Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 14. 11.
Irma
3°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.06.2019, 14:00 | TOP Čas

Diskusia: Slovenka chystá svadbu: Nepochopíte, čo chce vyviesť snúbencovi predtým, než mu povie áno

39 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
norja
12.6.2019 14:38 | |
+24 -2
Reagovať
Celé zle...
renton1982
12.6.2019 14:27 | |
+41 -2
Reagovať
Tá ženská musí byť riadne hlúpa sliepka... načo sa ideš vôbec vydávať ak svojmu snúbencovi neveríš? Načo si v takom vzťahu kde nieje bezhraničná dôvera?! Vydávaš sa len kvôli tomu aby si nebola sama? Ak sa vydáš a nezmeníš svoje myslenie a nehodíš pochybnosti za hlavu tak sa do dvoch - troch rokoch budeš rozvádzať - to sa s tebou stavím o čokoľvek vážená
Hjurem
12.6.2019 17:29 | |
+15 -5
Neverim, ze existuje zena, ktora bezhranicne doveruje muzovi.
Vasniia
12.6.2019 18:14 | |
+8 -5
Mozno je par naivnych,co veri este,ze je to ako v serialy romantickom xi xi A este na sobasi.Ja neverim ani jednemu.
bubinko5
12.6.2019 14:25 | |
+26 -15
Reagovať
Zena je ako fazula. Ked nema dobry kolik, taha sa k susedovi.
Vasniia
12.6.2019 18:15 | |
+7 -8
Netrep. To je minimum.Chlap sa taha vsade.
liberalny_kapitalista
12.6.2019 14:21 | |
+20 -26
Reagovať
Všetci čo tu rozprávate že v láske treba veriť partnerovi alebo partnerke. Tak ja hovorím presný opak. Nikdy, ešte raz nikdy never partnerke! Budú podvádzať keď príde niekto lepší. Je to tak proste ľdia sa riadia pudmi ak žena chlapa nepodvádza tak je to len preto že nenatrafila na nikoho lepšieho ako je jej frajer ale raz na neho pravdepodobne natrafí a príležitosť robí zlodeja. Človek jednoducho neni monogamný tvor.
liberalny_kapitalista
12.6.2019 14:22 | |
+10 -22
A ženy sú ľahko ovplyvnitelné, hormóny sú silnejšie ako to ostatné.
liberalny_kapitalista
12.6.2019 14:24 | |
+18 -24
Iba hlupák dôveruje druhej strane vo vzťahu. Či je to žena či chlap všetci chcú je.bat
SlnecnaCalifornia
12.6.2019 14:26 | |
+41 -3
liberálny-kapitalista ....... no predstav si, že ja som toho svojho nepodviedla NIKDY, hoci mi do života prišli aj lepší, ako bol on. Asi som sprostá, že ?
SLIMBOYFAT
12.6.2019 14:26 | |
+16 -2
Nie su vsetci ako ty.
renton1982
12.6.2019 14:33 | |
+35 -2
lenže žijeme v civilizovanom svete kde máme držať svoje pudy na uzde ak si svoju partnerku vážime a milujeme ju... avšak chápem, že je tu ešte skupina ľudí, ktorá má IQ v rozhraní 70 až 90 bodov - tí konajú pudovo bez ohľadu na následky
pipo.190
12.6.2019 14:37 | |
+18 -1
Každý človek je individuálny...má priority...hodnoty...! A potom má alebo nemá podmienky... okolnosti...!! Prípadne sa mení... je toho v živote veľa...!!! Klobúk dolu - pred vzájomnou úctou - rodinných príslušníkov...do staroby...!!!
SlnecnaCalifornia
12.6.2019 14:40 | |
+9 -0
SLIMBOYFAT ....... tak to máš teda pravdu .
