Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 19. 8.
Lýdia
25°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
16.06.2019, 13:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Dovolenka v Chorvátsku v ohrození! Po žralokovi prišla ďalšia rana pre turistov

128 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
kamikadze11111
17.6.2019 09:58 | |
+18 -1
Reagovať
bol som tam dva krat ja som nesetril jedno pivo druhe tretie,vedla nemci,stvrte mi nechceli doniest robili sa ze ma nevidia,a okolo nemcou keby tam bol obrus aj pod stolom fajku kokolecka im spravia!som si povedaj je.bem taku dovolenku!ani pivo mi nedaju a stalo asi 110 slovenskych korun!to bolo dost!
Odzemok
17.6.2019 09:17 | |
+23 -1
Reagovať
Veru tak ---!--chudaci slovaci su v ohrozeni pretoze prracujuci tam maju veli nizke mzdy nato ze sme uz 30 rokov v demokracii --ludia zarabaju 400 eurov..!!!-No kde vam z toho vyjde dovolenka -prosimvas..!!!--mozno tak na zelenej vode ale more je pre mnoho slovenskych rodin z dövodu malych vyplat nedostupne....--!!!-nie ako to vase slovenske prasa minister soc veci a prace --pan Richter --!-ten uz zaraba 7000 eurov v cistom ..!!!!--Kedy vam popravia svasi vladcovia daju aspon 2000 eurove vyplaty a 1000 eurove döchodky aby ste slusne zili..???????---Kazdy ma len plnu hubu kvetnatych reci ---ale nikto vam nic neda--smutne aki zivot mate slovaci doma vo svojej krajine--------
Kolinos
17.6.2019 12:27 | |
+11 -0
Toho Richtera by som sam osobne z koze stiahol chuja nedokojeneho z***a komunistickeho stbaka pedofilneho
andronicvs
17.6.2019 06:13 | |
+6 -4
Reagovať
Trh vsetko vyriesi...
Lilo7
17.6.2019 07:46 | |
+4 -5
Tvoj mozog nikdy..
andronicvs
17.6.2019 07:54 | |
+2 -3
Domazes aj objasnit a zdovodnit, ako si to myslel a preco?
veduci.zajazdu
17.6.2019 05:58 | |
+22 -2
Reagovať
No žeby chorváti boli nejak extra pracovití som si nikdy nevšimol..sú to lenivci preto to tak je
jcb4
17.6.2019 05:30 | |
+29 -1
Reagovať
Či v Chorvátsku,či na Slovensku,všade platia ľuďom v cestovnom ruchu nízke mzdy,preto majú nedostatok ľudí.Je to vidieť na každej druhej reštaurácii,kaviarni,penzióne,kde ponúkajú prácu v týchto službách,no pri pohľade na hodinovú mzdu,sa každý nádejný uchádzač otočí a ani nevkročí dnu.Za tri eurá na hodinu oseriem každého takého majiteľa,nech si to robí sám.Tam sa môže zamestnať iba človek s ešte biednejšej krajiny,ako je Slovensko,alebo Chorvátsko.
dobry.pes
16.6.2019 22:17 | |
+47 -13
Reagovať
Chorvátsko je už obkukané, špinavé, smradľavé a hlavne preplnené ako za socíku Šírava. A za odmenu predražené.
Bbrbloo
16.6.2019 22:18 | |
+19 -22
Ty si toho asi veľa neprecestoval.
spaniel7
17.6.2019 05:53 | |
+17 -8
choď inde turecko, tunis, egypt, smeti sa povaluju všade v okolí košov po ulici, smrad po uliciach to som v chorvatsku nezažil
DRDAMDIDAM
16.6.2019 22:01 | |
+21 -2
Reagovať
Toho žraloka tam vraj nafukoval kapitán a zamestnancom hotelov rozdával poukazy na rekreovanie v jeho hoteloch v Tatrách
tak.tik
16.6.2019 22:19 | |
+22 -3
jak poznám Chorvátov možné je aj to ,že žraloka kúpili nejakého starého vyradeného z aqua-cirkusu aby vyzerali zaujímavo...vedia ,že prídu státisíce z chladného neutešeného severu a budú žrať to ich machrovanie
rena0123
16.6.2019 21:55 | |
+20 -5
Reagovať
Ja tam chodím každý rok, a nikdy som nemala zlú skúsenosť. Pokial sa človek slušne správa, tak nemá žiaden problém, či to je slovák alebo nemec. Apartmány platia rovnako, ale v reštauráciach si dovolia minúť viac peňazí, preto ich majú chorváti radšej.Samotní majitelia sú ústretoví ku každému, skôr sú radi, ked tam príde rodina aj zo SK, vedia, že nenarobia žiadne škody a nerobia problemy.
