Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 17. 7.
Bohuslav
19°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.06.2019, 12:05 | Šport

Diskusia: Pomohol Weissov odchod utužiť partiu v repre? Jurkemik: Hapal si vyčistil svoj stôl

12 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
neroxik
13.6.2019 13:23 | |
+31 -3
Reagovať
prečo ked je niekto obyčajný k.okot tak ho nazývajú kontroverzným
Maco300
13.6.2019 12:59 | |
+41 -1
Reagovať
To je tak keď niekto opluje reprez. dres bez úcty a rešpektu tak nema čo robiť. repre. Kozák mu povolil toľko až ho to stálo samého miesto. Nikdy som ho nevidel spievať hymnu na rozdiel od zápasu v Azejb. kde spiev. všetci hráči možno svita na lepšie časy uvidíme...
FANUSIKSK
13.6.2019 12:45 | |
+3 -61
Reagovať
Vladko chýba a Stoch tiež a potom to bude OK !!!
skajo3000
13.6.2019 13:15 | |
+23 -1
FANUSIKSK - nás nezaujímajú Tvoje sexuálne chúťky! 🤮🤮🤮
Karcsil
13.6.2019 12:28 | |
+62 -3
Reagovať
Určite pomohlo,je to obyčajný frajer !!!!
petkokarpina
13.6.2019 12:27 | |
+55 -4
Reagovať
malý poloobrezaný lingamko nikomu chýbať nebude
superchlp
14.6.2019 00:57 | |
+1 -0
Už sa chystá do zabudnutia
Andrej52
13.6.2019 12:17 | |
+70 -5
Reagovať
Ten frajer mal byt davno v kriminale. Keby ho otecko nevytahoval zo sračiek...
Ciglfeld1948
13.6.2019 12:39 | |
+24 -12
Pritom jeho dedo bol slusny clovek a poctivy futbalista.Akurat ze zahodil tu penaltu proti Portugalsku
Ludovit1908
13.6.2019 13:20 | |
+7 -25
Nepisem sem casto,nakolko som zistil ze okrem par vynimiek sa tu schadza sama luza a dusevne nie moc na vysokej urovni adolescenti alebo pubertaci ako chcete. Vsetci co dali minus na prispevok Ciglfekd1948 su u mna iba dusevny odpad,mentalni uboziaci a spodina spolocnosti.Poznali ste niekto z vas co ste dali minusku p.Weissa najstarsieho osobne !? Viete aky bol clovek ? Neviete nic ale absolutne nic.Pride mi to ako stato oviec,jeden da minusku a uz ako pomatane ovca dalsi minuskuju ! Ja na rozdiel od vas som p.Weissa najstarsieho poznal osobne,trenoval ma na Rapide Bratislava ako starsieho ziaka a mladsieho dorastenca.Vynikajuci trener a clovek,vzdy som sa tesil na trening.Tak ho mam vryteho do pamati.P.s.Z jeho synom Vladom som hraval,fajn chalan a co sa tyka mladeho,nejako ste zabudli na jeho dolezite goly,ako jediny nema problem ist do suboja aj proti dvom hracom a Jurkemik,nech sa pozrie spat co dosiahol z repre tragedia,neschopnost,nic progresivne,ziadny pokrok v hre ! Preto aj tak dopadol ako dopadol.
Maco300
13.6.2019 13:41 | |
+20 -2
Ludovít 1908 - ok za názor. Keby videl jeho dedo čo spravil v zápase keď odišiel z lavičky počas zápasu tak isro by ho nepochvalil. Všetka úcta dedovi aj otcovi mladého vlada ale. práve on znehodnotil ich meno tak si netreba zastávať hráča ktorý nerešpektuje svojich spoluhrač. a trenéra. To že je talent to vieme všetci ale niekedy je viac disciplína. A jeho osobný život ma nezaujíma bavim sa o repre !!!
Maco300
13.6.2019 14:22 | |
+19 -0
Ludovit 1908 - Pan Jurkemik je na rozdiel od mladého Vlada važený vo fut. spol. a čo dosiahol ? Junior. majs. Eur. 1972. Majs. Eur. 1976. 3 na Maj Eur 1980. a mlady vlado dosiahol čo???
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Špeciálny
Svedok Tóth: Prokurátor Kováčik vynášal oligarchovi Bödörovi Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Gobbo
Hrôza na šampionáte: Cyklistu prepichlo drevo, išlo mu o život!
Vodič nezvládol
Hazard na diaľnici D1: Ožratý vodič (60) skončil s kamiónom v priekope
Líder Tour Julian
Líder Tour na elektrobicykli! A ešte k tomu s maximálnym výkonom
Szilárd je
Poslanca z Brzotína zmlátili tak brutálne, že mu praskla lebka: Slová obvineného vám zdvihnú tlak
Desať deka
Kuriózne potulky plaza v bratislavskom nákupnom centre: Neuhádnete, kam si to had gurmán namieril!
Karina
Karina v potravinovom obchode rozhodne nemá čo robiť: Do tejto chvíle skrývala pred svetom zlato v hrdle
Medical vaccine
Chystáte sa na dovolenku do exotiky? Niektoré krajiny vyžadujú potvrdenie o očkovaní
Matej Majerčák (s
Slováci stratili po prehre s Portugalskom šancu na postup
Česi
Zahraniční návštevníci zhodnotili naše veľhory: Čo v Tatrách milujeme a čo nám strpčuje život
Prístavný most
Pripravte sa na nepríjemné zdržanie: Cestu do Bratislavy vám spomalia kolóny
Olivew Oswald
Hviezda Oteckov Oswald si užíva pánsku jazdu: Divoké žúry v Chorvátsku
Craiga Fallona
Náhla smrť majstra sveta v džude! Brita Fallona († 36) našli mŕtveho na kopci