Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 8. 12.
Marína
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.06.2019, 07:59 | Správy | Politika

Diskusia: Vládna koalícia ukázala nový sociálny balíček: Komu rozdajú pol miliardy eur?!

487 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jozef.t2017
19.6.2019 20:09
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
007iwb
19.6.2019 21:35 | |
+2 -0
jozef.t2017 v kanade cely zivot na socialke dostane dochodok vyse 800 euro. podstatne viacej ako socialka.
USAfilcki
19.6.2019 21:46 | |
+4 -3
a čo sa tým ako vyrieši, že keď "dostanú rozum" a budú voliť SaS tak už vianočný príspevok nedostane ani ten čo ma nízky dôchodok, keď má niekto cez 600€ dôchodok čo mnoho ani Slovákov nezarába, tak čo by ešte chcel a potom tu je druhý paradox dôchodcovia čo majú ani nie 300€ dôchodky. Títo isto budú voliť druhých Kaníkov, Miklošov a iných k++kotov z SaS a OĽaNO. Inak píšeš také hlúposti:"Smeracka diskriminacia,dochodca ktorí odviedol najviac na odvodoch a ma vyšši dochodok", keď mal vyššie odvody tak logicky aj viac zarábalo ako ten dôchodca čo má 300€ dôchodok, tak aká diskriminácia, Sulík by ti povedal, že si si mal našetriť na staré kolená ty k++kot, píšeš ako keby všetci dôchodcovia keď pracovali mali rovnaké platy a mohli si vybrať aké budú platiť odvody, tak vtedy by to bola diskriminácia, ale keď si zarábal nadpriemerne a máš nadpriemerný dôchodok tak akú pi++ču by si ešte chcel a ty píš aby dôchodcovia dostali rozum a koho budú voliť tých čo by najradšej dôchodky zrušili ty pako???
jozef.t2017
20.6.2019 09:11
jozef.t2017
19.6.2019 19:57
USAfilcki
19.6.2019 21:47 | |
+2 -3
nefňukaj toľko.
jozef.t2017
20.6.2019 09:14
edo999
19.6.2019 15:15 | |
+2 -2
Reagovať
Sebe
petkokarpina
19.6.2019 14:35
petkokarpina
19.6.2019 14:34
Cipono
19.6.2019 12:31 | |
+18 -9
Reagovať
A nastáva kupovanie hlasov do volieb spomedzi prostoduchých chudáčikov...
USAfilcki
19.6.2019 13:06 | |
+11 -0
Najlepšie na tom je že s tým ho++no môžete urobiť, lebo vládnu tu iní a nie vy.
007iwb
19.6.2019 12:16 | |
+1 -6
Reagovať
USAfilcki aj vcera som jednemu mladikovi rozpraval o Warren Buffettovi. aby zacal citat jeho citaty a rozmyslat o nich. aby si precital jeho spravy, co v nich hovori. jednoducho sa snazim aby ludia zbohatli.
007iwb
19.6.2019 12:17 | |
+1 -6
USAfilcki najlepsie investicia do seba sameho. stale sa ucit a zlepsovat.
007iwb
19.6.2019 12:18 | |
+1 -6
USAfilcki zavisi kde clovek zije. Though we will always invest abroad as well, the mother lode of opportunities runs through America. The treasures that have been uncovered up to now are dwarfed by those still untapped. Through dumb luck, Charlie and I were born in the United States, and we are forever grateful for the staggering advantages this accident of birth has given us. Warren Buffett
007iwb
19.6.2019 12:19 | |
+2 -8
USAfilcki dnes slovaci maju stastie, ze sa narodili v eu a ziju v kapitalizme. socik ma okradol o 20r pracovneho veku.
USAfilcki
19.6.2019 12:12 | |
+5 -3
Reagovať
V Aktualitách majú asi obedňajšu prestávku, lebo všetky neexistujúce účty umĺki a prestali aj nahadzovať -, asi šli trolli na obed.
Jurek
19.6.2019 12:49 | |
+1 -3
Obedňajšia prestávka skončila, takže "neexistujúci" užívateľ (rozumej: riadne registrovaný užívateľ, ktorý nevidí žiaden dôvod na zverejňovanie informácií o svojej osobe a to ani tých vymyslených a teda nepravdivých, ako tzv. "existujúci" užívateľ) ťa pozdravuje. Nebuď smiešny!
