciou, ako žiješ a čomu veríš, čo robíš, raz príde vyúčtovanie a nie tma a definitívny koniec. Tisíce dôkazov, kto ignoruje - sám sebe škodí.
ineris
19.6.2019 09:30 | |
+3 -12
Samozrejme že je to ťažké byť kresťanom keď sa musíš zmieriť koľko ľudí kresťania bezdôvodne zničili a ničia
vlku7027
19.6.2019 09:31 | |
+6 -10
my sme veriaci, ale neverime katolickym bludom
ineris
19.6.2019 09:33 | |
+8 -3
vlku7027 to mám najredšej sme veriaci a neveríme :-))))))))))) a čo je tvoja viera?
ineris
19.6.2019 09:35 | |
+2 -2
vlku7027 ďakujem taký výrok tak dobre som sa dlho nezasmial až z duše až mám lepší deň
vlku7027
19.6.2019 09:38 | |
+2 -7
ja verim v boha a nepotrebujem k tomu dakeho jezisa
ineris
19.6.2019 09:40 | |
+5 -1
vlku7027 ty si ďalší ktorý nevie o čom je viera ale dobre alebo možno nie si kresťan aj to je možné. Aj Hinduizme majú bohov
vlku7027
19.6.2019 09:47 | |
+5 -3
ja som nepovedal, ze som krestan......ja som povedal ze som veriaci a verim v stvoritela
vlku7027
19.6.2019 09:48 | |
+3 -1
a dalej to uz rozoberat nebudem
Jozko.74
19.6.2019 09:49 | |
+3 -1
ineris - jedna veta? Lebo viem porovnať život bez Boha a život s Bohom. Bližšie som vysvetlil.
felicitee
19.6.2019 10:51 | |
+6 -2
ineris..viera a náboženstvo sú dva rozdielne pojmy-over si to. Človek môže veriť a nemusí byť zaradený do žiadneho náboženstva. Viera je od veriť dôverovať, spoľahnúť sa-to sa týka v živote všetkého-človek verí, že sa uzdraví, uspeje na skúške, v práci...netýka sa len náboženstva. Kkto nemá žiadnu vieru-teda v nič neverí, nemôže v živote uspieť.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Tragédia v Nízkych Tatrách: Pád lavíny neprežil mladý lyžiar Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Jaroslav Zápala (52), moderátor
Foto
Moderátor Zápala znova skončil v nemocnici: Markizákovi sa vrátili vážne zdravotné problémy!
Na miesto nešťastia okamžite vyrazili tímy záchranárov.
Tragická sobota v Nízkych Tatrách: Dvoch Slovákov strhla lavína, jeden z nich († 23) neprežil!
Pražský vodič električky vám svojím skutkom roztopí srdce: Keby nebolo jeho...
Pražský vodič električky vám svojím skutkom roztopí srdce: Keby nebolo jeho...
Slovenské florbalistky čaká na MS zápas s Poľkami o piate miesto
Vydreté víťazstvo našich florbalistiek na MS: Čaká ich boj o piate miesto
Priemér Pellegrini
Zarážajúce slová Pellegriniho: Premiér povedal na rovinu to, čo doteraz žiaden poslanec Smeru
Kráľovná Alžbeta II. v Národnom ústave poľnohospodárskej botaniky
Práca snov na kráľovskom dvore: Alžbeta II. hľadá posily, mzda sa šplhá do výšin
Predseda vlády SR Peter Pellegrini
Premiér Pellegrini vyzýva Slovákov žijúcich v Británii: Čím skôr sa zaregistrujte
Nórske kvartero sa teší z víťazstva v štafete žien( zľava Marte Olsbu Roeiseland, Tiril Eckhoff, Ingrid Landmark
Strhujúci finiš nórskych biatlonistiek na štafete: Z 12. miesta rovno na prvú priečku!
Bývalý tenista Karol Kučera počas predstavenia kandidačnej listiny OĽaNO do parlamentných volieb 2020.
Bývalí reprezentační športovci chcú ísť do parlamentu: Najviac ich je na kandidátke OĽaNO
Hráč Golden Knights Max Pacioretty prekonáva brankára Dallasu Stars
Nádherný blafák v podaní Paciorettyho: Brankár Dallasu nemal žiadnu šancu
Polícia pátra po 16-ročnej Sandre Soskovej z Kežmarku.
Polícia pátra po nezvestnej Sandre Soskovej z Kežmarku: Nevideli ste ju?
Herečka uprednostňuje materstvo pred kariérou.
Foto
Skrášľovanie vo dvojici: Mamička Viki Ráková na kozmetike so synom