Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 26. 6.
Adriána
23°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.06.2019, 14:00 | TOP Čas

Diskusia: Slovenka chystá svadbu: Nepochopíte, čo chce vyviesť snúbencovi predtým, než mu povie áno

39 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
SVKmike
13.6.2019 12:52 | |
+7 -0
Reagovať
Veľmi úbohé dno...z diskusii na Facebooku robiť články :D
Feroo338-1
13.6.2019 08:49 | |
+14 -2
Reagovať
Pocul som a zapamatali si jeden mudry vyrok, ze: "Len samotna prilezitost ku hriechu je vlastne uz polovicou hriechu"... Nuz teda ak mu ta sliepka sama ponuka prilezitosti aby zhresil, tak jej uprimne zelam aby jej nastavajuci aj podlahol ponuknutemu pokuseniu.
SlnecnaCalifornia
13.6.2019 11:45 | |
+6 -1
Feroo338-1 ....... ja zas viem / a iste to vieme obaja /, že charakterný muž s pevnými zásadami , rovnou chrbticou a morálkou nepodľahne ponúknutému pokušeniu, ......... ale to by musel mať najprv charakter, že áno ? A to isté platí aj pre každú ženu.
DiveHusi
13.6.2019 11:56 | |
+5 -4
Nikto normálny nemôže niečo také považovať za pokušenie. Telesne podľahnúť úplne cudziemu človeku, na to treba silný žalúdok.
Feroo338-1
13.6.2019 12:38 | |
+3 -1
Vidim mile damy, ze ste velke moralistky a vo svojej fantazii vidite svet len ciernobielo. Lenze zivot neni nikdy len "ciernobiely" a casto nuti ludi k roznym rozhodnutiam a kompromisom. Nie nadarmo stare indicke prislovie vravi, ze: "Zensky vlas utiahne aj slona"... Nechcem tu propagovat neveru, len zivot ma naucil najviac neverit prave moralistom, lebo ti falosnou moralkou najviac potrebuju zakryvat vlastne nedostatky a pochybenia. Preto este raz chcem zdoraznit, ze na svojom povodnom prispevku do bodky trvam, lebo nikto na svete neni dokonaly..
DiveHusi
13.6.2019 12:54 | |
+1 -0
Ferino, predpokladom pre túto diskusiu bola obojstranné vnímanie "posvätnosti" vzťahu, pokiaľ to tak nie je, diskusia aj moralistické reči sú bezpredmetné, ber to tak. Nie každému je dané nájsť si tú pravú polovičku a s tým sa vysporiada každý po svojom.
SlnecnaCalifornia
13.6.2019 13:34 | |
+2 -0
Feroo338-1 ..... tu ani nikto netvrdil, že na svete je niekto dokonalý. Dokonalý nie je nikto, vrátane mňa. Ale každý človek má na výber a je iba na ňom, či zradí alebo nezradí toho svojho životného partnera ( partnerku).
tajomnica6
13.6.2019 07:47 | |
+6 -18
Reagovať
dôveruj, ale preveruj .. :)
Skalll
13.6.2019 07:44 | |
+26 -3
Reagovať
Neverí mu preto lebo ani jej sa nedá veriť. Toto robí len ten kto sám podvádza.Uprimne ľutujem toho chlapca
GOUFFRAN
13.6.2019 07:18 | |
+25 -0
Reagovať
Ovecka, ked ta bude chciet podviest, je jedno ci zanho budes vydata alebo nie:)
69ano96
13.6.2019 07:13 | |
+8 -3
Reagovať
Je to asi darcek pre buduceho manzela, nie skuska vernosti. Dnesna doba je ina. Ked budem mat 90 rokov, budem si zelat na narodeniny striptera a bude mi jedno, ci o tom bude pisat NC.
dochodca0001
12.6.2019 23:12 | |
+6 -4
Reagovať
Clovek je tvor promiskuitny
Vasniia
12.6.2019 18:23 | |
+23 -6
Reagovať
Slovenka ,ak nechces najst,nehladaj.Ak je to muz,ktory ma dobru povahu a je ti s nim fajn a ma dobre geny na dieta,vydaj sa. A nerob z prilozenia ,,kusu masa,, tragediu.Vernost kazdym rokom bude prec,ale s pribudajucimi rokmi/od 70r/ zas verny bude,xi xi
simeroni
12.6.2019 15:53 | |
+16 -23
Reagovať
Jeden dvakrát za rok môže chlap podviesť ženu po skutku má výčitky svedomia a poslúcha ženu je ako meď no a to sa opakuje manželstvo sa utužuje a všetci sú spokojný len sa nesmie na nič prísť.
