Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 17. 11.
Klaudia
10°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.06.2019, 18:00 | Tip od Vás | Vaše horúce tipy

Diskusia: Exkluzívne video z útrob kontroverzného striptízového baru v Bratislave: Takto vás striptérky ošmeknú o tisícky eur!

214 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Jedon
14.6.2019 11:59 | |
+1 -1
Reagovať
veľmi mizerný výber štetiek,ako keby ich podvečer pozbierali z Krížnej..ja to vidieť tak zbalím veci a hned som preč
Pazitny.R
10.6.2019 10:55 | |
+3 -6
Reagovať
Kto chce kam, pomôžme mu tam. Mladistvých a maloletých tam nepúšťajú, dospelý má vedieť čo so sebou robiť, ak nie, nikto mu nepomôže. Zatvárať a rušiť všetko je najľahšie, to by sa mali zavrieť krčmy, trafiky, herne, všade prichádzajú ľudia o peniaze nemilobohu. Ale čo by to bol za život? A vznikol by priestor pre ilegálne podnikanie, veď ľudia to všetko (alkohol, cigarety, drogy, hazard, sex) chcú a zháňajú.
abvydavatelstvi
10.6.2019 03:15 | |
+8 -3
Reagovať
TEN SAMY POLAK MA PODNIK V POLSKU A V PRAZE ....DELAJI PRESNE TO SAME A TI BLBI NADRZENI ZDROGOVANI CHLAPI JIM TAM PORAD CHODI .... JEDEN PODNIK ZAVROU A ONI SI OTEVROU DALSI, POD JINYM NAZVEM ...jak se rika ...KDO CHCE KAM, POMOZME MU TAM .....jsou to dospeli chlapi, kteri si maji uvedomit, co si muzou dovolit a co ne ...
helewole
9.6.2019 10:01 | |
+22 -7
Reagovať
Návštevníci podobných podnikov to nemajú v hlave všetko v poriadku....
mckey
9.6.2019 08:52 | |
+51 -1
Reagovať
pre mňa je v tomto prípade šokujúce jedno...!!!!!!ak dôchodca ak ukradne 2 tabulky čokolády a fľašu vína, prirúti sa štátna polícia, dajú ho okamžite do väzby.....takéto prípady sme predsa videli i v našich médiách, ktoré ich okamžite prezentovali....dokonca aj hneď zasadol súd....ale tuná, kde je jasný dôkaz okradnutia rádovo v 10 tisícoch Eur.....!!!!!!!! nič...!!!!!!! nič sa nedeje!!!!!! čo to dokazuje???? že mafie ovládajú tento štát, majú kontakty na prokuratúre, polícii,...!!!!! lebo ináč nie je možné, aby tento podnik stále fungoval...to iba u nás v tejto skorumpovanej, mafiami a zlodejmi riadenej amíckej enkláve....!!!!!!
cardiff2006
13.6.2019 16:09 | |
+1 -0
No lebo za dochodcom nestoji mafia.
a-z76
9.6.2019 06:54 | |
+17 -5
Reagovať
Kto nevie co so sebou tak nech tam vleze. Ja tam urcite nepojdem a ani by som prv nesiel!
NITUP
9.6.2019 06:36 | |
+26 -3
Reagovať
V civilizovanom štáte, by im tam už dávno niekto prikúril Molotovovým kokteilom.
koordinator_ruskych_spambotov
8.6.2019 22:46 | |
+26 -6
Reagovať
sak ta kur.va ma sadlovite spekate brucho.
populus
8.6.2019 21:05 | |
+18 -4
Reagovať
A kriminálku máme, alebo im dávajú podiel? A zaplatil náčelník dane, či kde sa to sústreďuje?
XMENLUK
8.6.2019 20:13 | |
+18 -16
Reagovať
Mne to spraviť na druhí deň by mi majiteľ vrátil dvojnásobok ak by som ho chytil pod krkom to sa môže stať len bratislavčanov východniar by ho pod zem poslal
KarlOtisKot
9.6.2019 07:58 | |
+25 -7
Majitelia sú polský mafiáni zjavne s kontaktmi na našej kriminálke. Okradajú hlavne cudzincov. Tak nehraj sa na macha, teba by okradli vrátiš sa s plačom na východ kde ťa zmláti žena valčekom a budeš ticho šúchať nohami pod stolom. Internetový hrdinovia sú fakt naj
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Martin Dubéci
Týždeň vo svetových médiách: Budapešť útočí na Progresívne Slovensko Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Ľubomír Feldek: Bol jedným z členov výboru VPN.
Spisovateľ Ľubomír Feldek o Nežnej revolúcii: Nehľadajte oligarchov medzi revolucionármi!
Pavel Hapal.
Foto
Tréner Hapal sa nepoučil: Bál sa zasiahnuť do zostavy a doplatilo na to celé Slovensko
17. november 1989 predstavoval začiatok konca totality na Slovensku.
Pohľad do minulosti: Čo písali noviny pár dní pred 17. novembrom 1989?
Český premiér Andrej Babiš a slovenský premiér Peter Pellegrini sa stretli vo Valticiach.
Protestujúci čakali na Babiša s nepríjemným odkazom: Kam to nesieš, ty zbabelec
Róbert Mak dostal červenú kartu.
Foto
Mak si nepriznal svoje zlyhanie: Pri druhej žltej karte som určite cítil krivdu
Skladací bicykel Eska
Retro vecičky stále lákajú aj dnes: Aj toto boli výdobytky socializmu
Stanislav Lobotka si vymieňa dres s Lukom Modričom.
Foto
Svetové médiá ospevujú Chorvátov: Chválu na adresu Slovenska by ste hľadali márne
Zúčastnení si uctili 33 nedávno nájdených obetí masakry v Srebrenici.
OSN spomína na obete dopravných nehôd: Ľudský život nie je náhradná súčiastka do auta
Carola Rackete (31)
Nemecká lodná kapitánka Carola Rackete: Záchrankyňa ľudí či pašeráčka migrantov?!
Archeologický výskum začal v Šoldove realizovať Archeologický ústav Slovenskej akadémie vied v Nitre v roku 2013.
Foto
V zaniknutej osade v Tatrách vzniká archeoskanzen: Takto bude vyzerať!
Tomáš Tatar (uprostred) sa raduje so spoluhráčmi.
Tatar má skvelú formu, bodoval už v štvrtom zápase v rade
Americký minister zahraničných vecí Mike Pompeo
USA zaviedli voči kubánskemu ministrovi vnútra sankcie: Mike Pompeo kritikou nešetrí