Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 19. 7.
Dušana
24°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.06.2019, 15:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Odkedy sa do Starej Turej prisťahoval Andrej, počuť iba krik a hádky: Slunce, seno a pár facek v slovenskej réžii

95 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
staramama45
12.6.2019 18:17 | |
+12 -6
Reagovať
Hlupostou ludi je ze sa nechaju nalakat na lacne rodinne domceky a byty ale susedov si uz nepreveria, to ozaj nie je zivot ked viete ze vas po robote, dovolenke alebo innej cinnosti caka doma nasrdeny sused ktory sa vam bud bude vyhrazat, alebo vam vyblakovat, obhadzovat vas bordelom a este k tomu poskodzovat vam vas majetok, poznam jeden pripad kde kupili rodinny dom a museli si z penazi odkrojit este aj na betonovy mur lenze susedia stale vyliezali na ulicu a cumeli co oni robia, spolocny dvor? totalna *** i n a, kto pozna pripad Oskara Dobrovodskeho ten dobre vie ze to vyznam jednoducho nema, slusna ciganka mala spolocny dvor s asocialmi a vyhnali ju, stale to jednoducho nieje vas majetok a kym tam neni mur nikdy si clovek prosto nie je isty, ako dalsi pripad kde jedna prepnuta mater od nas v susedstve predala svoj rodinny dom v spolocnom rodinnom dvore a naschval tak urobila vlastnej rodine, a koho tam nastahovala? no ciganov ktory tam dennodenne robia auta, bordel a hluk, od tych bielych ich deli len obycajny plot a zelena tkanina, lenze dokedy, ako toto urobit vlastnej rodine, no nechcela by som.
Katka.D6
12.6.2019 18:15 | |
+3 -27
Reagovať
Tučka andrisa tu obhajujú nejakí muzatici s výškou 193 CM že vraj žena 😂😂😂😂😂
12121212
13.6.2019 07:41 | |
+6 -5
ty si soplavá - chudá,ktovie ako budeš vyzerať neskôr.Nesúď nepoznáš detaily.
znamaneznama
13.6.2019 11:47 | |
+3 -2
vraj si vysokoškolský vzdelaná ale tvoje komentáre dokazujú IQ hojdacieho koníka. To že si ženu s výškou 193 CM nevidela neznamená že je muzatka ale skôr to že ty si malého vzrastu a pravdepodobne zakomplexovaný ako to býva v takýchto prípadoch a keď nepoznáš nepíš komentáre pretože pravda je v tomto prípade na strane mladych
t.v.777
12.6.2019 18:14 | |
+18 -2
Reagovať
Kto vie kde je pravda a kto by si skutočne zaslúžil nakopať riť. Prajem ím nech to vyriešia čím skôr a bez ďalšej újmy.
Jerdna
12.6.2019 18:40 | |
+17 -1
Asi niekde uprostred.
abvydavatelstvi
12.6.2019 18:09 | |
+16 -18
Reagovať
Nez zacnete odsuzovat ....prectete si co pise .. KOWBOY ...Kazdy z vas urcite vi, co dokazou nekteri stari lide ...nejsou takovi svatousci jak se delaji ...hlavne opatrovatelky by mohly psat romany ...
Katka.D6
12.6.2019 18:18 | |
+7 -20
Kowby nie kowboy a to bude nejaký transexual už ste videla ženu s výškou 193 CM?😂😂😂 Ta kowby má v profile výšku 193 CM a vyjadruje sa na diskusii tento týpek ako ..
trebato
13.6.2019 08:29 | |
+4 -1
abvy ty genius tak si si prečítala tvojo kowbyho a už maš istotu že on je ten čo má pravdu SI SKUTOČNE GENIUS ALE PÍŠEŠ AKO VŠETCI OSTATNÍ.Rad čítam tie tvoje rady ale už by si si ich mohla strčit do r i t i.Viem arogantne ale od srdca.
brit30
12.6.2019 17:25 | |
+48 -6
Reagovať
Dom zo spoločným dvorom,teda dva domy v jednom dvore to nemá žiadnu hodnotu ani zmysel,čo to za somarina aký blázni to tak aj postavili??