Bbrbloo
16.6.2019 21:59 | |
+3 -7
Môžem sa spýtať kam chodievaš,kolega z práce chce ísť z rodinou do apartmánu.Dam mu tip.
tak.tik
16.6.2019 22:02 | |
+6 -3
ano reni...aj ja sa chodím tam slniť,plávať,relaxovať,kukať žralokov a tak
DRDAMDIDAM
16.6.2019 22:05 | |
+17 -1
O polnoci v bare za socíku: Prosíme návštevníkov platiacich korunami, zlotými, forintami, rublami a východnými markami, aby ukončili návštevu baru. To nieje vtip
tak.tik
16.6.2019 22:11 | |
+15 -2
síce žiadneho sme nikdy nevideli ale miestmi tvrdia,že ich je plné more...velakrát dokonca pred nami dušovali ,že u nich na ostrove 40 rokov nepršalo ale akúrát ke´d sme my prišli bolo chladno a mrholilo takmer celý týždeň...ale aj tak nás majú radi-radšej ako Nemcov čo šablujú z balkóna do záhrady ke´d sa najeb-teda ke´d im príde nevolno...teda majú nás radšej ...pokial platíme...lebo raz sme prišli neplánovane v októbri a bolo to také zvlášte -nevedeli kto sme a nemali čas a tak...a čo vlastne išlo v článku???
Bbrbloo
16.6.2019 22:17 | |
+4 -13
V októbri už sezóna nie je ale vďaka za prispevok.
tak.tik
16.6.2019 22:20 | |
+9 -0
nevieš čítať??prišli sme neplánovane...na jednu noc...avšak večer sme aj tak išli domov...
rena0123
16.6.2019 22:20 | |
+5 -5
Chorvatske.cz stránka, zaplatím nejaký poplatok cca 100e popredu prevodom, ja si to objednávam 2-3 týždne ako máme ísť, chodíme autom, každý rok inam, slušné bývanie na úrovni, na noc cca 60-90 e pre celú rodinu :)
tak.tik
16.6.2019 22:21 | |
+7 -2
že ty si si sám laikol to čo si napísal??
Bbrbloo
16.6.2019 22:21 | |
+3 -7
Neplánovane,v októbri,na jednu noc.Vies pobaviť.
Bbrbloo
16.6.2019 22:23 | |
+2 -7
Ide mu hlavne o pieskovú pláž.Ak máš tip, napíš.
tak.tik
16.6.2019 22:31 | |
+8 -2
áno brbloo chodíme tak často autom na záver leta pripomenúť si sezónu...ty nechodíš takto??čo ty si paštékár čo chodí autokarom či autobusom ke´d sa tomu tak čuduješ??prosím ťa ani sem npíš radšej
tak.tik
16.6.2019 22:36 | |
+7 -1
dík reni ta tip...my neplatíme vopred...kúpime si na mieste...vždy sa nájde volné a nikomu to nehovor dajú aj za nižšiu cenu ako ke´d kúpiš v cestovke...a ke´d neni volné tam sadneme do auta a ideme inde...vždy sa nájde volné
Bbrbloo
16.6.2019 22:36 | |
+7 -4
Sezóna v Chorvátsku končí v septembri.To vie každý kto tam chodí.Bol som v Chorvátsku dva krát,autobusom.Zbytok dovoleniek(v lete)letecky.Chodim vždy len vtedy keď mám celozavodnu.Vacsinou prelom júl-august.Tento rok od 15 júla dva týždne.Turecko Side.
tak.tik
16.6.2019 22:46 | |
+9 -1
no vidíš brbloo a ja som tam bol aj v decembri aj v januari...hm čo ty na to??už si videl niekedy na palmách snech???ja áno...pravdaže ráno sa rozpustil a lietali muchy ale v noci mrzlo...to sú skvelé veci,zaujímavé také v lete neuvidíš...taktiež jeseň je dobrá ...dozrieva ovocie,vinobranie,slávnosti,ochutnávky syra...a nie je až tak horko...paráda...
