Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 13. 11.
Stanislav
4°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
07.06.2019, 06:00 | Správy | Krimi | Domáce krimi

Diskusia: Pomoc prišla neskoro: Smrť tínedžerky († 18) na parkovisku v Banskej Bystrici vyvoláva otázky

142 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
floki101
8.6.2019 07:46
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
ivanmicudajecocot
8.6.2019 07:01 | |
+4 -2
Reagovať
Takto treba na nich!:https://navratdoreality.cz/zadrzeni-dealera-drog-cr-7667.html
BlackShark1985
8.6.2019 00:13 | |
+10 -6
Reagovať
Mít možnost vybrat si život, vybrat si práci, vybrat si kariéru, vybrat si rodinu, vybrat si zasraně velkou televizi, vybrat si myčky, auta, přehrávače kompaktů a elektrickej otvírák i na konzervy, vybrat si jídlo bez cholesterolu, zdravotní pojištění, pravidelný splátky úroků z hypotéky, vybrat si první dům, vybrat si přátele, vybrat si víkendovej vohoz v barvě kufru, vybrat si sedací soupravu na splátky v síti posranejch firem, vybrat si sám sebe a v neděli ráno žasnout, kdo do prdele seš, vybrat si dřepění na gauči a čumění na oblbující soutěže, co ti vygumujou mozek, cpát si do huby ty hnusný sračky z bister. zplesnivět, pochcávat se v ubohým domku a bejt pěkně na obtíž sobeckejm zmrvenejm spratkům, které si splodil, aby tě nahradili. vybrat si budoucnost, vybrat si život. Ale proč bych měl něco takovýho udělat? Rozhod jsem se nevybrat si život, ale něco jinýho. A důvody? Žádný důvody nejsou. Kdo potřebuje důvody, když má heroin.
pavol.kumpan
7.6.2019 21:18 | |
+42 -3
Reagovať
Len sa opäť potvrdilo, že diskusie Nového Času sú útočiskom odpadu spoločnosti, ľudí bez charakteru, empatie a ľudskosti v sebe. Česť výnimkám! Dievča, odpočívaj v pokoji
zuj-muj-chuj
7.6.2019 23:29 | |
+18 -2
Presne tak a ja som rád, že sú tu aj ľudia ako Ty. Ďakujem za Teba a za všetkých normálnych a v pohode...
Danula
7.6.2019 20:58 | |
+34 -2
Reagovať
To ako myslyte vážne niekomu želať smrť? Či bola taká, alebo onaká. Je doba, keď plačeme nad opustenými mačičkami alebo psíkmi,ale človeka zomierajúceho a hladujúceho na ulici si ani nevšimneme.Je doba keď sa ctí sila peňazí a moci. Chodím s otvorenými očami a vidím ako sa ľudia k sebe správaju sú zlí majú potrebu niekoho zdrbat a odsúdiť asi sa potom cítia lepšie. Drogy sú svinstvo ničia životy a rodiny. Kto ma z nich prospech kto na ľudskych životoch parazituje. Tam treba zakročiť prísne tresty pre parazitov,ktorí ničia životy za vidinou zisku. Keď súdite a pride do vašeho života droga - buď to bude kamarát, kamarátka, príbuzný, kolega potom si spomeňte ako ste súdili. Nie niekedy za to nemôže rodina .U nás bol brat športovec deväť rokov chodil na šport otec sa mu venoval päť rokov sa s ním učil chodil na tréningy. Kvoli peniazom musel skončiť s športom nemali sme na to a dostal sa do zlej partie k cigaretám a alkoholu, marihuane.Vtedy tvrdé drogy nešli tak. Našťastie. Druhí prípad som počula ako chľapom nasypali nieco v bare a chlapi prišli bosí a bez peňazi domov. Boli na testoch a vyšlo im ze voľake psychotronika museli mať vsypane do napoja.Ludia ktorí takto nadávaju nič nevedia o nej. A predsa zvysujú si svoje ego na ludskom nešťastí.
