Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 11. 12.
Hilda
0°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.06.2019, 14:00 | TOP Čas

Diskusia: Doteraz ste to robili zle: Vďaka tomuto triku ošúpete hlavičku cesnaku za pár sekúnd! Pozrite si video

12 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
haluskab
19.6.2019 10:45 | |
+5 -3
Reagovať
aké kórejské jedlá, tupkári. Cesnak je odjakživa súčasť slovenských jedál
Outsiiider
19.6.2019 09:41 | |
+3 -2
Reagovať
Dost dobre si niekto moze prepichmut ruku slachy zazalujte nč za taky naavod
tak.tik
19.6.2019 08:35 | |
+13 -1
Reagovať
aj mne raz jeden ukazoval v televíznom-šope skvelú panvicu -perfeltnú,jednoducho ju očistil kúskom servítky a hne´d bola žiarivo čístá...ke´d som drahú panvicu kúpil-doma sa to už až tak lahko a žiarivo očistiť nešlo...čistil som ju potom takisto dlho a menej žiarivo ako starú obyčajnu a lacnú...
Jerdna
18.6.2019 22:04 | |
+11 -3
Reagovať
Nechápem aký problém je ošúpať cesnak. To skôr cibulu.
haluskab
19.6.2019 10:48 | |
+2 -0
cibuľu treba prepoliť, potom to ide ľahko
monika_1266
18.6.2019 15:31 | |
+30 -3
Reagovať
nezda sa mi to take jednoduche ... ja mam zauzity iny system a tiez funguje ...
papier412
18.6.2019 15:13 | |
+34 -4
Reagovať
ako to len dobre vedia že to ľudia robili zle, a len ten alebo ta z videa robí to najlepšie, a čo ak to niekto už tak robí 100, 200, 500 rokov. V NC všetko vedia, všade boli, tam kde neboli tam len pôjdu. Oni najlepšie vedia ako ľudia cesnak čistia
papier412
18.6.2019 15:15 | |
+13 -2
to ej to iste keď píšu o nejakej havárii a pár ľudí už píše viac ako sa ta stálo, aj keď pri tom neboli, keď sa o tom dozvedeli až z článku, ale vedia ako sa to stalo, lebo iný vedia všetko aj to čo iný nevedia.
visitorba
18.6.2019 15:13 | |
+13 -3
Reagovať
mne to moc nešlo...
24pub
18.6.2019 14:24 | |
+19 -4
Reagovať
Čistiť cesnak je najsuperskejšia práca pri varení, tak prečo sa oberať o zábavu ? Najlepší lis je od Jamie Olivera, https://www.peknuo.sk/jamie-oliver-lis-na-cesnak
EbemTiHrob
18.6.2019 14:32 | |
+10 -3
ten je fakt vymakaný, vďaka za tip, pár vecičiek už od neho mám, ale toto je fakt parádička :)
haluskab
19.6.2019 10:49 | |
+1 -0
hej, najlepšia je hlavne jeho cena
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Kočner je na sankčnom zozname USA, zmrazia mu účty Aktuality.sk
Ľudia si uctili obete streľby zapálením sviečky.
Masaker v Ostrave: Podľa českého ministra sú prehliadky pri vstupe do nemocníc nereálne
Milan Škriniar padá na zem v súboji o loptu.
Inter nezvládol zápas proti Barcelone, Škriniar skončil v Lige majstrov
the cross necklace on hand
Mráz si vybral svoju daň: Šesť migrantov na severe Grécka zomrelo na podchladenie
Ruský minister zahraničia Sergej Lavrov s americkým náprotivkom Mikeom Pompeom
Úsmevy vystriedali drsné slová: Pompeo varoval Lavrova pred zasahovaním do volieb v roku 2020
Slovenský premiér Peter Pellegrini a generálny tajomník OSN António Guterres počas stretnutia v New Yorku
Pellegriniho prijal generálny tajomník OSN: Čas sa kráti, vyhlásil premiér po stretnutí
Švédska aktivistka Greta Thunbergová
Brazílsky prezident má aktivistku Gretu v zuboch: Kvôli tomu, čo vyriekla, ju nazval faganom
Shadow and gun
Muž zavraždil deti († 15, † 16) svojej partnerky: Ďalším výstrelom rozhodol o svojom osude
(ilustračné foto).
Kázne s radikálnym obsahom sa mu stali osudnými: V Bulharsku odsúdili imáma
Lionel Messi.
Dočkáme sa vôbec slávneho El Clásica? Derby medzi Barcelonou a Realom je opäť ohrozené
Pred budovou ostravskej Fakultnej nemocnice horia sviečky.
S vrahom z Ostravy ako posledná hovorila sestrička: Z toho, čo jej povedal, naskakujú zimomriavky
Peter Handke si preberá z rúk švédskeho kráľa Karla XVI. Gustáva Nobelovu cenu za literatúru.
Foto
Spôsobil nevídaný rozruch: Nobelovu cenu za literatúru si prevzal kontroverzný Rakúšan
Marek Hamšík na krste svojej druhej knihy
Postup Neapola v Lige majstrov sledoval aj Hamšík: Lomcovali mnou emócie a chvelo sa mi srdce