Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 23. 7.
Oľga
22°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.06.2019, 12:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Ťažký osud predčasne narodených dvojičiek z Liptova: Jakubko pomáha chorej sestričke Natálke každý deň!

11 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Jani992
13.6.2019 20:04 | |
+5 -1
Reagovať
```MNE AJ MOJIM DRAHYM DETOM BOLA V TRNAVE VZDY POSKYTNUTA ZDRAVOTNA STAROSTLIVOST NA UROVNI```DOKONCA SOM TU ABSOLVOVALA DVA OPERACNE ZAKROKY NA ZACHRANU MOJHO ZIVOTA A CHVALABOHU DOBRE```VYSLI NAM VSADE MAXIMALNE V USTRETY```DAKUJEM IM
nachelo
13.6.2019 18:13 | |
+8 -5
Reagovať
Dpc v akom state zijeme? Rehabilitovat za takmer 4t eur? Naozaj nechapem system v tomto state, blbec co zaraba statisice dostane za prekrocenie rychlosti maximalne 800eur, co si ani nevsimne, bezna rodina s beznou mzdou musi zaplatit 4t eur za rehabilitaciu choreho dietata. Za kopanec do kolena alebo par gramov suseneho sa tu rozdavaju rovnake tresty ako za vrazdu.... pardon kopanec na zivotne dolezitu cast tela ako je hlavne nie je vrazda ale "neumyselne zabitie". Rovny a rovnejsi na slovensky sposob.
Bonaqa2013
13.6.2019 14:51 | |
+4 -4
Reagovať
1. v Martine cvičiť vojtovku nevedia - vlastná skúsenosť...postavili nás na nohy až v Olomouci RS Corpus... 2. V Olomouci stojí jedno cvičenie . 1 hod. cca 50 e
maaendross
13.6.2019 15:28 | |
+8 -0
Nevies, ci ide o metodu MUDr. Vaclava Vojtka; o co ide, ani ja, nikto. Len zmatocne info. "Vojtova metoda", korekcia svalov a mozgu-odkahcene, je len ukazkove cvicenie, ktore sa bude robit doma. Netvrdim, ze sa pridavaju aj ine, narocnejsie cviky, podla schopnosti, ale-to, co ma byt? 50 ,-eur za hodinu?
maaendross
13.6.2019 15:30 | |
+12 -0
Hej, zistilo sa, ze je ucinna Vojtova metoda, ale kto si z toho robi biznis?
vestec-jozko
13.6.2019 14:38 | |
+3 -32
Reagovať
Narodili sa z internetovej lásky :)))))))))) hahahahahahahahahahahahahahahaa :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
666444
13.6.2019 13:35 | |
+72 -10
Reagovať
Toto by malo byť trestné keď jej nie je poskytnuta adekvátne rehabilitácia pre peniaze ktoré sú v miliardach rozkradane!!!!
maaendross
13.6.2019 13:57 | |
+27 -4
Vzdy provokujes, utocis, "aby vec nestala", aby si " nezakrnul/-a", ale v tomto mas pravdu. Je to nehorazne, asocialne, tiez ma to nuti povedat-protipravne, lebo je to tak. Ludom, ktorym treba zdravotne pomahat-vzdy su "tabulky, body", potom uplatky; ludia-urcity hnoj, si predplati aj svoju "invaliditu". Sialene, ze Richter je sef MPRaSV; sialene, ze Vazny je sef SP, sialene, sialene! Sialene vedenie statnej ZP, sialene zakony, sialeny parlament, ktory odobruje tuto zvratenu legislativu!
maaendross
13.6.2019 13:11 | |
+58 -6
Reagovať
Rozkosne deticky! Aj moja st.dcera, v USA, ma, cochvila, trojrocnych dvoch sarvancekov-dvojcata; nastastie zdravi jedinci. Apropo, neda mu, ale v tomto clanku ( ako aj v mnohych inych), akonahle sa objavi urcita suma-je to nepriama vyzva na podporu-zbierku. Vazeni, NC, teda niektori jeho citatelia, nebudu suplovat nenazrane rehabilitacne centra, ci asocialny stat. Ak mame na svi*ne alkohilikov, gemblerov, fetakov, atd.; kadejake resocializacne centra, platenie kadejakych "zadarmovych" ockovani, ktore si musia normalni obcania platit zo svojho, tak toto by mala byt "malina" pre stat-pomahat!
Jani992
13.6.2019 12:56 | |
+38 -8
Reagovať
```MOJE DVOJCATA SU O ROK STARSIE```TIEZ CHLAPCEK A DIEVCATKO````PRAJEM VAM VSETKO LEN TO NAJLEPSIE
slecnadashwoodova
13.6.2019 12:31 | |
+45 -12
Reagovať
krasne deticky, pekna rodinka, drzim palce, pomoze len cvicit a cvicit dennodenne niekolko hodin
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Marian Kočner Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Pavol Rusko pred
Komentár Daga Daniša: Kočner vymyslel takmer dokonalý zločin Aktuality.sk
Americký
Trump sa chce stať prostredníkom v dlhoročnom konflikte: USA zmenilo svoj postoj
McDonald´s si
Rakúska pobočka McDonaldu sa ospravedlnila Talianom za plagát: Toto fakt pokašľali
Grécky premiér
Nová grécka vláda dostala dôveru parlamentu: Hlasovaniu predchádzala ostrá výmena názorov
Emanuel Buchmann,
Dosiahne Saganov kolega na najvyššie priečky? Nemca ospevujú z každej strany
Pápež František
Nezvyčajné gesto pápeža: František poslal sýrskemu prezidentovi list, žiada od neho jediné
Do Dánska prišli
Foto
V Dánsku sa zišli Santa Clausovia z celého sveta: Prečo si dali stretávku v lete?
stadion
Slovenský národný futbalový štadión hľadá nájomníka: V hre sú aj Briti a Nemci
Sarah si musela
Foto
Mamičke kvôli rakovine odstránili prsníky, o pár mesiacov zistila čosi strašné: Toto sa nemalo stať!
Na takúto
Na takúto naháňačku sa nedá pripraviť: Policajti sa nemohli prestať smiať!
Americký
Irán zatkol 17 ľudí, ktorí mali špehovať pre USA: Jednoznačná reakcia Trumpa
Sean Gunn
Foto
V seriáli nepatril medzi lámačov ženských sŕdc: Kirk z Gilmoriek sa oženil s krásnou herečkou
Lewis Hamilton
Foto
Už sa opäť skloňuje spojenie Brita s talianskym tímom: Má ísť Hamilton do Ferrari alebo nie?