Elisa222
7.6.2019 20:21 | |
+63 -1
Reagovať
Poznám osobne.. Bola mu milenka,tak ako má aj iné.. Mimochodom,je ženatý, 2 deti. Očividne to jeho rodine neprekáža, keď normálne fungujú v jednej domácnosti a vedia o tom. Okrem toho, on je dobre známy pre kšefty s drogami, a dalšie veci čo tu nebudem rozoberať..Nechcem nikoho súdiť,akurát mi je z takých ľudí zle a verím, že spravodlivosť dobehne každého zlého a nečestného človeka....
zuj-muj-chuj
7.6.2019 23:37 | |
+20 -3
Spravodlivosť žiaľ už dávno zakapala. :(( Inak by sme tu nemali takých, ako Mečiar, Svěchota, Lexa, a iný odpad, ktorí si chodia vysmiati jak mesiačik na hnoji. Skôr je to o tom, že často sa majú nadmerne dobre práve takí, čo si to najmenej zaslúžia! A zas naopak, najväčšie sračky zasypú tých, čo sú skutočne dobrými čestnými a charakternými ľuďmi, čo by Ti aj srdce na dlani dali...
tcpip
8.6.2019 02:03 | |
+6 -0
Ani som nedufal, ze sa tu najde niekto, kto bude hovorit k veci, bez vesteckej gule, nebude spajat hrusky s jablkami, tahat do vsetkeho politiku, Rusov alebo Americanov... a vecne o nieco viac ozrejmi pripad. Dakujem za doplnujucu info, Elisa.
ivanmicudajecocot
8.6.2019 06:06 | |
+3 -0
Svet patrí zlým, možno tým je krásny, krásny, vyrovnaj sa s tým, keď pôjdeš spať, zhasni...Smutná,žiaľ pravdivá pieseň Mariky Gombitovej.
Robik420
10.6.2019 22:23 | |
+0 -3
Elisa222 Ty by si mala ísť tiež robiť k tým zelenacom keď si taká múdra rozoberaj si svoju rodinu a nie druhu ale zrejme máš nudný život.Najlepsie si srat no huby keď ppč vieš
JozefSVK
7.6.2019 20:01 | |
+40 -3
Reagovať
chodte do psacej matere. V prvom rade sa vy inspektori (premudreli diskutujuci) zamerajte na toho hajzla co to svinsto predava! Takychto s***n.cov sme tu mali aj my vyjebsnci to predavali pubertiakom priamo pred nasou bytovkou. Natocili sme ich, SPZ, svedecke vypovede sme odovzdali na PZ. Za asi 3 tyzdne ti isty ko.koti znova pred barakom veselo diluju, tak sme si ich so susedom v noci vychcipli a troska naklepali ich aj auto. U nas od vtedy klud ale to znamena, ze tie ***ky diluju inde. Skoda reci toto aj na tento system 3 tyzdne ich iba odstavili na plac toto. Ja som dlho v byvalom rezime nezil ale taketo zamorene to tu zaciatkom 90 nebolo.
Tenochka
7.6.2019 19:48 | |
+26 -4
Reagovať
Sem asi veľa slušných ľudí nechodí. Naozaj česť výnimkám, ktorý píšu rozumne a nekydajú hnoj na chúďa dievča. Ktovie čím všetkým si musela prejsť. Nikto nepozná jej príbeh, ale odsúdiť ju na základe pár viet v článku to vie hneď každý.
pavol.kumpan
7.6.2019 21:09 | |
+9 -3
Presne 👍
zuj-muj-chuj
7.6.2019 18:52 | |
+34 -4
Reagovať
Zas je to tu samá "elita". Tešiť sa, že umrelo dievča, ktoré malo život pred sebou? Fakt? Ľutujem takýchto jedincov, už to, že musia žiť sami so sebou, je pre nich kalvária. Chorá táto doba prašivá, a ešte chorejšia táto spoločnosť! Kto vie, čím si prešla táto nebohá dievčina. Aké mala detstvo. Lenže tupci budú radšej súdiť obeť, ako by odsúdili skutočného vinníka, ktorý jej zničil detstvo a život. Asi tak.. Sám viem na sebe, čo to spraví s človekom, ak miesto materinskej lásky sa dočká pekla a nie detstva, keď koľko krát do noci musí byť na ulici či u susedov, miesto toho, aby jeho mater bola doma a robila všetko s ním a pre neho. Ja som bol za mlada práve pre toto grázel, alkáč a gambler. Áno, dobre čítate. Ja to poviem na rovinu, neskrývam sa s tým, ale napriek tomu som sa v živote dal, ako sa zvykne vravieť, na poriadok. Kľudne ma poopľúvajte za to, mne to nič nerobí, ja chápem takých, ako vy, a už som si na to zvykol a zaujal svoj postoj. Píšem to preto, lebo na tomto príklade je ľahko vidno, ako málo stačí, aby mladý človek skĺzol do priepasti, a často tak, že už z nej nevyjde viac, žiaľ. Jasné, najľahšie je odsudzovať takéto deti či skôr už tínedžerov na prahu dospelosti. Ale aby ste im podali pomocnú ruku, to nie. Počúvate z vedľajšieho bytu, ako napríklad ožratý fotríček trieska ženu deti rozbíja čo mu príde pod ruku, ale vám vadí hluk? A nie to, že tam niekto ukrutne trpí? Tak viete čo? Choďte vy pekne do riti! Nečudujte sa potom, keď vás chlapec, ktorého tĺkol otecko korheľ, tiež zmláti či olúpi alebo okradne. To máte účet od života, za vašu ignoráciu, sebectvo, aroganciu a nevšímavosť...