USAfilcki
19.6.2019 13:04 | |
+3 -1
Somár z aktualit len ľudia už dávno vedia, že tu trolujete pod neexistujúci účtami a že každý obyčajný človek čo chce účet na Azete, ta ak do profilu o sebe nezadá nič, aj tak ak naňho klikneš na jeho nick, tak ti ukáže jeho profil, síce prázdny ale profil, na vás tupcov čo máte neexistujúce profili keď človek klikne tak každému ukáže, že taký profil neexistuje, to znamená že účet bol zrušený. Takže tu nepíš k++kotiny, lebo ľudia vás už prekukli, prd tým si tu trepal tie svoje hlúposti pod nickom osmicka, rovnako neexistujúci užívateľa a jak si o 11:39 ušiel na obedňajšiu prestávku tak tu bol kľud, ani príspevky nikto - ani nereagoval, ale už asi skončila prestávka, tak už si tu ty tupý liberálny potkan z Aktualit. Ste takí nenápadní s tými vašimi FAKE účtami ako potkani v obilnom sklade.
Jurek
19.6.2019 14:00 | |
+3 -2
Naozaj? Písali o tom na Hlavných správach? (Kedysi keď som chcel pridať komentár, admin odo mňa žiadal založenie e-mailovej adresy a zvolenie hesla. To som urobil. Odvtedy po prihlásení môžem zverejniť príspevok. Nepotrebujem žiaden "účet" ani "profil". Kašlem na to. E-mail + heslo mi stačí na to, aby som sa vysmial z paranoidných pomätencov, ktorí tu duševne masturbujú táraním o "existujúcich", "neexistujúcich", "trolloch"...
FANUSIKSK
19.6.2019 12:11 | |
+4 -7
Reagovať
Krásný pohľad na našich troch mušketierov,bohatým berú chudobným rozdávajú,alebo to bol Jánošík? nevadí aj tak im za to vďaka !!!
USAfilcki
19.6.2019 12:13 | |
+6 -5
FANUSIK jednoduché riešenie, nech chudobným dajú poriadne platy ich zamestnávatelia a po troch mušketieroch nezostane ani smrad.
Jani992
19.6.2019 15:13
007iwb
19.6.2019 11:56 | |
+0 -8
Reagovať
USAfilcki dnes sa skoro kazdy slovak moze stat milionarom. staci od 18r rokov investovat do vynikajucich podnikov 300 euro mesacne a do dochodku dokaze ziskat milionik.
USAfilcki
19.6.2019 11:58 | |
+7 -2
Bože ty si k++kot tak isto sa skoro každý Slovák môže stáť bezdomovcom, lebo to že niekde investuješ ešte neznamená že z toho budú len zisky, inak by len všetci investovali ale to investovanie je tiež len podvod, lebo 1 na tom zarobí a ďalších 100 príde aj o trenky, toto nevieš ty "inteligent".
007iwb
19.6.2019 11:59 | |
+0 -5
USAfilcki socik skoncil 89. vela ludi si uz mohla dobre zarobit. vybavit si pracovne povolenie a zarabat kde platia. od 2004 vsetci slovaci dostali pracovne povolenie v zahranici. najskor 4 statoch eu. casom aj v ostatnych.
USAfilcki
19.6.2019 12:03 | |
+6 -2
Proste z tebou škoda reči, podľa tvojej logiky, bolo treba po 1989 roku na Slovensku zasiať trávu zbaliť sa a odísť, myslím všetkých vyše 5 mil obyvateľov, toto je totiž tvoja logika.
007iwb
19.6.2019 12:03 | |
+0 -3
USAfilcki ty si mylis spekulaciu a hazard s investovanim. zacni citat hospodarske spravy podnikov. to si myslis, ze kazdy podnik a fabrika je podvod??????
007iwb
19.6.2019 12:06 | |
+0 -4
USAfilcki aky vidis rozdiel???? prestahovat sa z lazov do dedeni. prestahovat sa z dediny do mesta. prestahovat z mesta do mesta. prestahovat sa so statu do statu? najst si pracu na v inom meste vramci statu alebo v inom state. dnes slovaci ziju v ramci eu.