autoland
12.6.2019 18:05 | |
+21 -4
ved tak sa pred vojnou bezne na slovensku stavalo, ze dva domy mali spolocny dvor. Vacsinou to casom vysporiadali a rozdelili. Ale este sa take stale najdu. To ze to dnesnemu zivotu nevyhovuje je ina vec.
shiseido-666
12.6.2019 17:15 | |
+21 -23
Reagovať
Keby som bola vasa dcéra pán Jaroslav ja by som mu urvala po papuli a ochránila vás ja to poznám tiez mám takú primitívku susedu čo si trúfa hlavne na starších skúste ho ignorovať a vždy keď vás napadne volajte políciu a mily Andrej samozrejme že si vás natáčajú keď ste ich napadol !!!
Katka.D6
12.6.2019 18:12 | |
+3 -17
Kowby ty si čo transexual s tou výškou že 193 CM ?😂😂😂😂
Katka.D6
12.6.2019 18:26 | |
+4 -10
Prepáč shise to bolo pre tu s nickom kowby
12121212
13.6.2019 07:43 | |
+6 -2
po papuli dáva pán Jaroslav ženám,ale to tam zabudol napísať .
shiseido-666
12.6.2019 16:59 | |
+48 -22
Reagovať
To tam není nikto kto tomu Andrejová nadrbe na hubu?! Dochodcov tu budú šikanovať nejakí primitivi kvôli psím hovnam?!!to kde sme !!
znamaneznama
13.6.2019 11:24 | |
+7 -1
neviem kde berieš drzosť kowby nazvať muzatkou je to krásna mladá žena a o situácii na Turej vie isto viacej ako ty lebo nepoznáš nikoho z nich. ja poznám ju aj všetkých zainteresovaných v tomto článku a predstav si že Andrej napriek svojmu výzoru je citlivý chlap pán dôchodca obyčajný tupec. býval v našom cinziaku bohužiaľ máme rovnaké priezvisko chvalabohu z rodiny nie sme, keď sa poštárka pomýlila a moju poštu hodila do jeho schránky vždy si poštu prečítal i keď vedel že nie je určená pre neho alebo jeho bývalú ženu. a čo sa týka tohto sporu zastavas sa zlej strany. starý panko so súčasnou manželkou odtiaľ vystvali starú pani ktorá ten dom vlastnila pred mladými. Dom bol na predaj veľmi dlho a našli sa takí čo tento pár nepoznali a bohužiaľ ten robí aj so ženou prieky aj novým susedom.nikto si nezaslúži takých zlých susedov ako je tento skoro večne opitý starý panko. mladým nezávidím je mi ich ľúto pretože ich poznám a viem že sú milí a dobrosrdeční a to vie aj väčšina obyvateľov našej Turej.
shiseido-666
12.6.2019 16:58 | |
+54 -30
Reagovať
Andrej už na prvý pohľad vyzeráš ako vygumovana moletna hlava aj keby si tam tie hovna mal to si myslíš že tie hovna ti tam ti ľudia dali nárokom!? Ty primitiv na dôchodcov si ideš trúfať postav sa seberovnemu ty k..
Nikol15219982
12.6.2019 17:02 | |
+47 -9
Shiseido: Súdiť človeka podľa výzoru je celkom zaujímavá metóda ako si na niekoho spraviť názor. Nepoznáme príčinu ich sporu a ani to kto ten spor začal. Ten Andrej môže byť vygumovaní, ale pravda môže byť aj taká že si pán Jaroslav robil chúťky na zbytok domu a mladý ho iba predbehli alebo prebili lepšou ponukou pri kúpe. Problém môže byť v niečom čo nepoznáme.
