Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 21. 7.
Daniel
25°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.06.2019, 14:30 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Princ Louis hviezdil na oslavách kráľovnej, no jednu vec si ľudia všimli až teraz: Detail, ktorý vám vyrazí dych

31 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
l.sun
10.6.2019 14:47 | |
+4 -0
Reagovať
Idem na pohotovosť vyrazílo mi to dych.
MaryG88
10.6.2019 14:37 | |
+3 -1
Reagovať
Týmto tempom nafasuje Kate po Bete obnosene bombardaky. Šanjujú kde sa dá. 😁
kayakaya
10.6.2019 13:00 | |
+7 -0
Reagovať
Pan redaktor, lepsi titulok vam nenapadol? Co take ten maly urobil, aby nam vyrazilo dych? Bol zlatucky a rozkosny... A to chce uplne iny titulok, nie taky dramaticky.
mcmcmcmc68
10.6.2019 09:18 | |
+8 -0
Reagovať
vyrazilo mi dych ,he he
Demelza
10.6.2019 07:44 | |
+11 -13
Reagovať
krasne fotky...a Kate zasa dokazala ze je doslova dokonala...cierna "Mery" tiez hviezdila-oblecena ako na pohreb-hnusny pokrytecky usklabok na papuli...ale do "popredia" na balkone sa nedostala-patri len do podpalubia-nesympaticka,pokrytecka,falosna modlivka nabozna....
riskoostrovidko
10.6.2019 04:07 | |
+14 -7
Reagovať
S vyrazeným dychom a vyplešteným okom som zbadal na kosielke jahodový grcok po princovi Harinovi, ba čo viac, slipečky pod šortkami mali zachovanú pamätnú záhnedu, ktorá nesmie byť nikdy vypratá.
Blaze111111
9.6.2019 19:26 | |
+40 -3
Reagovať
Jasne ze nam to udrelo do oci..ved vsetci si dobre pametame aky outfit mal Harry na tej 30 rocnej fotke..a teraz si to budeme pametat do smrti..aj po nej
Majko14670
9.6.2019 18:56 | |
+35 -12
Reagovať
Prijebane xichty.... Čím sú výnimočný , len to že sa " vedeli narodiť" presne tak ako Kmotrik ml. Hatina ml. Široký ml. Len na rozdiel že u nás sú hanba a v Anglicku pýcha... FUJ!!!!
kayakaya
10.6.2019 13:02 | |
+5 -2
A ty si cim vynimocny? Ze nevies pravopis?
hankap1
9.6.2019 18:32 | |
+16 -15
Reagovať
to male dieta musi byt urieknute ztolkeho ocumovania treba ho pretriet poscanou plienkou DD
24pub
9.6.2019 18:00 | |
+32 -4
Reagovať
Ja myslím, že autorovi tohto článku naprosto je.e
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Účastníci
Na Dúhový Pride prišli tisíce ľudí, za tradičnú rodinu pochodovali stovky účastníkov Aktuality.sk
Medzinárodná
Američan, Rus a Talian... To nie je vtip, ale posádka letiaca na Medzinárodnú vesmírnu stanicu
Juraj Široký má
Slovan napriek dlhom rozmýšľa nad ďalšou sezónou: Belasí už majú týchto prvých hráčov!
Dúhový pochod
Ombudsmanka na Dúhovom pochode prehovorila o slobode a rovnosti: Na Slovensku nedodržiavame niektoré práva
V Británii zasadol vládny krízový výbor: Chcú deeskalovať napätie vo vzťahoch s Iránom
Víťazi Ligy
Vydarená provokácia: Fanúšikovia Liverpoolu sa vysmievajú rivalom z Manchestru
Lightning
Meteorológovia varujú, môžu prísť búrky: Teploty sa vyšplhajú na 33°C
Žilina vybavila
Slovenská liga odštartovala vo veľkom štýle: Žilina si v Michalovciach zastrieľala
Bitka v bare, akú
Bitka v bare, akú ste nevideli: Žena doriadila muža až do krvi
Ibrahimovič
Zlatan svojim chovaním zatienil skvelý výkon: Vulgárne nadával súperovmu trénerovi
(ilustračné foto).
Iracké sily likvidujú zvyšky Islamského štátu: Operácia sa nazýva Vôľa k víťazstvu
Peter Sagan.
Sagan prežil turbulentnú etapu: Pre tím to bol dobrý deň, pre mňa nie najlepší
(ilustračné foto).
Polícia obvinila dvoch mužov z Rimavskosobotského okresu: Predávali sušinu ďalším osobám