Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 18. 10.
Lukáš
11°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.06.2019, 14:22 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Speváka Bohuša Matuša už nebavilo dlhšie zatĺkať: Prečo som klamal o sexe so 16-ročnou

36 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
polsky.matros
12.6.2019 11:47 | |
+2 -0
Reagovať
Labuznik jedon :) co mu nadavate,ved teraz je byt pedolabuznikom in..
milosvalla-povalac
12.6.2019 10:01 | |
+6 -0
Reagovať
Dva defekty-nezalepiteľné...😁😂🤣
Deciemka
12.6.2019 09:14 | |
+10 -2
Reagovať
Teplý, bezvýznamný spevák si zvyšuje popularitu na pedofilnom vzťahu...tak to je.
N8E6
12.6.2019 09:09 | |
+2 -4
Reagovať
na fotce 2 ,to není p.Čaputová ?
dedenk1
11.6.2019 20:08 | |
+35 -5
Reagovať
Bohuš Matuš..."vyštudovaný" kominár, teda extra mysliteľ, s handrou na hlave, aby nebolo vidieť, že je na "Hálu"...."chodí" s 16 ročnou....no proste pridrbanný pedofil...
a258
11.6.2019 19:55 | |
+15 -7
Reagovať
Na otázku, či mu ako dospelému mužovi nevadí byť bez sexu, odpovedal: ,,Som do nej zamilovaný, ale milujem ju ako Ježiš. Som veriaci. Ja toto mám trochu inak.“...... .... ........ .. ... ........ Bohužial,-ako veriaci nevieš,-že suložou s slobodnou páchaš Smilstvo,-je to najtažši telesný Hriech,-a pluješ Ježišovi do Tváre,-pretože bol ukrižovany aj za tieto hriechy.... . . ....... . ... . ...... . . ..preto ak páchaš taký hriech,-tak nepachaj dalej,-pretože nielen sebe ale aj tej nedospelej osobe,-sposobujes zbytočné problemy.Nie len svetske,-ale aj moralne,-a podla učenia ktore nám zanechal Ježiš,aj tažke hriechy,ktore skor neskor-prinesu svoje trpke ovocie.Takto sa k štastiu nedopracuješ.
hajzlik
13.6.2019 19:18 | |
+2 -0
Takze bez tých prídavných krestanských zvástov je záver proste a jasne hlavne ten, ze si Bohus Matus jednoducho a bezcharakterne totálne s.ral do huby.
Xxxxo
11.6.2019 17:55
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
liberalny_kapitalista
11.6.2019 17:14 | |
+22 -7
Reagovať
molon70 ja som počul že v iráne ***jú do análov lebo žena ktorá príde o poctivosť sa tam už nevydá. Holt islam urobil z kedysi vyspelej krajiny prudérne bezmozgové ovce. Veď perzia bola kedysi vzor pre celý svet bojovala s Rímskou ríšou a všetci tam súložili krásne vysoké polonahé ženy potom im tam arabi nanútili alaha a odvtedy to s nimi ide dole kopcom.
kaska639
12.6.2019 11:51 | |
+2 -0
liberalny...pocul si dobre
Vasniia
11.6.2019 15:59 | |
+54 -11
Reagovať
15 rocne v minulosti aj dnes uz vedeli co a ako. To nie je dieta.Este si nevidel 13 rocne zmachlene? So zarezanymi kratasami a slovnikom ako v peckovom filme? Byvam oproti zakladnej skole.
LEOPARD111
11.6.2019 16:32 | |
+6 -25
u nas 12 rocny sexuju s kufom len tak frci .
milan5321
11.6.2019 15:53 | |
+49 -5
Reagovať
pan Matus by si mal v hlave poupratovat.skonstatovat,ze v nej ma riadny bordel,by situaciu v jeho hlave nevystihovalo.aby som to spresnil.kvalita jeho vztahu a co prevadza s neplnoletou,vlastne nikoho nezaujimala.pod zakon jej vekova kategoria uz nespada.bol to on,kto povazoval za potrebne verejne nas oboznamit s jeho klamstvami.o co mu vlastne islo a ide?
hajzlik
11.6.2019 18:04 | |
+33 -1
Najprv verejne bliakat o lajstre s potvrdením panenstva, teraz zase na vsetky strany krákat, ze uz do nej pchá. Tak si urob obraz sám, o co mu podla vsetkého asi tak ide. Inak to bolo kazdému priemerne inteligentnému cloveku dávno jasné. Chorý clovek uz od pohladu, a jeho Dulcinea z Tobosa má zas pohlad ako taká dost kvalitná malá psychopatka. Momentálne je zrejme podla tých ksichtov celkom het z toho, ze sa zrazu ten jej dutý bezvýznamný ksichtík pretrca v bulvárnych periodikách. Nezálezí na tom, v akej trápnej súvislosti, pre nu s jej mozockom a v jej veku je zrazu proste slávnou "celebritou", chúdatko malé. Tak uvidíme, ako dlho jej to ku stastiu postací.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Peter Holubek.
Autor spisu Gorila: Za Fica odpočúvanie Penty vyhodnotili ako vlastizradu. A vyrazili ma Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Na snímke radosť
Trápenie Košíc sa skončilo: Oceliari si napravili chuť proti Liptákom
Robert Fico počas
Publicista Hrabko o Ficovi: Ak by TOTO povedal priamo, bola by to už iná káva
Sýrsky prezident
Sýrsky prezident Asad prijal ruskú delegáciu: Hlavným bodom programu turecká operácia v krajine
Severská príroda
Dominikovo video vás zláka na objavovanie magického severu: Nad tou krásou krátko po 2. minúte zatajíte dych!
svedčí im
Foto
Vlhovej priateľ sa ukázal v plnej kráse: Tento pohľad môžu Petre závidieť mnohé
Masa ľudí prišla
Aktualizované Foto
Opäť v uliciach! Ľudia protestovali Za spravodlivé Slovensko: Nemôžeme mlčať!
Spevák Dalibor
Dalibor Janda to povedal bez obalu: Pravda o tom, prečo nikdy nespolupracoval s Gottom († 80)!
Gábor Gál (42),
Podľa Threemy mal Kočner dobrý vzťah so sudcom Lindtnerom: Minister Gál už robí poriadky
Anastastia
Anastasia zomrela po tom, čo jej dala zubárka zlú injekciu: Šialené, čo počula mama cez dvere
Slovenská
Vojna medzi Pellegrinim a Dankom! Šéf SNS vracia úder: Toto si voči premiérovi ešte nik nedovolil
Hráči Bulharska
Rasizmus ničí bulharský futbal: Národný tím prišiel o trénera
(ilustračné foto).
Krvavý útok v rakúskej ubytovni pre azylantov: Zomrel sociálny pracovník