dobry.pes
12.6.2019 17:07 | |
+39 -6
Tak pozor, zažil som prípad, keď aj naoko mierumilovný dôchodca vyvolal vojnu - kvôli rekonštrukcii plotu. Ani nie tak starý pán, ako podpichovanie jeho ženy. Pomáhal som s rekonštrukciou starého plota kamarátovi v blízkej dedine. So starým pánom boli dlhoroční kamaráti, tak sa dohodli, že starý plot medzi ich dvormi zrekonštruujú. Jednoducho starú sieťovinu vymenia za novú. Aj stĺpy dajú nové. A všetko to investoval aj prerábal môj kamarát. Od starých ľudí nechcel ani cent. Začali sme to robiť - všetko OK. Ale v polovici práce vyletel starý pán, že on to tak nechce, že on to chce aj s betónovým múrikom, že budú mať sliepky, aby sa nepodhrbávali. Z ničiho nič začal po nás vrieskať, že kamaráta dá na súd, že zájde za starostom, vyburcuje celú dedinu, spíše sa petícia... Ostali sme ako obarení. Neskôr vyšlo najavo, že za všetkým bola jeho žena, ktorá len spoza záclony čumela. ... a tak sa stali z dobrých susedov navždy nepriatelia. Kvôli ženskej.
shiseido-666
12.6.2019 17:07 | |
+12 -27
Nikol kto dostal facku Andrej alebo pán Jaroslav kto mal slzy v očiach Andrej alebo Jaroslav zákerni ľudia slzy v očiach nemajú z toho usudzujem kto je obeť tiež mám takú primitívku susedu čo si trúfne na dôchodcov že jej sošky hádžu na hlavu minule na 80 ročného dedka políciu volala ja narozdiel od teba milá Nikol mám perfektný odhad má ľudí
shiseido-666
12.6.2019 17:08 | |
+3 -11
Sorry spaky
Majka26
12.6.2019 17:20 | |
+16 -25
Kto si ty že tu sudiš Andreja?? Ty ho poznáš ja áno ty trúba a agresívne tu vyzerá akurát tak tvoj ksicht ktorý strkas tam kam nemáš
shiseido-666
12.6.2019 17:23 | |
+15 -13
Milá Majka a teraz to napíš s fotkou to že ho poznas tvoja vec to že kvôli nemu bol dochodca v nemocnici je vec druhá!!
Nikol15219982
12.6.2019 17:46 | |
+23 -4
shiseido: Lenže nevieme prečo ju dostal. To že starý pán hovorí že to bolo z ničoho nič ešte neznamená že to tak aj bolo. Mala som suseda, našťastie už je mŕtvy, ktorý bol tiež navonok milí, slušný, bez zbraní dôchodca a v skutočnosti to bola obyčajná s.v.i.ň.a.. To že veci na prvý pohľad vypadajú ak ako vypadajú, ešte neznamená že také aj v skutočnosti sú. Vôbec by ma neprekvapilo keby na začiatku konfliktu bol starý pán Jaroslav. Na to aby sme vedeli kto tam za dané problémy môže potrebujeme o trochu viac informácii ako mám podáva článok.
kowby
12.6.2019 17:52 | |
+41 -20
Ty primitivna sliepka,Andreja poznam velmi dobre a aj jeho priatelku,a viem aj o celom incidente!Prasivy Novy Cas urobil z tohto agresivneho psychopata uboheho ublizeneho dochodcu,pritom im tam stari robia peklo odkedy sa nastahovali,vsetci poznaju aj jeho aj ju (jeho zena je 100krat horsia nez stary) Davno ich mali zavriet do ustavu pre psychicky labilnych! BTW Incident sa stal ked stara bosorka bezdvovodne napadla Luciinu mamu!Tak si neutieraj papulu o ludi,ktorych nepoznas!!!
abvydavatelstvi
12.6.2019 18:06 | |
+23 -7
PRECTETE SI CO PISE ... KOWBOY ... Kolikrat byl v NC srdcervouci clanek ...rikam si, OK pomuzu ..Zavolala jsem kolikrat na Obecni nebo Mestsky urad a rikam, ze byl v Novem case ten a ten clanek a ze bych rada pomohla .. vzdy jsem se dozvedela, ze je vsechno jinak a NC to schvalne prekroutil a neoverili si pravdu .... Tento pripad je to same ...
shiseido-666
12.6.2019 18:07 | |
+9 -30
A čo že ho poznas ty muzatka 193 centimetrova tak mu dohovor nech nebije starých ľudí a sliepka si ty
Katka.D6
12.6.2019 18:13 | |
+7 -20
Kowby ty si transexual s tou výškou 193 CM?😂😂😂😂😂😂😂😂😂
kendi00
12.6.2019 18:22 | |
+22 -7
Shiseido,ty si riadne tu.pa.To snad ani nejde aby bol niekto tak hlu.py.