USAfilcki
19.6.2019 12:08 | |
+4 -2
ty turul každá jedná investícia je hazard, keby to bolo isté že dáš 1000€ a vráti sa ti 2000€ tak nikto do roboty dnes nechodí, všetci len investujú, to ti ešte nedošlo ty máš koľko rokov pre boha 15, ale len mozog 15 ročného. Takí si múdri jak primerovo prasa, nechcelo sa dať zožrať tak sa utopilo v rieke.
007iwb
19.6.2019 12:09 | |
+0 -3
USAfilcki zacni sa ucit od najlepsich. citat. rozmyslat. pocitat.
USAfilcki
19.6.2019 12:10 | |
+2 -3
007 kedy *** ako ty pochopí že nie každý chce žiť v cudzine, že sú ľudia čo chcú žiť a založiť si rodinu tu kde sa narodili a nie v USA ani nie v Nemecku, ja neviem kde ***ov ak ty zhadzovali. Aj kopa ľudí čo odíde v 19 rokoch po škole robiť do zahraničia nakoniec ráta s tým že sa vrátia o 10 rokov späť a tu si založia rodinu, ty si asi neplodný a retardovaný keď si toto nedokážeš uvedomiť.
USAfilcki
19.6.2019 12:10 | |
+1 -3
007 zabudol si napísať že od teba sa máme všetci učiť, to by sme teda dopadli.
007iwb
19.6.2019 12:11 | |
+0 -2
USAfilcki staci si najst podobny podnik v nemecku ako v usa Berkshire’s Performance Compounded Annual Gain – 1965-2015 20.8% Overall Gain – 1964-2015 1,598,284% kiez by mi to niekto povedal pred 20 rokmi.
007iwb
19.6.2019 12:13 | |
+0 -2
USAfilcki to je pravda ze nie kazdy dokaze zit v zahranici. ale spytaj sa tych 300tisic slovakov, co uz pracuju mimo. ja som 20r zbytocne stratil v sociku. ten cas sa uz neda kupit. na Warren Buffetta som prisiel sam. tak sa snazim pomahat ludom
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Kamera zachytila moment výbuchu plynu v prešovskom paneláku
Kamera zachytila moment výbuchu plynu v prešovskom paneláku Aktuality.sk
Moria a oceány sú zamorené plastovým odpadom (ilustračné foto).
Klimatológovia bijú na poplach: Oceány prichádzajú pre klimatické zmeny o kyslík
Manchester United.
Foto
United triumfovali v bitke o mesto: Manchester je červený!
Švédky boli podľa predpokladov oveľa silnejšie ako naše dievčatá.
Foto
Slovenské florbalistky dostali od favoritiek veľkú lekciu: Švédky naše hráčky úplne rozložili
Severokórejský vodca Kim Čong-un počas prehliadky vojenskej jednotky.
Kórea odmieta diskutovať o denuklearizácii: Nemáme potrebu viesť zdĺhavé rozhovory
Hasiči ukončili činnosť na mieste zásahu.
Foto
Hasiči ukončili svoju činnosť v Prešove: V nedeľu ich čaká jedna z najťažších úloh
K fotke napísala: Nechávam ich ísť.
Foto
Pink neprestáva prekvapovať: Chytila holiaci strojček a... Pozrite, čo má na hlave!
Slovenskí biatlonisti počas prípravy.
Mužskú biatlonovú štafetu ovládli Nóri: Slováci dieru do sveta neurobili
Hromadná streľba na zlodejov v zápche: 200 striel medzi nevinnými neostalo bez následkov
Hromadná streľba na zlodejov v zápche: 200 striel medzi nevinnými neostalo bez následkov
Spevák Harry Styles.
Foto
Harry Styles úplne nahý! Fanúšikovia dostanú k albumu poriadne pikantnú fotku
Andrej Danko
Danko sa usiluje o spoluprácu s Ruskom: Na Slovensku privíta prezidenta Tatárska
Herečka Vlastina Svátková
Krásna herečka Vlastina Svátková priznala, z čoho má depresie: Úprimné slová o strašiaku mnohých žien
Slovenky ostali poriadne prekvapené.
Obrovské faux pas na florbalovom šampionáte: Slovenkám namiesto našej hymny pustili...TO snáď nie!