Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 7. 12.
Ambróz
1°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.06.2019, 18:25 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Matka žila 50 rokov v obrovskom klamstve: Pravdu o svojej dcére sa dozvedela až na staré kolená

12 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Al1965
16.6.2019 15:57 | |
+9 -0
Reagovať
Hmmm cirkev jej vzala dcéru....
Vasniia
16.6.2019 13:52 | |
+8 -1
Reagovať
Je je pravou matkou,miluje ju,vychovala ju A to je matka.Ale mala patrat,kde je jej bilogicke dieta.Nietore porodia deti a kaslu na ne a to nie su matky,len roznasacky druhu.
MihaiL
15.6.2019 21:32 | |
+53 -5
Reagovať
som muž a vždý tvrdím, že otcom dieťaťa je ten kto to dieťa výchová...., nemusí tam býť len pokrvné puto...,
Vasniia
16.6.2019 13:52 | |
+10 -0
MIhail Presne tak to je.
Al1965
16.6.2019 15:59 | |
+10 -0
Áno, to je pravda Mihál, len ty ide o to, že jej ukradli dieťa...
ZAJO3
15.6.2019 20:25 | |
+26 -14
Reagovať
svetuškári a komančovia = samé sľuby a klamstvá
pade124
15.6.2019 19:56 | |
+38 -8
Reagovať
18 ročná sa bála, že ju pošlu na adopciu. To sa v takom veku posiela na adopciu? Snaď dieťa ktoré by porodila. To je logika pisálka z NČ.
kov3
16.6.2019 08:02 | |
+24 -3
Tiež som si to 3x po sebe prečítal a nechápal som. Ale potom som si uvedomil, na akej webovej stránke som...
pa224
16.6.2019 08:35 | |
+13 -2
Je to tam blbo sformulovane. Ale skuste si precitat nieco o cirkevnych "magdalenskych" azyloch/pracovniach, ktore v Irsku fungovali este pred niekolkymi desatrociami. Tam sa bezne odoberali deti slobodnym matkam...
Al1965
16.6.2019 16:01 | |
+4 -0
Treba si uvedomiť dobu a že bola slobodnou matkou...
reakciaa
15.6.2019 19:30 | |
+26 -5
Reagovať
nie je dna,kedy n.č.neuverejni vymysel:)))))
earthmcquake
15.6.2019 19:15 | |
+32 -8
Reagovať
Medzicasom sa zblizila s knazom, ktory jej povedal “vyrozpravaj sa do tohto mikrofonu...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Kamera zachytila moment výbuchu plynu v prešovskom paneláku
Kamera zachytila moment výbuchu plynu v prešovskom paneláku Aktuality.sk
Severokórejský vodca Kim Čong-un počas prehliadky vojenskej jednotky.
Kórea odmieta diskutovať o denuklearizácii: Nemáme potrebu viesť zdĺhavé rozhovory
Hasiči ukončili činnosť na mieste zásahu.
Foto
Hasiči ukončili svoju činnosť v Prešove: V nedeľu ich čaká jedna z najťažších úloh
K fotke napísala: Nechávam ich ísť.
Foto
Pink neprestáva prekvapovať: Chytila holiaci strojček a... Pozrite, čo má na hlave!
Slovenskí biatlonisti počas prípravy.
Mužskú biatlonovú štafetu ovládli Nóri: Slováci dieru do sveta neurobili
Hromadná streľba na zlodejov v zápche: 200 striel medzi nevinnými neostalo bez následkov
Hromadná streľba na zlodejov v zápche: 200 striel medzi nevinnými neostalo bez následkov
Spevák Harry Styles.
Foto
Harry Styles úplne nahý! Fanúšikovia dostanú k albumu poriadne pikantnú fotku
Andrej Danko
Danko sa usiluje o spoluprácu s Ruskom: Na Slovensku privíta prezidenta Tatárska
Herečka Vlastina Svátková
Krásna herečka Vlastina Svátková priznala, z čoho má depresie: Úprimné slová o strašiaku mnohých žien
Slovenky ostali poriadne prekvapené.
Obrovské faux pas na florbalovom šampionáte: Slovenkám namiesto našej hymny pustili...TO snáď nie!
ilustračné foto
SHMÚ zdvíha varovný prst: Poľadovica nás potrápi do nedele, buďte opatrní
Ambulance in traffic
V Rusku vpálilo auto do davu chodcov: Jeden zomrel, medzi zranenými sú mladí ľudia
Na snímke tréner Serede Slavče Vojneski.
Kouč Vojenski v Seredi končí: Drsná rozlúčka, prehovoril o otrasných podmienkach!