Bbrbloo
16.6.2019 22:48 | |
+3 -8
Ja som z rozprávok už dávno vyrástol.Aj Ja mám rád humor,ale trochu iného razenia.Dobru noc a príjemnú dovolenku.
tak.tik
16.6.2019 23:12 | |
+8 -2
ha-ha...že ty si myslíš,že v chorvátsku je stále leto..stále dobre..stále príjemne a skvele...raj na zemi...že si to myslíš......no vidíš a státisíce Chorvátov si to nemyslia a pália do iných krajín do chladného severu a západu za zárobkom...až tak ,že nemá kto tam robiť aj za ich minimálnu mzdu aj v turist.ruchu
tak.tik
16.6.2019 23:15 | |
+8 -1
z rozprávok si asi ozaj ešte nevyrástol
Bbrbloo
16.6.2019 23:30 | |
+2 -7
Choď zajtra k doktorovi nech Ti niečo predpíše na hlavu.
Nyugi333
16.6.2019 20:00 | |
+31 -6
Reagovať
Chorváti sú nenažranci na peniaze,ako Slováci.
Bbrbloo
16.6.2019 20:37 | |
+13 -11
Keby si vlastnil apartmány alebo hotel, určite by si ľudí ubytovaval zadarmo.
Nyugi333
16.6.2019 21:08 | |
+3 -20
Brblo,ja určite sa zaťažovať v hotelierstve s turistami nemienim.Dosť,ak ích mám na dennom poriadku.Vy len si užívajte na suchej zemi a snívajte naďalej o piííítomostiach,vaších nedokonaných.Ja mám plat mesačný,čo možno ty máš za rok!!!!Ak máš mesačný príjem 1000eúr
Bbrbloo
16.6.2019 21:22 | |
+15 -2
Jasné, preto píšeš že sú Slováci a Chorvati nenazranci lebo berieš 12tisic € mesačne.😉
Lilo7
16.6.2019 18:11 | |
+33 -5
Reagovať
V poslednej sekunde so dobehol k autu, ktoré mi chceli vykradnúť dvaja chorváti. Stihli odfrčať na dodávke. Všade sa nájdu podvodníci a chorvátskych hlupákov s mafiánskymi sklonmi hrajúcich sa na Play boyov nemusím. Domáca v predraženom apartmáne mi povedala, že najhorší su češi a slováci. Nemcov chválila . Jednoducho z nich majú väčší zisk, a nás sa snažia poniektorí vytlačiť. Nemci sú väčšinou v pohode avšak stačí, že stretneš neuveriteľne tupé kravy, ktoré si myslia, že majú vo svojom obmedzenom prehľade o živote pravdu a vyhýbam sa s pohŕdaním aj im. Idem Turecko, stredozemné more all exklusive, určite tam bude veľa rusov aj nemcov, avšak podľa recenzií nikto nikomu neprekáža.
andronicvs
17.6.2019 06:11 | |
+4 -1
"All exklusive"😄😄😄
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Obvinení z vraždy
Vyšetrovanie vraždy Kuciaka: S Kočnerom spolupracovali aj vysokopostavení úradníci Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Radovan Bondra
Návrat do Európy začal sklamaním: Radovan Bondra neuspel na skúške v Pardubiciach
Ministerka
Kálavskej boj za stratifikáciu: Toto Fica naštve! Jedna z koaličných strán ju chce podporiť
Podpredseda
V Kočnerových správach sa mala objaviť aj Kotlebova strana: Tvrdá reakcia Uhríka
Béla Bugár
Rokovania Mostu-Híd a SMK o koalícii uviazli na dvoch bodoch: Najväčším kameňom úrazu Bugár?!
Christián Herc:
Kto v Plzni prevezme žezlo po Hrošovskom? Šancu má aj mladý Slovák
Člen policajného
Hrdinský čin policajta z východu: Na záchranu popáleného dievčatka nepotreboval ani sanitku
Americkí colníci zhabali tri tony marihuany: Drogy objavili v zásielke čili papričiek
Táto skvelá
Domáce ME vo volejbale sú predo dvermi: Žiadna z nás nechce sklamať, hovoria Slovenky
Viete, koľko majú
Foto Kvíz
Aký máte odhad? Tipnite si v kvíze, koľko rokov majú známe celebrity
Následkom rýchlej
Foto
Dopravná nehoda pri Lučenci: Rýchla jazda si vyžiadala dve ťažké zranenia
Rolins robí
Dara Rolins po rozchode s Rytmusom samotou netrpí: Otvorene o tom, kto teraz stojí po jej boku
Zlatan
Toto sú najkrajšie góly minulej sezóny: Nechýba parádička Messiho či Ibrahimoviča