Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 12. 11.
Svätopluk
8°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.06.2019, 12:05 | Šport

Diskusia: Pomohol Weissov odchod utužiť partiu v repre? Jurkemik: Hapal si vyčistil svoj stôl

12 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
neroxik
13.6.2019 13:23 | |
+31 -3
Reagovať
prečo ked je niekto obyčajný k.okot tak ho nazývajú kontroverzným
Maco300
13.6.2019 12:59 | |
+41 -1
Reagovať
To je tak keď niekto opluje reprez. dres bez úcty a rešpektu tak nema čo robiť. repre. Kozák mu povolil toľko až ho to stálo samého miesto. Nikdy som ho nevidel spievať hymnu na rozdiel od zápasu v Azejb. kde spiev. všetci hráči možno svita na lepšie časy uvidíme...
FANUSIKSK
13.6.2019 12:45 | |
+3 -61
Reagovať
Vladko chýba a Stoch tiež a potom to bude OK !!!
skajo3000
13.6.2019 13:15
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Karcsil
13.6.2019 12:28 | |
+62 -3
Reagovať
Určite pomohlo,je to obyčajný frajer !!!!
petkokarpina
13.6.2019 12:27 | |
+55 -4
Reagovať
malý poloobrezaný lingamko nikomu chýbať nebude
superchlp
14.6.2019 00:57 | |
+1 -0
Už sa chystá do zabudnutia
Andrej52
13.6.2019 12:17 | |
+70 -5
Reagovať
Ten frajer mal byt davno v kriminale. Keby ho otecko nevytahoval zo sračiek...
Ciglfeld1948
13.6.2019 12:39 | |
+24 -12
Pritom jeho dedo bol slusny clovek a poctivy futbalista.Akurat ze zahodil tu penaltu proti Portugalsku
Ludovit1908
13.6.2019 13:20 | |
+7 -25
Nepisem sem casto,nakolko som zistil ze okrem par vynimiek sa tu schadza sama luza a dusevne nie moc na vysokej urovni adolescenti alebo pubertaci ako chcete. Vsetci co dali minus na prispevok Ciglfekd1948 su u mna iba dusevny odpad,mentalni uboziaci a spodina spolocnosti.Poznali ste niekto z vas co ste dali minusku p.Weissa najstarsieho osobne !? Viete aky bol clovek ? Neviete nic ale absolutne nic.Pride mi to ako stato oviec,jeden da minusku a uz ako pomatane ovca dalsi minuskuju ! Ja na rozdiel od vas som p.Weissa najstarsieho poznal osobne,trenoval ma na Rapide Bratislava ako starsieho ziaka a mladsieho dorastenca.Vynikajuci trener a clovek,vzdy som sa tesil na trening.Tak ho mam vryteho do pamati.P.s.Z jeho synom Vladom som hraval,fajn chalan a co sa tyka mladeho,nejako ste zabudli na jeho dolezite goly,ako jediny nema problem ist do suboja aj proti dvom hracom a Jurkemik,nech sa pozrie spat co dosiahol z repre tragedia,neschopnost,nic progresivne,ziadny pokrok v hre ! Preto aj tak dopadol ako dopadol.
Maco300
13.6.2019 13:41 | |
+20 -2
Ludovít 1908 - ok za názor. Keby videl jeho dedo čo spravil v zápase keď odišiel z lavičky počas zápasu tak isro by ho nepochvalil. Všetka úcta dedovi aj otcovi mladého vlada ale. práve on znehodnotil ich meno tak si netreba zastávať hráča ktorý nerešpektuje svojich spoluhrač. a trenéra. To že je talent to vieme všetci ale niekedy je viac disciplína. A jeho osobný život ma nezaujíma bavim sa o repre !!!
Maco300
13.6.2019 14:22 | |
+19 -0
Ludovit 1908 - Pan Jurkemik je na rozdiel od mladého Vlada važený vo fut. spol. a čo dosiahol ? Junior. majs. Eur. 1972. Majs. Eur. 1976. 3 na Maj Eur 1980. a mlady vlado dosiahol čo???
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Ladislav Bašternák
Bašternákovci môžu prísť o luxusné majetky. Čudné prevody preverí súd Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
V Michalovciach
V Michalovciach mohla o luxuse iba snívať: Toto vás odpáli! Kucherenko ukázala, kde vyrastala
Vtipná reakcia
Vtipná reakcia Jennifer Aniston na odovzdávaní cien: Rozosmiala celé hľadisko
Slovenská
Osobnosti o konci Cibulkovej: Mečíř neskrýva sklamanie, Hrbatý vytiahol niečo extra
Katie Uzzell (23)
Foto
Nečakané zistenie počas ultrazvuku: To, čo odhalil lekár, Katie položilo
Na viacerých
Doprava v Bratislave kolabuje: Vodiči si na starej Seneckej ceste postoja poriadne dlho
Na snímke
Fanúšikovia Cibulkovej reagujú na koniec kariéry: Nádherné odkazy pre Dominiku
Pri požiari
Obchodný dom v Stropkove zachvátili plamene: Pri požiari sa zranil jeden človek
Takmer polovica
Foto
Smutný pohľad, takmer polovica centra Benátok je pod vodou: Predpoveď počasia robí ľuďom vrásky
(ilustračné foto).
Príšerná rodinná dráma: Polícia našla ženu bez hlavy, muža obeseného a dcérku († 5) s podrezaným krkom
Dominika
Foto
Šok pre fanúšikov: Cibulková so slzami v očiach definitívne ukončila kariéru
Lýdia Eckhardt
Módna návrhárka Lýdia Eckhardt to opäť dokázala: Známy herec ostal z jej počinu úplne paf
(ilustračné foto).
Žilinskí sudcovia sú znepokojení informáciami o zlyhaní kolegov: Veľavravné vyhlásenie