12121212
13.6.2019 07:51 | |
+8 -2
ty zas vyzeráš jak k.r.v.Nezačalo to hovnami a nakoniec tie hovná sú psov pána Jar......Prisťahoval sa tam cca pred 3 rokmi.Manželka je pracujúca žena.A robia zle aj malým deťom.Nepoznáš nerieš.Celý článok bol otočený naopak
12121212
13.6.2019 07:54 | |
+2 -3
komentár patrí shiseido-666.Zakomplexovaná soplavá východniarka
kowby
14.6.2019 17:19 | |
+0 -2
Katka...to,ze si vo svojom velmi jednoduchom a obmedzenom zivote nevidela zenu s vyskou 193cm svedci len o tom,ze je nacase vyliezt z diery do realneho sveta.Smejes sa?Prides si vtipna?Mne Ta je luto,akurat si tu vsetkym ukazala svoju prizemnost a primitivizmus.Sadni na vlak aj s tou dalsou "inteligentkou" a ja sa vam velmi rada predstavim a ak bude chciet,tak aj toho "zleho,agresivneho" Andreja 😉😉 len aby vam "menej zdatnym" potom sanka nespadla!
Nikol15219982
12.6.2019 16:56 | |
+24 -5
Reagovať
Malá vec, ktorú nikto nikdy nedomyslel. Dvojdomy a spoločné dvory či príjazdové cesty budú vždy problémom. Stavať plot na dvore nemá zmysel, to ničomu nepomôže. Oni by si mali sadnúť a porozprávať sa. Starosta obce by mal v tomto prípade vystúpiť ako prostredník a tak by sa to malo riešiť. A ak to nepomôže, tak nájsť iný spôsob riešenia konfliktu.
dobry.pes
12.6.2019 16:53 | |
+13 -2
Reagovať
informácie o vzťahu medzi týmito susedmi nie sú úplné - tak oko ich zverejnil nč. Podľa mňa všetko muselo začať nejakou nevinnou blbosťou a teraz už hľadajú aj tú najmenšiu príčinu na zvadu...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Penta
Slovensko vyhralo megaspor s Pentou o zákaz zisku Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Fico so širokým
Fico si mal kúpiť luxusný byt v centre mesta: Z cien nehnuteľností na Bezručovej sa vám zatočí hlava
Hráči Slovana
Foto
Slovan už našiel po blamáži obetného baránka: Ševela má padáka, čo bude s babrákmi?
Angela Merkelová
Nemecká ekonomika roky rástla, teraz Merkelová priznala: Ocitli sme sa v o niečo zložitejšej fáze
Dvojicu spojila
Knechtovej ex lieta v obrovských problémoch: Superstáristu vyšetrujú pre krádež!
Z tohto zostane
Z tohto zostane stáť rozum aj vám: Dôvod, prečo premaľovali somárov na zebry, vás zamrzí
Dieťa pri fontáne
Cez víkend sa opäť zapotíme: Meteorológia varujú Slovákov pred horúčavami
V Srebrenici
Masakra v Srebrenici: Holandský Najvyšší súd potvrdil čiastočnú zodpovednosť Holandska
2019 - Ján Volný
V Spišskej Novej Vsi otvorili najväčšie trhy na Slovensku: Tradičný maskot bol tento rok výnimočný
Rooney mal veľký
Anglický futbalista má v MLS stále chuť na góly: Rooney vyškolil obrancov i brankára
Prezidentka SR
Prezidentka sa stala terčom kritiky za vyjadrenie o Číne: Po Matečnej sa do nej tvrdo pustil Danko
(ilustračné foto).
Aktualizované
Slovensko vyhralo megaspor: Súd zamietol žalobu Penty pre zákaz zisku
Jozef Čapkovič
Foto
Tvrdý odkaz legendy Slovana Jozefa Čapkoviča: Ak by bol majiteľom, toto by urobil