Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 25. 8.
Ľudovít
25°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.06.2019, 11:55 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Pri pobreží Turecka sa potopil ďalší čln s migrantmi, zahynulo 8 osôb

13 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
KriLe
17.6.2019 22:49 | |
+0 -0
Reagovať
LTD
bubinko5
17.6.2019 18:25 | |
+1 -7
Reagovať
Vy bezcitne spiny. Karma je zdarma.
bubl
17.6.2019 23:58 | |
+3 -0
Myslíš tych ludí čo preplnili čln že!🙂
ziry
17.6.2019 14:38 | |
+6 -0
Reagovať
Fakt, že je to starostlivo naplánovane a účelové vidia dnes aj slepí, dokonca to vidia aj ti, kto toto vidieť ani nechce. Tento holý fakt, že radovo tretia alebo štvrtá vaňa z čierno-čiernymi pasažiermi - nelegálnymi migrantmi sa utopila neďaleko vytúženej pevniny, pripomína zastrelenú na Ukrajinskom akože "Majdane" onú "Nebeskú stovku".... okoloidúcich zvedavcov, pozorujúcich a fotiacich okolitý chaos, neporiadok, požiar a protesty. Rovnako aj v tomto prípade čakáme na dosiahnutie +-100 šťastne utopených zbehov a ...možno sa potom niečo stane. Uvidíme. Už nie veľa zostalo. Nech sa darí rovnako všetkým t.j. komusi bohatnúť a inym ..sa topiť. "Smrť NIE JE TREST" - slovo Pána. Amen.
jofko1111
17.6.2019 13:17 | |
+10 -2
Reagovať
tak malo?
hansan
17.6.2019 12:59 | |
+11 -3
Reagovať
Jejdanenky ! Príšerná tragédia...
ceralka
17.6.2019 12:56 | |
+18 -1
Reagovať
mali s8at doma a neutopili by sa.
bubl
17.6.2019 12:49 | |
+28 -1
Reagovať
Teraz som čítal članok od Kramára ku ktorému nieje diskusia(táto neférovost ti nevadí, ano??). Maroško, si u mna klesol na samé dno s tymto tvojim postojom k migrantom a Kotlebovcom. Píše, že mu migranti nevadia, ved este sa nestretol s agresivitou z ich strany 😂. Tak budeme čakat, aby sa ukázali a niekoho ubili či znasilnili 👏👏👏bravò, daj im šancu Maroško 👍🏻. A že nema rád Kotlebovcov lebo nemôžeme bit po hlave hned kazdeho trochu tmavšej pleti 😂😭😂😭. Daj ešte jeden prípad, kedy nejaky Kotleba bil nejakeho tmavého😁. Nepoznam taky pripad. Maroško táraš 2na 3 len aby si bol v novinach. Minule toto napisali na teba ale nechapal som preco. Ale už som pochopil. Ja nie som Kotlebovec, no tieto hlupe obvinovanie na ich účet (čo je už trápne), ma viac laka byt za Kotlebovu stranu. Maroško je další hlupáčik, čo by mu nevadilo zislamizovat nasu doteraz krásnu a pokojnú krajinu. Títo spasitelia si koledujú o nemalé problémy v našej krajine. Marošško, takže to aj potom Orbán je podla teba faši/sta,rasi/sta a otllkač potmavších!!!??? Či aj Taliansky Salvini!!?? Nikto nikoho nestraší, pozri sa ake problemy maju s nimi v Nemecku/Francuzku😉. Chceš mat taky bordel a neandrtálov aj na SK? Jedine co s tebou suhlasim je ze by sa im malo pomoct v ich krajine.
bubl
17.6.2019 12:28 | |
+20 -1
Reagovať
Ich vlastná chyba😁. Keby neboli primitivny a nesnažili sa preplavat taky kus na obyčajnom nafukovacom člne Tak by sa to nestalo. Určite boli na tom člne viacej osôb než je predpísané, tuto chybu robia stale az doplatili.
Bbrbloo
17.6.2019 12:27 | |
+28 -1
Reagovať
Za pár rokov kvôli migrantom budeme všetci sedieť doma na zadku.Pekna vízia budúcnosti.
steve415
17.6.2019 12:22 | |
+15 -3
Reagovať
Lidi je na světe jak sraček.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Z Hričovského kanála vytiahli auto s mŕtvolou Aktuality.sk
Kouč Peter Likér
Tréner kanoistov Likér sa ospravedlnil Gellemu aj Jakubíkovi: Do lode som chcel absolútnu elitu
Viacerí poslanci
V Barcelone evakuovali známu pláž: Nebezpečný nález z druhej svetovej vojny!
Nešťastie sa
Smrteľná nehoda v obľúbenom letovisku: Zrážku helikoptéry a lietadla na Malorke neprežilo päť ľudí
Mahrezovci
Foto
Mahrezova manželka sa musela zblázniť: Nebezpečná jazda nakrútená na video
Reynaldo sa
Mladík sa nechal ostrihať prvýkrát po pätnástich rokoch: Na takú obetu by sa podujal len málokto!
Igor Matovič
Matovič pritvrdzuje: Ak Jankovská ostane vo funkcii, nie sme právny štát
Na mieste
Tragický objav v Hričovskom kanáli: Z Váhu mali vytiahnuť auto s bezvládnym telom
Natália si
Šampión MMA Attila Végh ukázal luxusné bývanie: Nad posteľou má nevšedný darček
Slovenský
Famózny úspech: Otčenáš sa stal majstrom sveta v letnom biatlone
Polícia nasadila
Nepokoje a potýčky v Hongkongu vrcholia: Polícia nasadila na demonštrantov vodné delá
Záchranári mali
Záchranná akcia v Žiarskej doline: Muž skončil mimo turistického chodníka, padal 150 metrov!
Futbalista Neymar
Čakanie na kupcu? Neymar opäť chýba v nominácii PSG