trebato
7.6.2019 19:07 | |
+1 -26
Rozplakal si ma ta tvoja logika vracat niekomu za tvojhop sprosteho fotra je fakt super hnupe.
zuj-muj-chuj
7.6.2019 23:33 | |
+3 -1
Trebato, vieš, keby si bol niečo viac, ako len odpad, mal by si ešte stále minimálnu šancu uraziť môjho otca, o ktorom som btw vôbec nepísal. Aspoň čítaj s porozumením, keď už nevieš existovať ako ľudská bytosť. Písal som o svojej "matke", keď už. A ešte niečo v kontexte s tebou - daj sa vypchať, ty úbožiak...
zuj-muj-chuj
7.6.2019 23:42 | |
+2 -0
A ešte niečo, každému by som prial takého skvelého a obetavého super ocina, akého mám ja, a tým pádom aj moje deti milujúceho deda, čo aj posledné dá. Aj tebe, asi si nemal šťastie na takého, čo mi je ľúto, lebo ináč by si nepísal to, čo tu píšeš a to nielen na moju a môjho otca adresu...
joller
11.6.2019 18:18 | |
+0 -0
Moc to netreba rozpytvát,Si v N čase nezabúdaj.(Holky mi je lúto inak)
drevenezeliezko
7.6.2019 18:30 | |
+2 -23
Reagovať
zatiahla si, dala si zlatu davku , co viac si mohla priat? určite bola dobra a krasna studentka o ktorej vyjde zachvilu clanok ako srdcervuco o nej hovoria. 😂 dobre sa jej stalo, bola budis k nicemu . ako le0pard ci jaquar77 a x dalsich nikov.
zuj-muj-chuj
7.6.2019 18:54 | |
+6 -1
Už zase? Si úbohý, fakt...
vladekova
9.6.2019 13:06 | |
+1 -1
*** co tak drzat solidaritu s nami co sme ju poznali? viete *** ako nam je ?.. uz sa zamyslite nad tym ake zle veci pustate do sveta..
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Záchranári stále
ONLINE: Po tragickej nehode pri Nitre hlásia 12 mŕtvych Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Jason Carr
Pozeráte sa do tváre beštie, ktorá zaškrtila matku dvoch detí: Desivé priznanie vraha
Denis Vavro
Reprezentant Denis Vavro má z Lazia zákaz: O zuboch ani muk!
Nezvestný Michal
Polícia hľadá nezvestného 18-ročného Michala zo Žiliny: Odišiel z domu, odvtedy ho niet
Tomi Kid Kovács
Tomi Kid Kovács po vyše roku opäť v ringu: Chce si pripomenúť svoj životný úspech
Zľava: Predseda
Ďalšia dohoda pred voľbami: ĽSNS podpísala so štyrmi stranami memorandum o spolupráci
Prezidentka
Prezidentka vyjadrila hlboký smútok zo správy o tragickej nehode: Dôležitý odkaz všetkým vodičom
K útoku došlo
Začal proces s mladíkmi, ktorí zaútočili na manželský pár v MHD: Prekvapivý ťah súdu
Adela Vinczeová
Nečakaný ťah moderátorky Vinczeovej: Po vyhadzove sa vracia tam, kde ju nechceli
(ilustračné foto).
Súdna rada prišla o jedného člena:  Michal Mišík sa vzdal svojho mandátu
Bratislavský
Foto
Fanúšikovia ostali po trpkej správe slovenského rapera v šoku: Lepší pár sme nepoznali!
Nehoda si
Extrémne nebezpečný úsek posiaty krížmi: Cesta smrti medzi pri Nitre si vyžiadala ďalších najmenej 12 mŕtvych!
Albert Rusnák
Foto
Rusnák s Berom vedia, že jeden bod v Rijeke veľa nerieši: Pokúsia sa o veľké prekvapenie