Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 14. 12.
Branislava, Bronislava
6°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.06.2019, 06:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Hrozivá havária folklórneho súboru zo Slovenska: Tragédii zabránil manéver vodiča

6 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
pelegrini36
15.6.2019 10:45 | |
+0 -0
Reagovať
ja by som neuhol iked reflex je taky aky urobil sofer autobusu ale viest v autobuse tolko ludi nie len by som skocil na brzdy
PeterMax69
14.6.2019 09:44 | |
+3 -2
Reagovať
Ze bezpecne polozil autobus nabok.Nedajte vysmiat, nikto nevie polozit autobus bezpecne nabok. Nikde sa to neda natrenovat a je to nezmysel. Ja si myslim, ze zareagoval uplne zle, ako vravia diskuteri dole. Prave prevratenim autobusu dochadza k vypadnutiu ludi cez okna a ich rozmliazdeniu. ( maturantky pri Trnave). Mal nabrat toho magora v osobaku z predu,rozmlatit ho a nie riskovat zivoty vsetkych v autobuse prevratenim nabok. Tu to dopadlo pravdepodobne stastne pre sofera aj deti, lebo boli pravdepodobne priputani. Co nie je pravidlom ako vieme.
Michaelli69
14.6.2019 07:39 | |
+1 -4
Reagovať
Hyeny tam boli krátko po nehode...
julo19790
14.6.2019 07:20 | |
+15 -20
Reagovať
Neviem akej tragédii zabránil skôr ju mohol spôsobiť,s busom plným ľudí strhnúť riadenie .... čistý chu.j ten pán šofér rovnaký ako tí čo strhnú riadenie kvôli srnke do protismeru alebo rovno do stromu
milos1961
14.6.2019 08:04 | |
+9 -4
Presne tak ma sa starat o ludi ktorych ma v buse a nie o ***a ktory sa ruti kozmickou rychlostou mal ho rozobrat na suciastky a v buse by sa nikomu nic nestalo
Nihilnovi
14.6.2019 06:35
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Polícia pátra po Sandre Soskovej
Polícia pátra po dievčati z Kežmarku, môže byť zadržiavané kriminálnikom Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Ivan Kmotrík ml. je hrdý na úspechy svojho mužstva
Kmotrík ml. má so Slovanom jasný cieľ: Chceme do Ligy majstrov
Predseda vlády SR Peter Pellegrini
Premiér Pellegrini vyzýva Slovákov žijúcich v Británii: Čím skôr sa zaregistrujte
Nórske kvartero sa teší z víťazstva v štafete žien( zľava Marte Olsbu Roeiseland, Tiril Eckhoff, Ingrid Landmark
Strhujúci finiš nórskych biatlonistiek na štafete: Z 12. miesta rovno na prvú priečku!
Bývalý tenista Karol Kučera počas predstavenia kandidačnej listiny OĽaNO do parlamentných volieb 2020.
Bývalí reprezentační športovci chcú ísť do parlamentu: Najviac ich je na kandidátke OĽaNO
Hráč Golden Knights Max Pacioretty prekonáva brankára Dallasu Stars
Nádherný blafák v podaní Paciorettyho: Brankár Dallasu nemal žiadnu šancu
Polícia pátra po 16-ročnej Sandre Soskovej z Kežmarku.
Polícia pátra po nezvestnej Sandre Soskovej z Kežmarku: Nevideli ste ju?
Herečka uprednostňuje materstvo pred kariérou.
Foto
Skrášľovanie vo dvojici: Mamička Viki Ráková na kozmetike so synom
Tieto Vianoce - rovnako ako  vlaňajšie (foto) - strávia ešte vo dvojici.
Exkluzívne
Gáborík otvorene o prírastku do rodiny: Bude pri pôrode prvého potomka?
Reprezentoval dokonca aj v Bruseli.
Dedí sa z pokolenia na pokolenie: Solčiansky skladaník nemôže chýbať na žiadnej oslave
Talentovaný Kobe Bryant hrával za LA Lakers.
Hviedza NBA Bryant má veľké srdce: Jeho reakcia pri dopravnej nehode vás dojme
Umar Bašír.
Pral špinavé peniaze: Exprezidenta Sudánu Bašíra odsúdili na dva roky väzenia
Talianka Sofia Goggia oslavuje svoje víťazstvo v slalome žien svetového pohára
V Super-G pred Shiffrinovou dve Talianky, slalom mužov zrušili!