Hjurem
12.6.2019 17:26 | |
+21 -2
Okrem prveho riadku s tebou vo vsetkom suhlasim. Muz ked podvedie je ako psicek, ako med. Zeny si to ale vela krat zle vysvetluju a myslia si, akeho dobreho muza maju, pritom sa on sprava takto privetivo len kvoli vycitkam. Kazda by mala naopak prave vtedy zbystrit pozornost. Vratim sa ale k tomu prvemu riadku: odkial mas taku definiciu, ze raz-dvakrat do roka moze muz podviest. Ak je so zenou v manzelstve 15 rokov, tak uz by mal mat podla tvojich vypoctov za sebou povolenych 30 bokoviek. Trochu vela nie na jedneho zenateho muza.
Vasniia
12.6.2019 18:12 | |
+11 -7
Vśak muzi si za ,,studentkou,,zbehnu cestou do obchodu.Ziadna novinka,Aj ten ,,najlepsi,, manzel.Co uz,Netreba sa tym zamyslat.Su to zvieratka. Ale aj na stranke JA SPRAVIM su inzeraty,ze baby overia za prachy vernost a zajdu pokial sa s objednavatelkou dohodnu. Nuz zeny,ak nechcete najst,nehladajte,ak mate dobreho,prijemneho muza.Ak ma nieco ,,prasknut,, tak nevera praskne,Ak je to len ze sa urobi a ide domov.SMutne ale realita,Zial.Je vela lakadiel,penazi niet,studentky sa ponukaju,lebo chcu usta,kabelky atd
Hjurem
12.6.2019 22:51 | |
+14 -2
Tak to mi ta je luto Vasniia ak si uz v tom stadiu, ze vedome vies, ze tvoj manzel ci partner si kedykolvek zbehne k nejakej studentke "iba" sa urobit, ale tebe to nevadi, tebe staci, ze sa vrati k tebe domov. Zapamataj si, ze raz sa vratit nemusi. Apropo, nie su vsetci taki. Existuju aj verni muzi.
Intermediary
12.6.2019 14:55 | |
+27 -8
Reagovať
Ked "súdružka" nedá pes nevezme...platí nielen v zvieracej ríši!
Vasniia
12.6.2019 18:13 | |
+13 -3
A pes chce stale-
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Marián Kočner
Komentár Daga Daniša: Rybanič udrel na mimoriadne nebezpečných ľudí Aktuality.sk
Sonda Berešit.
Izrael už nemá záujem o pristátie na Mesiaci: Po neúspechu prišiel náhradný plán
Garbage pile in
Vedci bijú na poplach: Objavili novú formu znečistenia plastami
V SR sa uskutoční
Na Slovensko príde množstvo zahraničných vojakov: Chystajú desiatky cvičení
Mexický prezident
Mexický prezident hasí prúser: Vojaci nemajú pokyn zadržať migrantov na hraniciach s USA
Zrútený most
Katastrofa z augusta 2018 si vyžiadala 43 obetí: V Janove oficiálne začali stavbu nového mosta
Puma portrait
Obyvatelia dvoch českých obcí žijú v strachu: Videli nebezpečnú šelmu?!
Facade of Embassy
Do americkej ambasády v Soule narazilo auto plné butánových kanistrov, vodiča zatkli
Futbalisti Mali.
Kuriozita na Africkom pohári: Dva góly, dvaja strelci - jedno meno!
Meghan a Matt
Foto
Koniec tajnostiam! Známy spevák priznal, že si vypisoval s Meghan
Nadal nie je
Nadal sa pustil do kritiky Wimbledonu: Nerešpektujú naše postavenie
Pamela Anderson
Foto
Zdrvená Pamela Anderson je opäť single: Šokujúce odhalenie o jej exfrajerovi!
Horúčavy dajú
SHMÚ zvyšuje výstrahu: Na niektorých miestach vystúpi teplota na 35 stupňov