Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 18. 7.
Kamila
19°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.06.2019, 21:53 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: V dovolenkovom raji vyčíňal sériový vrah: Polícia našla obeť č. 7, jej vek trhá srdcia

15 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Nihilnovi
13.6.2019 06:00 | |
+3 -2
Reagovať
Divím sa,že tam nie sú aj Slovenky,však ich tam veľa "robilo"
Anonymný nick
12.6.2019 22:53 | |
+25 -10
Reagovať
Viete pani policajti serete ma ze fakt nechate behat po slobode vrahov hovadiny riesite Rudolfa Vaskeho vyhrazanie sa smrtou atd.a tu mate 21 studentku co zmizla o tretej rano nikdy sa uz nenasla tak asi bola zavrazdena a nie ze je nezvestna boze a vy mne sa zda ako keby cakate kedy zmizne dalsia.Uz vam zmizla v Bratislave Nitra Bratislava hmm mozno je pachatel niekto zo zapadneho Slovenska kolko zien musi zmyznut este aby ste sa rozhybali.Uz vtedy v 2014 ste nemali kecat ze intenzivne patrate ale ste mali naozaj intenzivne patrat a nielen o intenzivnom patrani kecat...sere ma strasne ma sere 5 rokov nezvestna a vy stale nic len vyckavate kedy dalsia zmizne vsak
iracional
13.6.2019 12:00 | |
+8 -2
viete aká je šanca nájsť niekoho po 5 rokoch? Ale inak súhlasím, inde vo svete keď niekto zmizne, tak sa tlačia fotky na krabice od mlieka a každý o ňom vie... tu sa nahrá fotka do databázy a tam ostane, prídu dvaja policajti spýtajú sa čo mala na sebe a potom idú stopovať autá lebo niekto nedal smerovku (za 20€) alebo išiel o 6km/h rýchlejšie (za 30€) alebo sa postavil na vozíčkarov ktorý aj tak nemajú z invalidného na auto (za 50€)...
Anonymný nick
12.6.2019 22:49 | |
+31 -6
Reagovať
Som zvedavy kedy najdu vraha Ludmili Klementovej nezvestna od 2014 roku posledny telefonat p 3 rano a nic policia intenzivne patra uz 5 rokov cakaju kym sa im vrah asi sam prizna sa zda
poluciana
12.6.2019 22:39 | |
+1 -21
Reagovať
Ozaj sa sms ukladaju na sim a ni do ramky?
Aqmin
12.6.2019 22:40 | |
+17 -2
Do ramky? Akoze vyberes baterku a sa zmazu? 🤣😂😂🤣😂😂😊
poluciana
12.6.2019 22:38 | |
+2 -87
Reagovať
Boli to šlapky skazené a dávno zatratené. Len konal božiu vôli
Aqmin
12.6.2019 22:41 | |
+75 -6
V 6 rokoch slapka? Ty si z osady na vychode ked ta toto napadlo?
s.mx
12.6.2019 22:53 | |
+13 -5
Na tom slopackom zac hode osady a ciganov vôbec nemáte. Vystačíte si preto sami.
Jela80
12.6.2019 23:20 | |
+35 -0
Ty si moja na drogách alebo ti švitori
Java77
12.6.2019 22:38 | |
+39 -2
Reagovať
Príšerné.
motomotomoto1
12.6.2019 23:25 | |
+2 -18
ale teba by som dal aj ked si uz taka "stara" :) still Hot
helewole
12.6.2019 22:34 | |
+29 -5
Reagovať
Ukrižovať a nechať vysušiť...
Jozko.74
12.6.2019 22:07 | |
+56 -12
Reagovať
Ta nejednému vojakovi z povolania šibne, čudujem sa každej, čo sa nebojí s takým chodiť či vydať. Tá vojaci len peňeži chcú, sociálne istoty, nič nerobiť, veľké platy, sem tam misia a postrieľajú do ľudí a donesú peniaze na dom či byt, ta naj sa nesťažujú. Ani jeden tam nejde zato,že ľúbi a chce brániť vlasť.
iracional
13.6.2019 12:01 | |
+0 -1
Na misie sa nechodí strieľať ľudí, tam sa chodí dovolenkovať (za prachy samozrejme)
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Ilustračné foto
Daň za vysoké ceny? Do chorvátskych miest prišlo menej dovolenkárov Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Mother Holding
Výsledky prieskumu sú jasné: V týchto slovenských pôrodniciach dostávajú mamičky najlepšiu starostlivosť
Alan Pulido
Komická penalta Mexičana Pulida: Chcel byť frajerom, teraz je za babráka
V uliciach
Bratislavu čakajú počas víkendu dopravné obmedzenia: Mestom budú pochodovať LGBTI aktivisti
V sanitke bola
Foto
Šmahel po nehode sanitky, v ktorej prevážali jeho 800-gramovú dcérku: Tieto hrdinky mi zachránili Emku
(ilustračné foto).
Policajti chytili v Poprade opitého 17-ročného vodiča: Nafúkal 1,5 promile
Čataj
Slováci pobláznení zatmením Mesiaca, tie fotky treba vidieť: Na podobný jav si počkáme roky!
Firma verí,
Je to stopercentne isté: Protimonopolný úrad odobril zmenu vlastníckej štruktúry Falck-u
Polícia vzdáva
Náhla smrť hrdinského policajného psa: Gumička bol nasadzovaný na najnáročnejšie zásahy
Mladík to prehnal
Mladík to prehnal s alkoholom, susedky ho ráno museli vyslobodzovať: Puknete od smiechu, kde ho našli spať
Trojposchodovú
Aktualizované
Podpaľačský útok na úspešné filmové štúdio: Zomrelo 24 ľudí, medzi zranenými je aj podozrivý
Umelec sa teší
Herec Ivan Tuli Vojtek vydával mladšiu dcéru: Keď povedali áno, tak som si vydýchol
Ukrajinskí vojaci
Konflikt na Ukrajine zažehnaný? V Donbase sa dohodli na neobmedzenom prímerí