Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 23. 11.
Klement
6°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.06.2019, 07:00 | Tip od Vás

Diskusia: Pravda o bratislavskom bare odhalená: Takéto finty používajú striptérky na zákazníkov!

44 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
greenhorse
12.6.2019 19:51 | |
+0 -0
Reagovať
Vysetruju to Kalinakovy ludia ??? Skutok sa uz X rokov nestal ???
dzusoblok1000
12.6.2019 12:10
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
liberalny_kapitalista
12.6.2019 10:33 | |
+21 -1
Reagovať
Pán Vallo prosím Vás urobte s tým niečo. Sám ste povedali že najvačśím problémom Bratislavy sú nočné kluby a agresivita v meste.
blavak666
13.6.2019 06:26 | |
+0 -1
Hahahahahahahahaha ze vallo ... Ten stalinov pohrobok cele dni len uvazuje jak vytiahnut z bratislavcanov viac penazi a ako ulahcit developerom cinnost .. vsak to je biely kon developerov ... Jeho architektonická kancelaria pre nich navrhuje podla zakazky cokolvek ...
Vasniia
12.6.2019 09:47 | |
+19 -2
Reagovať
Je smutne,ze takto okradaju uz roky rozne podniky a funguju stale.Preco?Odpoved by bola zaraźajuca. Je pekne pozriet si krasny tanec źenskeho tela,ked su baby profi a podnik na urovni.Toto su obycajne k u r v y a zlodejky zaroven na čele so šefom a celou im podobnou bandou. Muzi si stale nedaju povedat.Staci im mlada baba obnazena a rozum sa zastavi.Na videu je vidiet,ako ho tie baby doslova ,,obklučili,, a rozum mu zastavili. Chlap ked ma korunu navyse,sup ho za ,,sudentkou,, na privat atd Super to bolo poukazane vo filme K-rva hoši Gutten Tag
mv10
13.6.2019 00:28 | |
+1 -1
Vasnila keď fogoš stoj aj rozum stojí.
skorec11
12.6.2019 09:21 | |
+35 -3
Reagovať
Len hlupák vkročí do takéhoto bordelu,ale sa čudujem,že takéto podniky nie su prísne kontrolované!!!
BBajlango
12.6.2019 09:28 | |
+9 -6
Hlupak a taky čo ma love na to ..
liberalny_kapitalista
12.6.2019 10:33 | |
+12 -0
Alebo opitý človek ktorý okolo prechádza, je osprostený alkoholom a promóterka ho tam dotlačí.
SlnecnaCalifornia
12.6.2019 09:18 | |
+37 -1
Reagovať
Prosím Vás, mňa tu na Slovensku už nič neprekvapuje. Tu neexistuje na vysokej pracovnej pozícii jeden - jediný človek, ktorý by vedel niečo riešiť. A už vôbec nie niečo vyriešiť.V tejto krajine nevedia riešiť nič. Nevedia riešiť ožranov na ulici, ani za volantom , nevedia riešiť feťákov, hajzlov- vandalov, proste nič. A neverím tomu, že tam nie je nejaké užšie prepojenie s políciou, lebo inak by si toto nemohli dovoliť a ani by si nedovolili.Všade samý grázel. Či v obyčajnom oblečení, či v obleku.I keď je pravda, že normálny muž má iné priority v živote, ako flákať sa po nočných baroch .
Vasniia
12.6.2019 09:50 | |
+5 -6
Zial,aj ten ,,normalny,, muzi si rad odbehne za mladou ,,studentkou,, na privat,KLudne cestou do obchodu.Zial.Mala som zenatych kolegov,aj zasnubenych aj s vytetobanym velkym zenskym menom a aj tak si vymienali cisla a rozpravali zazitky.Radsej to nevediet.
liberalny_kapitalista
12.6.2019 10:37 | |
+6 -0
Vasniia keď je človek opitý robí aj chyby. Ja som raz bol s kamarátom v meste išli sme pod michalskou na diskotéku a dievča nás presviedčalo aby sme vošli di stripbaru. Ja som mal čo robiť aby sme tam nevošli. Lebo on tam chcel silou mocou vojsť. Vtedy sa ešte o tom verejne nepísalo, kebý ma teraz nejaký človek otravuje aby som tam vošiel tak mu rovno letí pesť do nosa.
BBajlango
12.6.2019 09:06 | |
+12 -10
Reagovať
Mam tam isť ja s bejzbolkov
Levrone
12.6.2019 16:46 | |
+1 -1
Kľudne dojdi budem ťa cakat
BBajlango
12.6.2019 09:05 | |
+5 -12
Reagovať
Hanba vam čo si nevieš poradiť
BBajlango
12.6.2019 09:29 | |
+4 -9
Minus da ten čo je za to zodpovedny inač braniť sa nevie
maxbrain
12.6.2019 09:05 | |
+21 -3
Reagovať
Kurwy smradlave...
BBajlango
12.6.2019 09:04 | |
+8 -7
Reagovať
Ešče malo maju dôkazy
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Bývalý minister obrany Ivan Šimko
Exminister k Naďovi: Ide o zastrašovanie opozície a cirkus pred voľbami (podcast) Aktuality.sk
Revolučné gardy zatkli vodcov protestov
Iránci zatkli vodcov protestov: Podľa duchovného si zaslúžia smrť
Policajti našli u tínedžera nelegálne držanú pušku.
Policajti zatkli dieťa: Tínedžer sľuboval vystrieľať spolužiakov
Marija Butinová bola 17. augusta 2018 zatknutá.
Má teplé miestečko: Rusku, ktorú odsúdili za špionáž, zamestnáva štát
Líder britskej Labouristickej strany Jeremy Corbyn
Corbyn lanári Britov na svoju stranu: Čo všetko spraví, ak ho zvolia za premiéra?
Nespokojnosť vyhnala do ulíc desaťtisíce ľudí.
Foto
Alžírčania sa búria už 40. piatok po sebe: Masové protesty pre udalosť naplánovanú na december
Rozlúčka z kariérou priniesla aj slzy.
Foto
Cibulková zavesila raketu na klinec: Za posledné týždne som vyplakala veľa sĺz
Americký prezident Donald Trump
USA podľa Trumpa zvažujú zákaz e-cigariet mladším ako 21 rokov: Chceme chrániť deti
Francesca Tajé na zápase Juventusu.
Foto
Toto je najsexi fanúšička futbalistov Juventusu: Svetoznáma za pár sekúnd
prison bars all locked up
Džihádista zaútočil na väzenských dozorcov a ich krvou nakreslil srdce: Súd sa s ním nemaznal
Gordon Ramsay na dcérinej oslave rozhodne nešetril: Sila, koľko vysolil za vystúpenie Eda Sheerana
Gordon Ramsay na dcérinej oslave rozhodne nešetril: Sila, koľko vysolil za vystúpenie Eda Sheerana
Ošetrené ženy utrpeli pri bitke rôzne zlomeniny.
Foto
Nemocnica sa rozhodla ukázať röntgenové snímky zbitých žien: Foto č. 3 vami otrasie!
DVTK Miškovec.
Spanilú jazdu Slovana ukončil Miškovec: Belasých rozobrali v závere