SlnecnaCalifornia
12.6.2019 14:10 | |
+28 -5
Reagovať
MÁM ROZPORUPLNÉ POCITY , ale zrejme sa táto mladá dáma riadi heslom i keď svojmu partnerovi teoreticky dôveruje , že dôveruj, ale preveruj. V reále je to tak, že kto má charakter, nepodvedie svojho partnera, ani keby bol na druhom konci sveta a kto raz ten charakter nemá, môže byť partner alebo partnerka aj ,,pri ńom" /nej/ a aj tak ho podvedie .
SlnecnaCalifornia
12.6.2019 14:23 | |
+14 -6
Ešte malý dodatok : dúfam, že táto mladá dáma bude od volavky vyžadovať aj dôkazy nevery a NESPOĽAHNE SA IBA NA JEJ ,,DOBRÉ SLOVO" , teda na to, čo jej povie.Lebo takto bez dôkazov, by mohla veľmi zle dopadnúť, keby ju tá druhá oklamala.A vylúčiť sa to nedá.
Intermediary
12.6.2019 14:59 | |
+9 -1
Vernosť sa inak nedá dokázať. Ale spôsob je riskantný, pretože aktívna v zvádzaní by bola najatá slečna a nie on.
SlnecnaCalifornia
12.6.2019 15:55 | |
+8 -2
Intermediary .... áno, vernosť sa dokázať nedá, ale nevera sa dokázať dá a to veľmi ľahko a vždy je to iba otázka času. Ale tu nie je podstatné, kto koho zvádza, vždy iode o to, čo v tom človeku je, aký má charakter A ČI JE SCHOPNÝ POKUŚENIU ODOLAŤ .
SkenderJana
12.6.2019 20:20 | |
+9 -3
BRAVO!!!Takych zien je malo co nepodvedu manzela a aj opacne .som s manzelom 26r a ani by som nepomyslela na neveru.
BlackShark1985
12.6.2019 14:05 | |
+37 -4
Reagovať
Ktorá z redaktoriek Nového Času sa vydáva? Simonka či Katka? Blahoželám...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Podrazil Harabin Kotlebu? Čo by ste za komunizmu nemohli (podcast) Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Marek Hamšík.
Hamšík ukázal svoje obrovské srdce: Následne do dobročinnej akcie zapojil aj kolegov z reprezentácie
Mirka s Matejom sa už onedlho stanú prvýkrát rodičmi.
Foto
Herečke Partlovej sa to už nezadržateľne blíži: Fotka z divadla hovorí za všetko!
Parížsku katedrálu Notre-Dame zachvátil požiar 15. apríla.
Vo Francúzsku pokračujú hádky o Notre-Dame: Macron odmieta pôvodný vzhľad veže
Sarah a Brandon si odpykajú trest odňatia slobody na minimálne 35 rokov.
Foto
Rodičia ohavným spôsobom zavraždili svoje deti († 13, † 14): Zvrátená SMS matky pred činom  
Autobus spoločnosti Flixbus zhorel do tla.
Prekliaty týždeň! Autobus spoločnosti Flixbus zhorel do tla
Patrik Bartošák v reprezentačnom drese.
Takto sa správa profesionálny športovec? Reprezentačný brankár Česka mal šoférovať pod vplyvom
Surfer jumping over the big waves
Indonéziu zasiahlo silné podmorské zemetrasenie: Varovanie pred cunami!
Pomstil sa tým najkrutejším spôsobom: Za krádež marihuany spôsobil mužovi poriadne zlomeniny
Pomstil sa tým najkrutejším spôsobom: Za krádež marihuany spôsobil mužovi poriadne zlomeniny
Markizáci Andrea a Števo Šprochovci
Kríza u manželov Šprochovcov? Markizácky redaktor spáva na gauči, priznal dôvod
K streľbe došlo na strednej škole v Los Angeles.
Aktualizované
Na strednej škole spustil streľbu muž v čiernom: Hlásia zranených, dvaja sú v kritickom stave
Alexander Ovečkin a Sidney Crosby.
Veľká rana pre Pittsburgh: Kapitán Crosby bude mimo hru poriadne dlho
Slovenský futbalový útočník Samuel Mráz.
Slovák si podmaňuje Dánsko: Zábery gólov mladého útočníka stoja za to!